• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
m311 - tak to vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale veď my sa polepšíme, však dievčence :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
29. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, jasne... polepsime sa... :grinning: :grinning: :wink: :wink:
29. jún 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale najprv dojem tie ríbezle s cukrom :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, baby, najväčšia sranda je, že sme dostatočne inteligentné a vieme v čom je chyba - papáme toho nejako moc....takže jediným problémom je nedostatok pevnej vôle :sweat_smile: :wink: :grinning:
29. jún 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, jedzte castejsie zmrzku :grinning: :sunglasses:
my sme boli vcera s manzelom v kaviatrni, dala som si karamel. latte a trojitu zmrzku a dnes som mala io dalsie kilo menej :grinning: je pravda, ze som potom radsej nic neolovrantovala ani nevecerala :sunglasses: takze za tyzden som dala dole 2 kg :sunglasses:
30. jún 2008 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stve ma, ze sa mi straca hrudnik-za chvilu budem mat zarovno s pasom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som mala vzdy uzky pas a velke prsia :sunglasses: moze sa tak zmenit po porode postava? :confused:
30. jún 2008 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a padaju mi uz aj ramienka na satach, tak sa mi zmensili prsia, za chvilu mi manzel zakaze chudnut :cry:
30. jún 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky susik :wink: No ja klasicky stagnujem :angry: :angry: :angry: Už ma to štve, takže ide sa na režim!!! Snáď sa mi vráti pevná vôľa, veď toto nie je ani možné :angry: A Tebe blahoželám :dizzy_face: Že dve kilá vďaka zmrzke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A prsia sa menia kojením - tým že tam bolo mlieko a potom nie. Mne sa tiež zmenili :frowning2: Ešte že mám široký hrudník, aspoň ten mi robí číslo :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker: no, ja by som bez pevneho rezimu neschudla nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta zmrzka je fakt vynimocne-predtym som 2 tyzdne mala prisnu dietu :sunglasses:
30. jún 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pocit, ze zmrzka mi to len katalyzuje, ked fakt malo jem a dlhy cas nic nechudnem, dam si sladke a telo si asi povie, ze uz nemusi drzat tolko energie a vtedy schudnem :wink: to je moja nova teoria :slight_smile:
a dakujem :slight_smile:
30. jún 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, cez vikend som aj ja zhresila a odzrkadlilo sa to na vahe, lebo v piatok som mala o kilo menej a teraz ho mam naspat. takze tento tyzden idem opat tvrdo na to. v septembri ideme na dovolenku a potrebujem este aspon 6 kg schudnut, nech nemam stres sa dat do plavok.
30. jún 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zuzi :slight_smile: Ja som už poslala miery a keď som videla doslova desatinky, čo sa mi vysmievajú na váhe a idú preč. :angry: Treba mi naozaj niečo robiť. Ale aspoň že robím tie brušáky a úklony. A ešte ma napadlo - klasický hula-hop kruh tiež nie je zlý. Len je to nuda. Ja vždy krútim aj s Jajou a rehoceme sa :grinning:
30. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zuzi - Tvoj nick je rok narodenia? :sweat_smile: To sme potom rovnako mladé :grinning: :grinning: :wink:
30. jún 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule, ja nemám tento tt žiadne zmeny, ale aspoň som ostala na tom rovnako. musím nasadiť tvrdý režim :angry:
30. jún 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute modelky ja som absolutne nič neschudla a ani som nedala nič dole v páse a v bokoch takže som stále na tom rovnako :unamused:
30. jún 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi - súhlas :grinning: Veď ja sa hanbím aj posielať tie údaje. A som zase zvedavá, aké cifry nahodí danielka :angry: :grinning: .
Ale povedz, ako sa prinútime "nežrať" :angry: . Ja ani tak nezjem veľa naraz, ako často a nie moc zdravé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcence!
tak ako? u mna 0 bodov! este som si aj odstranila veskery zbytocny porast na tele :grinning: :grinning: :grinning: , a aj tak nic z toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som rano nasadila tvrdy rezim... :rolling_eyes: pokusim sa opat drzat tu junovkynu dietu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: s jablcnym octom :confused: a ked to nepojde, kazde rano vypijem trosku zriedeneho octu s vodou :angry: :angry: :angry: :confounded: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak uz sa na seba neviem pozerat! :angry: :angry: ani oci nemam, co mam taku tucnu "hubenku" :grinning: :sunglasses: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som mala kafco na ranajky, teraz idem z domu, nech nemyslim na jedlo a potom sa uvidi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peng - Tvoje jediné šťastie, že nemáš fotku :grinning: :grinning: :grinning: Úprimne si Ťa neviem ani predstaviť - že nemáš oči a máš tučnú hubenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Fakt si ma pobavila, prepáč :sweat_smile: :wink:
30. jún 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nehnevaaam... ale si predstav krizeneho japonca... male oci, velke lica... cela ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kam mam poslat tie miery? :grinning: som akasi zmetena z tych nameranych vysledkov... :astonished: neschudla som ani deko ( aj tak mam vahu len na kila :grinning: :grinning: ), prsia rovnako, v pase som sa zvatsila o 1 cm, a na bokoch som uzsia o 2 cm :grinning: :grinning: nechaapem... :grinning: :grinning: :sunglasses:
30. jún 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nájdi si v albumoch nick "druhý jún" a pošli tam ip :grinning: A ako si v bokoch schudla, tam to potrebujem ako soľ :angry:
30. jún 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky, ja som vedela, ze to je jun, len som hladala prvy :grinning: :grinning: :grinning: dik ;)
ja netusim, ako som schudla v bokoch... ale ma to naaaaaaramne tesiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este to brusisko... :angry: :angry: :angry:
30. jún 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze ostatok sa poctivo vazi a mera? :grinning: :grinning:
30. jún 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi si užívajú prázdniny :grinning: :grinning: :grinning: Aj ja si užívam. Vyzerá to na dážď a tak budeme zavreté doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to veru neschudnem, neviem sa toľko ovládať :sweat_smile:
30. jún 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, sticky, u nas uz prsi, chcela som ist niekam z domu, no neviem, neviem... :angry: :unamused:
30. jún 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás bola búrka, ešte prší, tak som to využila a vyšívam, deti sa hrajú, navarené mám od včera a urobila som si na desiatu zelený čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čao Bambiny :wink: Tak čo, schudli ste? Ja nie, akurát 1cm v páse a inak nič :confounded: Nuž čo, keď neprší, aspoň kvapká...
30. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No do čiech sa blížia prívalové dažde a búrky :confused: :frowning2: Snáď to k nám nepríde. Idem sa venovať deťom. Hrozné, ako to tu vyzerá. Nie som na to zvyknutá - samý rachot, mrnčanie a všade hračky :angry: .
Ale kde je danielka :confused: Ona je tu vždy a obzvlášť, keď sa meriame. Asi má moc robotky :wink:
30. jún 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki, ano, je to rok narodenia, uz sa nam buduci rok blizi okruhlica. :wink:
30. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka, za pripomenutie :angry: :grinning: :grinning: :grinning: . Ale veď my sme mladé stále :wink: Síce niekedy ráno a večer si tak nepripadám, ale káva to spraví :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jún 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok