Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
13. jún 2008

Mňa bolela hlava od včera večera. Ani som poriadne v noci nespala 😒 Ale vynahradila som si to trochu teraz a schrupla som si s malou 😉

certica
13. jún 2008

lekno, nesibe...nemala si tam take dobre fotky hodit 😀 😀

lekno
13. jún 2008

Čerti len nehovor. Ty si tiež kočka! A keď vidím to tvoje bruško bez jedinej strie, ticho závidím... 😔 To ja keď sa vyzlečiem, no hrúza. Mám snáď dopraskané všetko. Nechci vidieť 😀

lekno
13. jún 2008

Pekný kočík máte. Aj hoši sú zlatí 🙂

lekno
13. jún 2008

Bóóóže, to čo je pod nami za téma, že: Oslovujete svokru mama? 😕 No nehrozí 🙄 😀

certica
13. jún 2008

leni dik, ale neboj, ja mam zase celulitidku peknu krasnu a to je horsie 😅
no a svokre sice tykam, ale bez akehokolvek oslovenia

lekno
13. jún 2008

Čerti, ja mám aj celulitídu, aj strie a čo ja viem čo ešte 😝 A celulitídy sa zbavuje ťažko, ale je reálna šanca. Ale strií sa už nikdy nezbavím 😖 Nemôžem mať všetko, že? 🙂 Hlavne že sme akotak všetci zdraví 😉

lekno
13. jún 2008

Zasa som tu sama... 😔 Už som ako danielitka 😅 A vy prídete, keď tu ja nebudem 😒

danielitka26
13. jún 2008

ajojteeee ...ja mojej tykám s oslovením mamina a svokrovi hovorím tato ako manžel a švagrovci ...ale chvalabohu s nimi bývam málo ...keď som tam bývala rok tak to bolo iné denno denne sme spolu cestovali do roboty z roboty doma bolo treba robiť a tak som musela pristáť na oslovenie ..svokra nezniesla ked som jej vykala ...asi ju to utešovalo že má mňa lebo mala len troch chalanov a tak mi od prvého dňa kázala aby som jej tykala aj ked zo začiatku to bolo také trápne a nevedela som si na to oslovenie zvyknúť doma o nej len svokra ..žiadna mama tak ako tam jedna kočka napísala mama je len jedna 😉

danielitka26
13. jún 2008

lekno spomeň čerta zjaví sa 😀 😀 😀

certica
13. jún 2008

ja som tu, decka mi chrapu, len zachvilu sa dovali svagor, tak este zbezne upratujem.
a strie ti vyblednu, to bude celkom v poho 😉

nina81
13. jún 2008

baby celulitida a strie to nie je to iste?

certica
13. jún 2008

dani, ideeees 😀

lekno
13. jún 2008

Nina celulitída je, keď sa ti pod kožou ukladá tuk do takých hrudiek a vyzerá to ako pomarančová koža. A strie sú trhlinky na koži a vznikajú, keď náhle priberieš. Najskôr sú dosť červené a dosť to svrbí, niekedy aj trošku bolí. Postupom času síce vyblednú, ale zostanú už navždy, pretože tá koža je popraskaná.

certica
13. jún 2008

rozmyslam, ci by na tie strie biolampa nepomohla, aspon ciastocne...

lekno
13. jún 2008

Čerti oni už dávno vybledli, ale sú hrozné. Dany, s čerty nejsou žerty 😝 Ja bývam pri svokre skoro 12 rokov, ale nikdy nenavrhla, aby som jej tykala. A mne to neva. A tiež má troch synov, ako tvoja 😝 Ale môj mangel si s mojimi rodičmi tyká hneď od začiatku. Sami mu to navrhli 😉

certica
13. jún 2008

aj moja svokra ma 3 synov 😀 , muz je najstarsi a moja mama takisto mu hned navrhla tykanie, mne svokra az nejak po 4 rokoch

lekno
13. jún 2008

Mám ju doma, ale keď je tá koža už raz potrhaná, no čo už. Kašlať na ňu, na hrbaňu 😎

lekno
13. jún 2008

Aj môj muž je najstarší 😀 Babuľky, koľko máme spoločného, že? 😉

nina81
13. jún 2008

to naozaj uz neda sa prec tie strie? ani cvicenim?

certica
13. jún 2008

lekno, asi aj tu biolampu mame spolocnu 😀 . ja som inac hrozna, lebo doma mam plno veci, vzdy kadeco pokupim a potom to vobec nepouzivam, s oblecenim to iste...
aj teraz by som si mohla po cisarskom tu moju jazvu ozarovat, no myslis, ze sa mi chce? 😀

danielitka26
13. jún 2008

aj ja mám najstaršieho 😀

danielitka26
13. jún 2008

muža z troch bratov som myslela 😉

vesi
13. jún 2008

nina, strie nezmiznú nikdy 😝 ja nemám strie, ale mám celulku 😠 😀

vesi
13. jún 2008

strie sú ako jazvy

anmary
13. jún 2008

Ani ja nemám strie po tehotenstve, možno preto, že som nemala až také veľké bruško, rodila som mesiac skôr 😒
Ale za to celulitídy mááááááám habadej 😠 😠 😠 . Možno že zmizne, keď schudnem, len či sa toho dočkám. 😠 😝

nina81
13. jún 2008

baby to je hrozne ☹

lekno
13. jún 2008

Čerti, ja tiež takytak... 🙂 Dany 😉 Vesi vitaj a nič nepýtaj 😀 Ale nie. Už si napiekla? Každú chvíľu ťa vidím v receptoch 😉 Pošli kúsok celozrnného chlebíka aj mne. My zbaštíme aj taký. Aj decká 😀

danielitka26
13. jún 2008

idem ja smer žilina ..čaute dievčatá

lekno
13. jún 2008

Anka-marka kto si počká, ten sa dočká 🙂