Káva na chudnutie Slimming Coffee a vaše skúsenosti

kvetina333
1. okt 2012

Mali ste niekto kávu na chudnutie Slimming Coffee? Ja som o nej čo to počula že sa z nej dá krásne schudnúť len by som bola zvedavá na Váš názor.

maruskama
11. feb 2013

@miskap2111 Asi som sa nesprávne vyjadrila. Nie som tehotná, ale chcela by som niekedy byť.. 🙂

zlatiak
12. feb 2013

baby kaslite na to ta kava je u nas zakazana, cize normalne ju nikde nekupite iba podpultovo...z tej kavy sa chudne zarucene ale zdravo urcite nie....jednu som mala cest vyskusat a dakujem neprosim....jasne potlacilo chut do jedla za cely den som zjedla asi pol jablka, dehydrovala ma nenormalne asi 5 litrov vody som vypila a to nehovorim o nespavosti, budesniu srdca, potenia sa....citila som sa ako zdrogovana a preslo to az po 24 hod a ak schudnete rychlo s tou kavou tak verte ako nahle ju prestanete pit lebo vecne pit ju nemozete tak naberete dva krat tolko co ste schudli....lebo zacnete jest a mate to....

janky4
18. feb 2013

Moja priatelka ju bere a pomaha jej...pochvaluje si ju najme koli tomu ze sa nemusi obmedzovat v jedle, proste jej tolko nechuti jest..schudla uz takmer 10 kilov a to predtym drzala rozne nezmyselne diety bez vysledkov. Myslim ze kava nieje nezdrava pre zdravych ludi, nevhodna je iba pre ludi co maju vysoky tlak alebo ine choroby so srdcom a tiez tehotne a dojcacie zeny. Jedna znama dokonca berie lieky na tlak a tiez berie kavu a pochvaluje si. Ak chcete viem vam dat kontakt na predajcu, myslim ze ju ma najlacnejsiu na slovensku.

linda693
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bozicka
20. feb 2013

@lilienlilly Ahoj mohla by si mi poslat ,kde sa dá káva objednat? Mysim tá prava.Dik Boža

nika2111
2. mar 2013

babi, to zalezi kde to kupujete....a od koho 🙂 ..na nete su dostupne kavy, ktore su len napodobneninami...ja som ju zacala sama brat a schudla som 9 kg...za tych 15 dni....ale poznam i pripady, kde chudli az z druhej davky...a kupujem ju od znamej..ak chcete dam vam kontakt.

cucoriedky
4. mar 2013

kde si ju kupila?

cucoriedky
4. mar 2013

@nika2111 prosím o kontakt

kavanachudnutieoriginal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinakk
5. mar 2013

poprosím kontakt, dakujem -@janky4

mima118
7. mar 2013

@monika2327 ahoj,prosím nedaš mi adresu,alebo niejaky link na tu pravu kavu ktorú ti kupuješ....Ďakujem....🙂

lilam
10. mar 2013

@kavanachudnutieoriginal Ahoj,poprosim kontakt,mas nejake skusenosti ak ano aké?Dakujem

memek
10. mar 2013

minule davali na jojke ci kde o tom ako sa rozhodli 4 baby ze idu chudnut pomocou pripravkou, jedna si kupila nejaky speci lesk na pery ktory nahradza sladke a zamedzi chuti do jedla, dalsia pila nejaku speci kavu, tretia si davala speci vlozky do topanok a stvrta tusim cvicila a upravila stravu. tak tie s leskom a kavou este nabrali po kile 🙂 ta s tymi vlozkami do topanok ani neschudla ani nepribrala a ta co cvicila a upravila stravu dala dole 2kg 🙂 tusim ze mesiac sa takto testovali 😉

petra141181
10. mar 2013

Tato kava je tusim na potlacenie chuti do jedla ale mne staci ked si dam obycajnu popradsku a aj ta mi potlaci chut do jedla myslim si ze je to blud ktory mozno pomoze schudnut ale za aku cenu radsej budem zdravo a normalne jest ako sa dostat o par rokov skr do hrobu

anna72
13. mar 2013

@nika2111 pošlite mi kontakt dakujem

adjka24
17. mar 2013

Ja pijem slimming coffe ale v zložení vobec neuvadzaju tie látky pred ktorými varujete, tato obsahuje hunger obilvion grass atd

danulikkk
19. mar 2013

Baby a kde sa dá kupiť...ak ju niekto máte kedykolvek ma kontakujte na maile danielkapisova@gmail.com Rada odkupim 😉

sisuldatn
21. mar 2013

Ahojte ,tak ako aj vy aj ja som sa dala na boj zhodit ,,potehotenske kilecka,,🙂 pribrala somm fuuuu moc a tak po mesiaci pravidelneho cvicenia a upravy stravy mam dole 7 kg,musim sa pochvalit🙂 . Ale chcem viac a preto hladam nejaky ucinny prvok. Nasla som kavu coffe 4 Slim. Skusali se ju niekto,mate s nou skusenost. Da sa kupit len v predajnich zdravicko,alebo v instituciach zameranych na zdrave chudnutie. Recenzie o nej nie su a tak ci nahodou nemate vy skusenost. Neviem ci mi to trosku dopomoze,alebo je to len dalsia blbost ako som citala aj o malinovom ketone. Dakujem

kattika24
21. mar 2013

@monika2327 kde sa dá ta káva kúpiť?

kattika24
21. mar 2013

Môžete mi poslať niekotrá do IP ktorá káva je ta napodobnenina a ktorá originál aby som nevyhadzovala zbytočne peniaze.

tamia11
21. mar 2013

Ahoj DAXIA a možem sa opýtyť kde ju kupuješ lebo je na Slovensku hrozne vela fejkou-napodobenín.§§Ďakujem

nika3007
21. mar 2013

prosím o kontakt kde kávu kúpiť.....

coffinka
26. mar 2013

dievcence,ja ju pijem tiez,schudla som po troch baleniach 18kg v priebehu pol roka.mam ju k dispozicii za 33 eur.original

monicka147852
1. apr 2013

@lilienlilly Ahooj prosim ta neposles mi foto tých kav? 🙂)) budem vdacnaaaaa

lilienlilly
3. apr 2013

ako sa sem vkladaju fotky?? vložim sem tu kávu origoš a falzifikát. mám tri kávy originál na predaj. napíšte kto chce

martina234
12. apr 2013

ahojte, ja som kávu pila asi pred mesiacom...a vôbec som neschudla ani nič, takže to je moja skúsenosť

jozef206
14. apr 2013

@coffinka

Prosím poslať foto obalu tejto kavy aby som si mohol
objednať u vás ak je original.

mirip
15. apr 2013

Ahojte tak toto by zaujímalo aj mňa, či sa dá s nou schudnúť a kde kupovať, momentálne som na L-karnitíne + Psyllium a namiesto večere Slim koktail z oriflame.....zatial sa radšej nevážim aj ked niektoré nohavice sú mi pomaly volné čo som predtým nezapla vobec no už som bola xkrát na koktailoch a tabletkách na chudnutie + cvičenie a maximálne 5-7kíl a dosť...preto sa pýtam žienky ktoré ste skúšali kávu na chudnutie či sa dá schudnúť aj viac a kde sa dá kúpiť za dobrú cenu....lebo už som vyhodila dosť eur a prd z toho.....

a čo sa týka zaručenej rady že nežer......u mna neplatí, jem veľmi málo a váha drží a nie a nie ísť dolu

emmuska8
16. apr 2013

schudnut z kavy? co sa este dostane na trh? zbytocne vyhodene peniaze...

vitaccino
Odpoveď bola odstránená
Zobraz