• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Čaves :wink:
Stiky, platí,platí. MUSÍ! Lebo bude no no no :angry: Dúfam, že po lete to tu znova ožije :wink:
Čerti, v tej rýchlosti čítam, že vlasy jak sviňa :grinning: Ale veru od toho uhlia som bola čierna jak sviňa.Tá divá :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Mony-Chiarke vsio naj naj, hlavne poslušnú mamu :wink: :grinning: Veď vieš ako to chodí. Pomaly deti vychovávajú nás :fearful: :zipper_mouth: :sweat_smile:
12. aug 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, díííík posiela aj Chiarka od cecíka....
12. aug 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za málo :wink: Ešte mliečkujete :fearful: Bisťu, to ste dobré. Ja som tak dlho ani jedno. Najdlhšie dva mesiace aj s prikrmovaním :angry:
(Práve som ťa čítala v téme "showbiznis" a ty tu :wink: )
12. aug 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mliečkujeme....
ona je závislák... :grinning:
12. aug 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dobré, pokiaľ je čo sosať :grinning:
12. aug 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, veru má čo... stále som mokrá až za ušami... :sweat_smile: :sweat_smile:
Keby chcela dáke tie kilá vysosať namiesto energie... :grinning:
12. aug 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to, veď to... :grinning:
Mňa moja cicuška vie tiež poriadne vyciciať z energie, ale zasa len pri nej sa viem spätne aj nabiť :astonished: :wink: :slight_smile:
Ona je taká spontánna. Hocikedy sa mi hodí okolo krku, alebo sa pritúli, alebo mi len tak medzi rečou povie "ľúbim ťa" a hneď je všetko ľahšie :slight_smile: Preto som na nej taká závislá :sweat_smile:
To som pri mojich chalanoch nikdy nezažila :pensive: Najmä s tým najstarším. A tak mi to vždy chýbalo... Oni tú lásku vždy viac prejavovali tatinovi, ako mne. Mne málokedy :frowning2:
A preto si to teraz vynahrádzam a užívam plnými dúškami s mojou Lásenkou :slight_smile:
12. aug 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarko mi aj dnes povie, že som jeho najkrajšia mamonka na svete... akoby ich mal viac... :grinning: :grinning:
A tulkať sa tulká dodnes... to princezná je tatovská....
12. aug 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Ninka niekedy behá po chalupe a pýta sa chalanov: "Nevideli ste moju mamu?"
Ako keby mali každý inú :grinning:
12. aug 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to ste ma potešili - s touto témou. Ja tiež dúfam, že sa po prázdninách babenky vrátia :wink: Ale asi veľa báb neposlalo miery, keď sa Zuzke neoplatilo robiť tabuľku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hádam budúci pondelok. Aj keď neviem, či sa mi podarí poslať také dobré údaje ako tento pondelok :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, musíme to tu vytrhnúť z biedy :wink:
13. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, veru lekno :angry: Čo iné nám ostáva :sweat_smile: :grinning: Dnes ma prepadla chuť na sladké a dala som si. Veď ma to nezabije. Aj v nedeľu som si dala a v pondelok som bola spokojná s váhou :slight_smile: :wink:
Idem von s babami, tak zase trochu vybehám, vypotím :slight_smile:
13. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dakujem za gratulky k meninam :slight_smile: Dnes sme sa vratili z SK, oslavili sme Veronikin 1.rocik :slight_smile: Dnes ma narodky :slight_smile: Straaasne to ubehlo :slight_smile:
V pondelok sme vybehli s manzelikom-bez malej-na Rysy(2499), takze som nabrala svaly + presilila lave koleno+chytila dobru svalovku :sunglasses: Ale bolo super :slight_smile: Hodim fotky. :wink:
13. aug 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky :wink:
Susik, veru beží to beží :wink: A svaly som aj ja nabrala. Z uhlia :grinning:
13. aug 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, tak teda Veronke všetúčko naj.... k narodeninkám... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mony čao.
Susik, tá tortička "Veronika" je peknučká :wink: Kde sa ja hrabem s tými mojimi :grinning:
Ale keď som ťa videla na tých skalách, hneď mi ostalo slabo :pensive: Ja sa bojím výšok. Vždy mi nohy zoslabnú... Bŕŕŕ
13. aug 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciao lekníčatko...
idem kuk aj ja fotky susik...
13. aug 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Susik - no Ty si iná športovkyňa :wink: :confused: A tiež ma napadlo, že čo chceš chudnúť :confused: :sweat_smile: . No a tá torta - mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , boli ste krásne zladené s malou - také kvetinky :dizzy_face:
14. aug 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dakujeme za pochvaly :slight_smile: Mala aj pekne tortu papala-tu s tymi zvieratkami. Som myslela, ze si da 1 lyzicku a zjedla skoro cely moj kusok :sweat_smile: :confused: :grinning:
Sticker-to mohj manzelik vie super fotit, ja musim zhodit este 6 kg do normalnej vahy :sunglasses: Ale dakujem :slight_smile:
14. aug 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, tiež so mTI chela napsíať, že si išla pekne dole.. to jasem fotky z Bibi ani nevložím, alebo nasjkôr orežem brucho :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, moni: vsak vloz fotky, som zvedava, kde ste boli ako sa vam pacilo...napis :wink:
14. aug 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule čo je??? :fearful: Už sme boli skoro na tretej strane :angry:
U nás dnes bolo otrasne sparno a dusno :pensive: Ani dýchať sa nedalo. A večer poriadne dve búrky.
15. aug 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekno - u nás to isté!! Také krúpy som ešte nezažila :confused:
15. aug 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A musím sa pochváliť - odolávam sladkostiam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V pondelok som si kúpila polomáčané opavie -je ich tam desať kusov a ešte ich zostalo päť :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A načaté kakaové venčeky poctivo obchádzam a to sú moje obľúbené..... na váhe to asi vidieť nebude, ale ja som rada, že odolávam :sweat_smile:
Inak, u našich vážim menej ako na mojej váhe....ale budem sa už vážiť na mojej, keď som začala.
Tak, stránku sme s lekno zachránili,posunuli, idem ja do hajan :wink: :slight_smile:
15. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, ja sa tiež tento týždeň celkom dobre držím, čo sa sladkostí týka :wink: Normálne zíram :grinning: Dúfam, že to teraz nezarieknem :angry: S tou váhou ja zas naopak. Doma váži menej, ako u našich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kakaové venčeky, mňááááám :grinning:
Hej, vila věnce pro mládence, z rozmarýny zelenej... Jupí :grinning:
15. aug 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mala byť akože pesnička :sunglasses:
15. aug 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: Lekno Ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Skoro pol noc a Ty si vyspevuješ :grinning: :grinning: :grinning: Ale k úspechom gratulujem a skúsme vydržať. Aj keď som teraz ráno kúpila v obchode špice....ale po tejto noci si jeden zaslúžim..
To bola ale :frowning2: Tak som sa bála, ako ešte nikdy ......naozaj! A do toho Jankine teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tipujem, že škody budú riadne. Ja som takéto krúpy ešte nezažila! Vlastne takúto smršť som ešte nezažila :pensive:
16. aug 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caafte cisla, numera... :grinning:
ja sladke veselo ladujem, na ukor normalnej stravy, vysledkom je, ze dokonca chudnem (to je podla mna tym kojenim, maly ma vyciciava), aj ked veeeelmi pomaly.
sice uz som dnes 2 hodky hore a este som nist nejedla

tu bola tiez burka celu noc, hlavne fucaloooo, ale o krupoch neviem.
sticky, tak nech sa mala uzdravi - nejaka viroza ci len teploty?
16. aug 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj certi :slight_smile: :wink: . Veď to je super, že chudneš, aj keď ješ sladké :grinning: :grinning: :grinning: . Ja viem, že mne to už pôjde pomaly, lebo teraz mám váhu, ktorú som mala veľmi dlhé obdobie môjho života a tiež sa mi z nej išlo ťažko dolu. Mňa teraz už netrápi toľko váha, skôr by som potrebovala dať nejako preč boky a zadok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A Janke neviem, čo je :frowning2: . Ale bola to len teplota - žiadny kašeľ, soplíky, nič. Teraz vstala - bodaj by nie, keď v noci buntošila, a nemá čelo horúce....ale ono to počas dňa lúbi vystúpiť :unamused:
16. aug 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok