• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
No súhlasím s penq :grinning: certi je Peťa? :confused: :sweat_smile:
28. jún 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a julova je zuzka :wink:
a ja som Daniella :wink: :grinning:
sticky a ty si janka ???
a penqi je............................. :confused: :sweat_smile:
veru pengi je ???..........
28. jún 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ešte neviem
28. jún 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bingo danielik :dizzy_face:
28. jún 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si tiež lahko zapamatám Danka a Janka bodkové :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ???
28. jún 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak papa po druhé ...ja idem asi hajať :wink:
28. jún 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja este upratujem, manzel uspava malu. verca je hyperaktivna, tak pre mna je relax to upratovanie resp. cokolvek ked mam od nej pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
masaz chodidiel tiez zboznujem :slight_smile:
28. jún 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola Janku znovu uložiť :grinning: . A idem pozerať "sladký" film na markíze - ja také rada. Akurát hlavná predstaviteľka tlačí do seba tortu :angry: :angry: :angry:
28. jún 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zase bola moje krpate krmit a sme ho predtym davali do manducy a tak sa v nej rehlil nahlas, som nechapala :grinning: .
ja z vas odpadnem, ani neviem, ze mam zajtra meniny :confused: :grinning: . dakujeeem, ste zlate.
pengi, doprkna, ty si mladsia odo mna??! :angry: :grinning: :grinning: . inac aj ja som dost steklava a martin uplne vsade - na chodidlach, na kolienku, na stehienku, na pupiku, na bokoch, na hrudi. no sranda s nim, tiez sa vtedy smeje o 106
ja ani neviem, preco ste ma tu zacali po mene volat...
28. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar Bambíny :wink: Asi som zasa prišla po funuse, čo? :angry:
28. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak som nás vytiahla až zo dna :angry: :grinning: . Pekný deň prajem :dizzy_face:
a certi neboj, ostaneš certi. Ale aj tak všetko naj k meninkám :dizzy_face: Nech sa Ti splní všetko, čo si želáš a hlavne aby ste boli celá rodinka zdraví :dizzy_face:
29. jún 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses:
sticky, dakujem :slight_smile: a neboj, nebojim :grinning: - ja odvazna zena :grinning:
moj drahy ma dnes upratovaciu maniu, od rana uz poumyval zvnutra chladnicku, vydrhol wc, odkvapkavac na riad, s vikim utreli prach a teraz vysavaju :confused: :sunglasses: .
peknu nedelu
29. jún 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti setko NAJ :grinning:...nech sa Ti praje co si splnis :wink: :grinning:
29. jún 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,
čo? dnes je čertice? :grinning: :grinning: peti, všetko naj a pošli muža, aj mne treba chladničku vydrhnúť :grinning:
29. jún 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute heerecky :sunglasses: tak ako sa dnes darilo? co ste popapali? ja na h..o :angry: :angry: dnes som mala zraci den!!! :rolling_eyes: :unamused: :confounded: :cry: ja som zjedla, co som videla... ci na ranajky prazenicu s chlebom, na desiatu zakusok, na obed snicle so zemiakmi, na olovrant tvaroh s cukrom a cokoladou, na veceru jahody s malinami, do toho par slanych pagacikov... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: sa neuveritelne hanbim... :cry: :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a uvedomujem si svoju strasnu chybu :pensive: :rolling_eyes: :zipper_mouth: ale od zajtra sa budem snazit, slubujem :unamused: :wink:
29. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pengi, ja nemám tento tt žiadnu zmenu ani v kg ani v cm, to bude asi tým, že som si prestala vážiť jedlo a cvičiť, v tomto horku jednoducho nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím to další tt sprísniť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. jún 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vesi, suhlasiiim :sunglasses: ved dnes som si obliekla prvy raz v tomto lete saty, a nevedela som ich zapnut cez prsa :angry: :angry: :angry: ake nervy som dostala!!! :angry: :angry:
29. jún 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brďo, penq :confused: :confused: :confused: Mňam, aj ja si prosím :grinning: :grinning: :grinning: . Hlavne ten tvaroh s cukrom a čokoládou - bože!!!! To si len spolu vymiešala? Ja si to určite spravím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A ja som solidárna a tiež nič :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky, dala som do mixera tvaroh, trochu mlieka, prask cukor podla chuti a zmixovala, vyliala do miskiek a na to poliat coko... :sunglasses: :zipper_mouth: to nam robievali v skolke a ja si to robim aj doma... :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes do mixera pridat aj ovocie, budes mat ovocny tvaroh... :wink:
29. jún 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu slincem, že až :grinning: Spravila som si aspoň čierne ríbezle s cukrom :sweat_smile:
29. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaute, no ja sa tiez nemam cim chvalit, robila som dnes kolac, tak som si dala...
a dakujem vam za blahozelania :grinning: :slight_smile:
29. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem rychlo zehlicku zapnut, pekny vecer :sunglasses:
29. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já asi taky nic, bo MM slavil 40 tak byla velká oslava, řízečky, obložené mísy, koláčky, víno, pivo :grinning: :grinning:
29. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, ale som rada, ze som neni v tom sama :grinning: :grinning:
certi, aj ja sa pripajam... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok