Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

zuzana1979
26. aug 2008

sticki, prave som sa aj ja pozerala na tvoj albumcek a fakt nepotrebujes chudnut. vyzeras super. aj baby su zlate, musi ti byt s nimi veselo.

sticker
26. aug 2008

Baby, neštvite ma 😀 😀 😀 😀 Veď ja nevravím, že som nejaká "tučibomba" 😀 😀 😀 😀 Ale fakt potrebujem ten pás a boky upraviť 🙂 😉
Vieš, Zuzi, Tvoj album som si pozerala minulý týždeň a tiež som si vravela, že čo ideš chudnúť 😅 😝 😀

zuzana1979
26. aug 2008

ja som album este nemala, tak moj to nemohol byt. 🙂

sticker
26. aug 2008

Dokelu, máš pravdu 😕 TAk koho som si to pozerala 😕

sticker
26. aug 2008

Musím to ísť pozrieť.........tak to bola iná Zuzka 😅 . Ale ja som bola v tom, že to si Ty 😅

zuzana1979
26. aug 2008

vidis, vidis, ale teraz som par fotiek pridala, nech mam album aj ja. ale radsej postavu nie, lebo ja sa s tebou nemozem ani porovnavat.

sticker
26. aug 2008

A naozaj si nikdy nemala album? To čo máš v pase je z ateliéru? Lebo podľa toho sa mi zdalo, že som už videla Tvoje fotky...no som ja ale trubka 😅 😝

sticker
26. aug 2008

No v albume si úplne iná ako v pase 😅 . Malá je zlatá - tak smejko 😵

zuzana1979
26. aug 2008

nie, nemala, a ano, mame ich z atelieru, len vtedy som mala trosku tmavsiu farbu vlasov a uz som sa opat ku nej vratila. 🙂

susik77
26. aug 2008

Ahojte, vratila som sa z plavania, supeer, dalsie kilo dole, ale tento tyzden chcem zhodit este 1, takze drasticke dodrziavanie diety 😝 😎
sticki: fakt vyzeras super 😉 inak, mam pocit, ze po porode sa mi nejak zmenila postava, som mala skor velke prsia, uzsi pas, siroke boky. teraz male prsia velky pas, ale aspon boky idu pekne dole 😎

sticker
26. aug 2008

Susik- a tie boky ako dávaš dolu 😒 To je môj problém. Síce aj ten pás, ale som prestala cvičiť. Vtedy, keď som makal s brušákmi a "nakláňačkami", tak mi šiel dolu. Ale boky mi moc nechcú. Veď pás si na nohaviciach viem nastaviť, ale boky nie 😅

susik77
26. aug 2008

sticki: neviem, idu same... 😕 sice ja sa furt kremujem zostihlujucimi kremami, asi fuunguju 😀 😎
jeden na brucho, druhy na boky, a spevnujuci na prsia 😀 😎

sticker
26. aug 2008

Baby, inak nič v zlom, ale kvôli vám som si mrkla moje albumy a ja som na troch foták "kompletná" a aj to na tej jednej sa mi tuk tlačí z trička a riflí a na tých dvoch stehná tiež...... 😅
Susik - pre Teba je motivácia tehotenstvo a pre mňa presný opak, že už nechcem byť tehotná a tak sa musím "dať dokopy", aby sa moje deti za mňa nemuseli hanbiť 😅

susik77
26. aug 2008

sticky: no, ja sa chcem dat dohromady, v tehu potom pribrat max. 12 kg a po 2.tehu sa chcem dostat na moju ideal. vahu-57-58 kg 😎 teraz sa chcem pred tehu dostat na 65.moment. mam 73

sticker
26. aug 2008

No teda!!!! Ty si ale šikulka 😉 . Obdivujem Ťa, že sa dokážeš k tomu takto dokopať....asi si vezmem z Teba príklad 😉 Teda až na to tehotenstvo 😀 😀 😀 😀

susik77
26. aug 2008

sticki-dik, ale este mam k tym 58 dalekooo 😀 😎 ja by som brala teraz tvoje kila 😀

sticker
26. aug 2008

Tvojim tempom ich za chvíľu budeš mať, neboj 😀 😀 😀 😉 Ja sa už teším na tabuľku, lebo mňa to fakt poháňa, keď vidím, ako chudnete 😝

sticker
26. aug 2008

Inak, teraz pijem kávu a zajédam ju lentilkami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susik77
26. aug 2008

ja uz mam po kavicke, dala som sice bez lentiliek, ale s trst. cukrom a smotanou do kavy-irish cream, mnami 🙂

susik77
26. aug 2008

inak, mna vzdy rozhodia svokrovci, ked tam ideme-stale maju narazky, aka som tucna a pod. nie ze by som bola stihla, ale intenzivne na tom makam , uz som zhodila od zac. 13 kg a oni ma stale porovnavaju s mojou segrou, kt. bola vzdy stihla a so svagrinou, co je vrcholova sportovkyna 😝 niekedy mam chut im dobre vynadat 😠
teraz naposledy sme sli s muzom na Rysy a ked sme sa vratili, tak na mna zase hodili poznamku, ze ako som to mohla zvladnut s mojou vahou 😠 akokeby som mala 100 kil. pritom poznam ovela stihlejsie baby, kt. by tam vobec nesli...

sticker
26. aug 2008

Tak to je sila 😠 😠 😠 😠 😠 Mám pocit, že si jej nejako "nesadla" 😒 . Nevšímaj si takéto doslova provokačné reči. Ja by som sa naschvál chválila, koľko som už zhodila - nejako nenápadne a s úsmevom na tvári 😀 😀 😀 😀 Veď keď som si pozerala fotky z toho vrchu na ktorom si sedela, tak som Ti aj tuším písala, že čo chceš chudnúť 😅 😝

susik77
26. aug 2008

ona mi totiz stale ponuka svoje plavky, ze mi pozicia-tak ja ze na oplatku jej dam moje tehotenske bluzky 😀 😎 tak teraz do mna rype-ale myslim, ze aj tie moje bluzky by jej boli male 😎

susik77
26. aug 2008

inak, este chcem zhodit tak 4 kila a konecnee po par rokoch si kupim 42-ky dziny 🙂

sticker
26. aug 2008

Počkaj - svokra Ti chce požičať plavky? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 To je sila 😀 😀 😀 😀

susik77
26. aug 2008

no vsak neviem, ci sui zo mna robi srandu alebo jej sibe 😎

susik77
26. aug 2008

ja som uz hovorila muzovi, nech k nimm chodi sam, prip. s malou, ze ja budem radsej doma, ale nechce kvoli verce-ze aby to nevnimala

susik77
26. aug 2008

ale strasne mi lezu svokrovci na nervy

sticker
26. aug 2008

A svokra býva blízko pri Vás? To preto si taká "zamestnaná" a chodíš stále niekam - plávanie, túry.... 😀 Asi som naozaj rada, že nemám svokru 😀 😀 😀

susik77
26. aug 2008

nie, chvalabohu 😝 my byvame v Prahe, ona v Bratislave 😎 Ale vzdy ked sa vratim zo Slovenska-chodili sme raz za mesiac, tak sa tyzden spamatavam 😝
Ked otehotbniem, asi nebudem chodit vobec, alebo co najmenej-mozem sa vyhovorit, ze nemozem cestovat 😎
Inak, ja som bola aj pred tehu dost aktivna, Asi to potrebujem, citim sa vo svojom zivle 😉

zuzana1979
26. aug 2008

susik, to keby som mala taku svokru, tak s nou ani neprehovorim. mne ked mama hodi poznamku, ze by som mala schudnut, uz sa na nu osopim, neviem si predstavit, ze by si take nieco dovolila svokra.