• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
baby celkom ma zaujima, ake chleby resp. rohliky sa daju u vas kupit, co vam chuti
9. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pečiem :slight_smile: ( v pekárni)
9. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ináč je to u nás biedne s výberom pečiva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko IP :wink:

vy tu vsetky tak zdravo jete.
Moje ranajky - chlieb s maslom medom a kakao, desiata - melta + ovocie, obed - iba druhe jedlo bez polievky, malinko soli, olovrant - ovocie, obcas jogurt alebo nic, vecera - chlieb + zelenina alebo syr.

moja mama vynechala z jedalnicka chlieb a mlieko a paradne schudla.

Vesi, myslis, ze ak by som po diete opat zaradila do jedalnicka pecivo, nabrala by som zhodene kg spat?
9. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi a do pekarnicky davas aku muku?
9. jún 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, podľa mňa áno, to máš ako pri niektorých dietach, parádne a rýchlo schudneš, ale množstvo vecí nesmieš jesť. potom sa začneš normálne stravovať a ani nevieš ako naberieš ešte viac ako si mala. ostáva potom len stravovať sa tak celý život, ak si chceš schudutú váhu udržať a to nie je zdravé...
9. jún 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, chlebovú a k nej si namiešam celozrnnú alebo grahamovú, príp. ražnú, špaldovú...všetko sú to "zdravé " múky. teraz ked chcem schudnúť, tak len grahamovú alebo celozrnnú, striedam to, aby som mala zmenu :grinning: a rodine robím klasický biely chlieb, ten im najviac chutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlebik sa da urobit aj bez pekarnicky, len na vymiesenie je vhodny robot.

Moj muz robi z obycajnej muky, alebo z raznej, taktiez ho skusal aj s roznymi semiackami
9. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iste, ale mne kysnuté nikdy veľmi nešlo a teraz okrem chleba vykrmujem rodinu koláčmi, vianočkami a pod. môj muž je z toho happy :grinning:
a okrem toho, v pekárni je to bez roboty :grinning:
9. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie pekarnicky maju teflonovu formu? nie je to z dlhodobeho hladiska nebezpecne, my sme mali teflonovu panvicu a po asi 2 rokoch sme ju museli vyhodit co sa nam celkom poskrabala, aj pisali ze teflon je rakovinotvorny :confused: :confounded:
9. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina a o čom dnes už nepíšu, že je rakovinotvorné? :unamused:
9. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchu - hajde kukat Panelak :wink: :grinning:

dobru noc modelky :slight_smile:

zajtra sa vidime :wink:
9. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vela veci je skodlivych, znie to sice lakavo pekarnicka myslim, ale ten teflon ma uplne odradil, to by som sa bala ze sa mi rychlo poskrabe, alebo da sa ta forma vymenit, teda kupit nahradna za rozumnu cenu?
Len tak pre zaujimavost, my sme kupili nejake sladke mlieko - na ochutnanie. A mangelik kukol zlozenie, a nasiel tam jednu latku, ktora pri mysiach sposobuje rakovinu, ale ze zatial neboli preukazane ziadne negativne ucinky na ludoch. No, a teraz si vyberte, ze co jest, co pit, co pouzivat ... :confused:
nina, ja nechápem z čoho by sa ti mala tá nádoba zošuchať, ved s ňou nič nerobíš. len dáš suroviny a ona miesi. hák sa jej nedotýka, je tak medzera. a áno, náhradné diely sa dajú dokúpiť...
saska, presne tak, nikdy si nemôžeš byť istá zložením výrobku. napr. ani všetky DIA výrobky nie sú skutočne dia, treba čítať zloženie...
9. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mozu oznacit nieco ako DIA ked to nie je vzhodne pre cukrovkarov?
a tym zosuchat som skor myslela poskrabat, napr. tymi zrnieckami
9. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dnesny jedalny listok vyzeral asi takto.ranajky:polka celozrnej zemle a miska ovocnych musli s mliekom,obed:cestoviny s hribovou omackou,desiata:jedno mensie jablko,vecera:miska ovocnych musli s mliekom.a vypila som priblizne 3 litre tekutin pocas celeho dna-mineralku,caj a cistu vodu.co na to vravite odbornicky moje?
9. jún 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pene, máš pochvalu :grinning:
nina, práve preto je medzi nádobou a hákou medzera, by sa to tak nezasekávalo :slight_smile:
9. jún 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penelope - gratulacia :wink:

Ja som sa drzala az do dnesnej vecere :sweat_smile:
9. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma naozaj chvalite?som rada,viete ja mam sedavu robotu pracujem v kancelariia a ked mam pobedne ako tento tyzden co je od 10 do pol 7 tak nemam kedy desiatovat ani olovrale tesi ma vasa pochvalaantovat.to jablko som mala na olovrant nie na desiatu.ale tesi ma vasa pochvla :slight_smile: no po 7 uz ani hlt,aj ked kamoska povedala ze ovocie a zeleninu mozem kedykolvek.ale ja radsej nie.mozem miesto sladkosti musli tycinky napriklad miesto desiaty alebo olovrantu.som rada ze sa mam s kym poradit. :slight_smile:
9. jún 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko a co si mala na veceru?
9. jún 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ani pisat neviem,dufam ze to po mne precitate :unamused:
9. jún 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pene, môžeš, ale ale tiež nie veľmi často. no ak máš chuť na sladké, tak radšej musli ako čokoládku :wink:
9. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penelope - Mcdonalda :sweat_smile: , hanbim, hanbim, az sa cervenam az po korienky vlasov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna je asi najtazsie to ze mam velmi rada sladke,ale teraz som uz sladkost nemala vyse tyzdna.je pravda ze ovocie a zeleninu mozem jest kedykolvek?
9. jún 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penelope - ja som sa stretla s nazormi, ze ovocie len doobeda (kvoli cukrom), a zelenina kedykolvek
9. jún 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pene, myslím, že ovocie ani nie, skôr zeleninu. napr. pri DIA diete sa ovocie len doobeda odporúča, lebo obsahuje veľa cukru...
9. jún 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj te babulky, ja sa po tyzdni hlasim ... nesiel nam net, takze teraz mam poriadny abstak :angry:
Dufam, ze sa vam darilo a pekne chudnete ... ja musim napisat miery do tabulky :slight_smile:
9. jún 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vilka, ako si na tom s chudnutím?
9. jún 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi .... celkom fajn ... kedze som sa stahovgala, tak som tolko necvicila a aj behat som bola len 2x, ale aj tak som dala dole jedno kilko a aj par cm ... len v prsiach som mala 1 cm viac ... asi Adelka nevytiahla vsetko mliecko :grinning:
9. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok