• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
joj sticky, ja este tak ci tak potrebujem aspon 7kg dole a boky, pas mi zostali sirsie, citim na oblecku, aj ked vahovo ako predtym, celkovo opticky vyzeram roztecenejsie
16. aug 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne to isté!!! Váhovo by som aj bola na moju výšku spokojná, ale neoblečiem nohavice,ktoré som pri tejto váhe nosila pred druhým tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: A pozerala som si fotky - tak po Janke som do roka obliekla jedny nohavice a teraz len kričia zo skrine a ja kričím im, že no smola - neoblečiem!!!!!! :angry:
16. aug 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Devušky, no kde to vázne? :fearful: Tak ja som si dnes po týždni dopriala 5 cukríkov z orieškovej bonboniery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Ale neberiem to tragicky, pokračujem ďalej. Teda nie v tých cukríkoch, ale v papaní-nepapaní :grinning:
17. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Certi: mas pravdu, aj ja sa citim roztecenejsie, aj ked som teraz asi o kilo lahsia ako pred 1.tehotenstvom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra rano idem plavat, chcem pridat este aquaerobic a posilku. No, uvidime, ako dlho vydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chcem dat dole este 8 kg a hlavne spevnit :sunglasses:
17. aug 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, babenky....celý týždeň som sa držala a klasicky to víkend pokazil :angry: Véééééľmi som zvedavá na zajtrajšie ráno :angry: :unamused: :frowning2:
17. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, nemaj boja :wink: Ja nápodobne :grinning:
17. aug 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja so mpribrala, oficiálne t ooznamujem, skoro 4 kg... :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes:
takžeč asi som v tejt otéme úplne zbytočná :pensive: :pensive:
17. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo by si bola zbytočná :angry: Si myslíš, že prečo som ja dlho neprispela do tabuľky, lebo tie 2 kilá, čo som schudla, som potom zasa nabrala. Teraz som ich zasa schudla, ale ďalej ani za svet :angry: Šľak to traf. Ale stále som tu. Ber to tak Mony, že cez prázdniny si treba užiť (keksu aj sexu) a po prázdninách sa to znova rozbehne. Už bez keksu :grinning: Tááák! :grinning:
17. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :grinning: ,....tak som tu opat...od zajtra idem znova chudnut :sunglasses: :wink: Budem drzat Kavovu dietku :sunglasses:
17. aug 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juni, aj ja sa na ňu chystám ,ale až po návšteve svoky, bo pri jej dobrotách, je diéta v troskách :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Juni :wink: A po prázdninách sem DÚFAM konečne zavítajú aj ostatné nevernice :dizzy_face:
17. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, a kedyze sa to chystas na "hody"? :slight_smile:
17. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedeľu a budeme tam týždeň.. to zase budem vyzerať :angry: :angry: prasa....
17. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, lekno :wink:
17. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, žiadnu tu nie je zbytočná! :angry: :wink: Mon - tie hody Ti fakt nezávidím :grinning: :grinning: :grinning: U nás keď bude Jarmok, tak budem zase chrúmať jadierka a jesť tie kokosové tyčinky :grinning: Takže dovtedy musím schudnúť, aby som mohla potom nabrať :grinning: :grinning: :grinning:
A zajtra dúfam prispejete do tabuľky :angry: :slight_smile: :wink:
17. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja asi neprispejem :pensive: Nemám čím... Ale sem hej! Len tak sa ma nezbavíte :angry: :grinning:
17. aug 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada, lekienko :dizzy_face: Veď uvidíme, či ja niečo pošlem.....ale mám taký pocit, že tabuľka nebude ani zajtra :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, asi fakt nebude. Veď sme tu sotva štyri :grinning:
17. aug 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ale keď ja potrebujem nejaký "stimul" - napr. v podobe tabuľky, v ktorej vidím, ako iné chudnú a ja nie :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, ty stimul :grinning: Už so radšej ticho, lebo ma kadečo napadá :grinning:
17. aug 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno, ty úchyl :grinning:
a viete č oma napadlo ,ako "stimul"? urobiť si lavičku hanby.... ktorá najmenej schudne, tam bude týdeň napísanaá, a bude sa musieť snažiť, aby tam neboal aj ten Ďaľší týždeň..
Tento týždeň si tam dobrovoľne sadám ja ,bo 4 kilá určite žiadna z vás nenabrala :sweat_smile:
17. aug 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti dám úchyla :grinning: A zas ma napadá pesnička "Prúša je úchyl" :grinning:
17. aug 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tliustá a opilá, chvílemi zvrací...
To mi pripomenulo našu debatu včera s ello, to tlustá a opilá ,celáááá ja :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte babenky, takze takto chcete flakat tabulku a neposielat miery? sup sup, kam zmizol ten pociatocny elan? treba sa opat do toho dostat a pokracovat dalej, ved tie kila predsa musia ist dole. mne idu postupne, niekedy sa mi par dkg podari opat pribrat, ale stale to nevzdavam.
18. aug 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. Tak som poslala miery a chvalabohu som nepribrala, jupíííí. Dokonca nejaké cm šli dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baby, viete mi prosím poradiť - tá staršia celú noc hnačkovala cca každých 30 min. O pol piatej som sa pokúšala dostať do nej smectu - nevypila celé ale viac ako 3/4 hej. Vydržala do 6:40 a zase hnačka Vôbec neviem, čo smie jesť - mliečne nie, ovocný čaj asi tiež nie.....do čoho jej mám dať tú smectu, keď v čaji to nevypije? Tam píšu že do kašičky - no ale to je mliečne :unamused: Navyše má aj teplotu....môžem dávať sirup? Nepreženie ju ešte viac?
Mon - Jarko to nemal? Moc ďakujem za hocijakú radu :frowning2:
18. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky neviem ti moc poradit, ale mozno by si mohla skusit cierny cajik.
18. aug 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsila som ten čierny - slušne vypila a dala som jej rožtek a sirup od teploty. MUDr. mi poradila, že tú smectu buď do banána, alebo normálne pepsinu a do toho - to druhé sa mi viac páči :sweat_smile: :grinning: Teraz hádam zaspí, aspoň tá teplota nech klesne. Čakám, kedy príde mm domov a pôjdem do obchodu a asi s Julkou von - dosť sa bojím, že to chytí od Janky :unamused:
Zuzi - asi som sa Ťa to už pýtala, ale kedy je Lucka narodená? My dve sme jeden ročník a malé sú tuším tiež rovnako "mladé" :sweat_smile:
18. aug 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticky, ym sme takto hnačkovali pred pol rokom celá rodina a to sme žili len na čiernom čaji, tyčinkách a banánoch...
pepsinu jej kľudne daj, neboj sa toho, pepsi Cola boal pôvodne vynájdená ako liek proti žalúdočným problémom, odtiaľ a jten názov, Pepsi.podľa žalúdkovej kyseliny, -pepsínu...
no dobre, praacovala so mv Pepsi Cole, povinná literatúra po nástupe... :grinning: :grinning: :grinning:
A odporúčam v lekárni kúpiť liek s názom Kulíšek, je to prášok ,čo rozmiešaš vo vvode a je to na doplnenie stratených minerálov z vracanie ,aby mala malá viac síl sa z toho dostať....
18. aug 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka mon :dizzy_face: . Ja len dúfam, že to nie je salmonela. Ale to by sa asi inak prejavovalo, nie? Teplota jej úplne klesla po sirupe a nie je ani nejako malátna.
A mon - poslala si údaje, poslala? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prave som sa vratila z plavania, prekonala som sa , z domu som sla o 6 :sunglasses:
.Ja mam len polkila dole od predmin. tyzdna :frowning2:
18. aug 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok