Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
4. júl 2008

Čo sa deje danielik 😕

danielitka26
4. júl 2008

malá je už tretí deň akási ospalá sama sa pýta cez obed spať ...dnes mi vracala ...a soplíkuje už asi štyri dni ...neviem čo jej dať či len paralen alebo čo ...asi ide na ňu nejaká chronta ☹

sticker
4. júl 2008

Danielik - presne tieto príznaky opisovali baby v "našej" téme. Choď k MUDr. Môže to byť totiť angína a tam treba antib. Môžu jej stekať soplíky a preto Ti vracia. Paralen nedávaj, ak nemá teplotu. A skús radšej čípky, ak má teplotu a vracia. Keby len vracia, tak poradím smectu. Ale keďže má soplíky, choď k doktorke.
Pomohlo aspoň trochu 😒

danielitka26
4. júl 2008

v lekárni som jej kúpila čaj na posilnenie imunity taký čučoriedkový pre deti vypila mi šálku a teraz zaspinkala ...aká by som bola len rada keby jej to prešlo lebo ked je jej zle ja trpím s ňou 😔

sticker
4. júl 2008

No aj to som Ti chcela napísať - veľa, veľa piť. A verím Ti, že trpíš s ňou ☹ . Vždy je to nepríjemné, keď vidíš choré dieťa - obzvlášť, keď Ti je blízke. Máš niečo do nosa? Detské kvapky, alebo sprej. Detský nasivin je dobrý, alebo otrivin.

danielitka26
4. júl 2008

no zatial ju len naparujem nech sa to púšťa zatial to pomáha ...a driemkala 10minút už je hore a pýta si papať takže možno aj ten čaj trošku pomohol na ten rozhádzaný žalúdoček

penguin1
4. júl 2008

ahojte!
vidim, ze mate deturence chorucke, malinke! zelam skore uzdravene! 😉
baby,dnes som sa docitala, ze si treba ratat kilokalorie (alebo kilojouly? 😅 ) denne 1200 😝 ratate si niekto?

vesi
4. júl 2008

ahojte 😀
dani, nech sa malá rýchlo vylieči...ako je stará, prečo to nemáš v pase? 😕
pengi, nie nerátam 😝

monkula
4. júl 2008

pengi, na to musíč mať tabuľku, MM to vie, ale ja by som nerátala... 😅 😅

vesi
4. júl 2008

moni, ahoj, na mňa je to moczložité 😝 😀 😀

monkula
4. júl 2008

veď to... MM mi už snáď tisíckrát vravel, že toľko a toľko bielkovín má toľko a toľko neviem čoho... 😝
Ja mám pred mrchou, tak som žraváááá.. Aj teraz mi kysne cesto na osúch so smotanou... 😅 😅 😅

penguin1
4. júl 2008

nooo, ja mam tabulku pred sebou, ale ju sem neviem dat 😀 😠 a ani mne sa to nechce ratat... 😝 mooc zlozite 🙄 🤐

penguin1
4. júl 2008

monkuli, a co manzel? ved hod zopar receptov, co a ako (uz vyratanych) 😀 a budeme to varit dookola 😀 😀

vesi
4. júl 2008

moni, mňam osúch aj by som dobehla, ale už som dnes zožrala 2 plnené rožky so syrom , šunkou a kukuricou 🤐
pengi, presne tak, kto by rozmýšľal... 😀

penguin1
4. júl 2008

ale mozno nieco na tom bude... 😉 jedine si zostavit z toho jedalnicek a podla neho jest 😀 😀 ale to by som asi jeden den travila s kalkulackou 😀 😝 😀 😝 😀 😝

penguin1
4. júl 2008

monkuli, to malo byt co robi manzel... 😀

penguin1
4. júl 2008

idem hodit brusaky 😎 a sprchu... 😎

monkula
4. júl 2008

pengi, ani MM si nevarí podľa týchto tabuliek, neboj, až ta kto posilovanie nežereme... 😀 😀

Vesi, keď budeme bývať bližšie pri sebe, pozvem ťa na osúch... 😀 To uaž budeme vychudnuté kočice a jeden plech osúchu nám neuškodí... 😀

vesi
4. júl 2008

moni, tak ja ťa potom pozvem na plnené rožky a môžeme začať zase s chudnutím 😀 a už máte niečo vyhliadnuté?

sticker
4. júl 2008

Ahojte. Ja som nikdy nedokázala jesť podľa tabuľky a rátať to. Radšej sa len tak obmedzím. Ale dnes sme boli na návšteve a dala som si domáci medový rez - mňamko.
Idem teda cvičiť. Aj keď sa mi nechce, ale musím sa premôcť 😝

monkula
4. júl 2008

Ok, len mi tam nedávaj kukuricu, tú ja nemusím ,aj z pizze ju zhadzujem... 😀 😀 Alebo mi ju vyďobe Chiarinka...

vesi
4. júl 2008

ja idem v nedelu na osemnástku bratovej frajerky 😅

monkula
4. júl 2008

A koľko má Tvoj brat? 😲 😲 Že osemnástka, jo jo bejvávalo.

sticker
4. júl 2008

No vesi a nenajedz sa tam 😝 😅 .

vesi
4. júl 2008

moni, bráško bude mať 27, mladú babenku si našiel 😀
stiki, ty ale sršíš humorom, ked aj odolám chlebíčkom, torte iste nie. budem sa musieť pomerať radšej ešte v nedelu ráno, aj ked zatial sa to vôbec nehýbe 😠

monkula
4. júl 2008

vesi, ja sa nehýbem už mesiac... 😠 😠 😠

vesi
4. júl 2008

moni, ani ja, lebo v tých horúčavách a pri tom, že mám obe deti doma naozaj nevládzem.
len horšie je, že to aj cítim, že sa nehýbem, váha, ani cm nejdú dole...

monkula
4. júl 2008

vesi, ja len čo vstanem ,tak sa cítim ako keby ma prešiel parný valec... Som stále unavená, nedospatá, a nervózna... 😔

vesi
4. júl 2008

moni, teraz nekecám, ale ja tiež 😅 ráno vstanem unavenejšia ako večer ked idem spať...

certica
5. júl 2008

dobre ranko mojenka, krasny vikend 😎
ja som vcera pozrala horu sladkeho, no des!