• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
No tak to sa pripravím mon :wink: :slight_smile: A to v akom kalendári - asi českom, však? :confused: :sweat_smile:
11. aug 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo v českom? :confused:
V talianskom...
11. aug 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neovládam Tvoje rodinné pomery :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale aspoň už viem :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chceš povedať, že malá ma tatinka taliana? :confused: Teraz ma napadlo, že veru aj tu na sídlisku je jeden talian a má dcéru Chiaru :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže už mi je to jasné. Dúfam, že som Ťa nejako neurazila :confused: :sweat_smile: :wink:
11. aug 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteeee :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alélúúújáááááá!!!!!!! :dizzy_face:
11. aug 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chýýýýýbala som ti ???? :wink:
Ahojky danielik :wink: Tak sa pochváľ aj Ty. Ty patríš k tým šikovnejším z nás :sweat_smile: :grinning:
to je tá dovolenka ale už som domka a už budem len vaša :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee ja som pribrala na dovo ale robím sa že o tom neviem lebo to chcem dať čo najskôr dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Múdro, danielik :grinning: :grinning: :grinning: . Veď o týždeň ani nebudeš vedieť, že si niečo pribrala :wink: A ako bolo? :sunglasses: Určite vynikajúco :dizzy_face:
11. aug 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bolo super len málo ale ja si to vynahradím ešte domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdaaaar, danielik....
sticki, MM je Slovák... :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar monkuli :dizzy_face: :wink:

idem off riad umyť
11. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielik a kde si bola?
11. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon - tak ja som z toho už totálny jeleň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavne, že viem, kedy má malá meniny :grinning:
Ideme von - musím využiť, že je mm doma a nie som sama na malé. Celý víkend bol v robote a len dnes je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak ahojte a som fakt zvedavá na tabuľku :grinning:
11. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, neboj, každý je z nás jeleň... :grinning: :grinning:
11. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaute, trocha flakam kona aj vas :grinning:

zuzik julova, susik a vsetkym ostatnym zuzkam VSEETKO jak ma byt, teda podla svojho gusta (gusto skus to :grinning: , pamatate este slabikar?), vela zdravicka a hlavne (aj pohlavne) vela laasky a kvalitneho sexu, pripadne aj vina. cmuk :zipper_mouth: :grinning:

inac, ja som vdaka dalsiemu zapalu cecku (tod teraz cez vikend) schudla dalsie kilo, kedze som bola total off, neschopna chodze, nieto este volaco prezuvat. zvlastna diagnoza. no ale dnes uz dohanam, takze :fearful:

dani, vitaj z dovce doma. som rada, ze bolo supris :sunglasses:
11. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar ženy! :grinning: Zuzuľkám všetko NAJ :astonished: :wink: Tí moji krpci ma vôbec nechcú pustiť k PC :angry:
Dnes som sa zabudla odmerať. Cvičiť som necvičila, ale hodinu a pol som spratovala uhlie, tak aj svaly mi navreli :grinning: Tak bacha na mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Čertica, ja síce dnes meniny nemám, ale Víno aj keks boli :zipper_mouth: :pensive: (Asi bonus za uhlie :grinning: )
11. aug 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, tak to si pri tom bola jak taka prava certica od uhlia carna a vlasy od vina, kouzlo zhasina... :sunglasses: :grinning:

bre ranko :wink:
12. aug 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri tom kekse som myslela :slight_smile:
12. aug 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tabuľka asi nebude tento týždeň, však? A tak sa mi darilo :grinning: :grinning: :grinning: Neviem, či budem mať rovnaké úspechy aj tento týždeň, ale pochybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. aug 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon - malej princezničke všetko len to naj k meninkám :dizzy_face: . Aby bola hlavne zdravá a plná energie na ďalšie huncútstva :slight_smile: :wink:
12. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujemeeeee sticki.. tak si predsa nezabudla.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžeš si byť istá, že tento "taliansky" dátum si zapamätám :slight_smile: :wink:
12. aug 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne spia obe baby.....a to som Janku nedala, ona sama zaspala, tak som trošku nervózna, či jej niečo nie je. Idem si dať ovocnú misu a niečo počítať. Moc by som chcela udržať si minimálne váhu, akú mám teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak sa musím snažiť :sweat_smile: :grinning:
12. aug 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujeme ku gratulaciam, minuly piatok som sa vratila z takej kratsej dovolenky a vcera som mala strasne vela prace, tak som sa sem ani nedostala.
no ako idu pokroky v chudnuti?
12. aug 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počujte a platí vôbec ešte táto téma? :confused: Lebo som si všimla aj tému o kávovej diéte a tak neviem, či baby chodia aj sem, alebo už len tam :frowning2: :unamused: Mňa to tu ale celkom motivovalo - hlavne tabuľka, lebo ja si sama nechcem robiť tabuľku :frowning2:
12. aug 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok