Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
29. aug 2008

certi: ja som prave vzdy mala pod 80 cm, preto ma to stve ☹
neviete inak, plastika prs-zdvihnutie sa robi bez implantatov, alebo s?

certica
29. aug 2008

susik, to neviem presne. oni myslim odstranuju cast koze, aby zostalo tkanivo napnutejsie, len viem, ze su prave pri tomto druhu zakroku (podvihnutie) udajne najhorsie jazvy. mne by sa tiez zislo 😒

susik77
29. aug 2008

certi: asi po 2.ptehu do toho pojdem.pozerala som na nete, ze cena je asi do 30 000 Kc

susik77
29. aug 2008

akurat som citala, ze tie jazvy su na co najviac skryt. miestach, snad to nebude az take zle, teraz som na tom horsie 😢

certica
29. aug 2008

tak ono to mas zospoodu pod prsiami tie jazvy, len ja som kedysi videla aj obrazky roznych operat. zakrokov a toto mi utkvelo v pamati, ze nic moc. aj to tam vysvetlovali, preco su take viditelne.
a tie implantaty zavisia podla mna aj od toho, ci mas prsia len padnute, ale plne alebo treba aj ten tvar upravit a vyplnit

susik77
29. aug 2008

tak mne by sa aj tie implantaty zisli, len sa obavam komplikacii. priatelka nej. manzel. kolegu to ma a ze na pohlad uplne super ale ze na dotyk hrozne...

susik77
29. aug 2008

tu su obrazky pred a po zakroku-mrkni: http://www.plasticka-chirurgie.info/pred-po-obr...

certica
29. aug 2008

my sme sa raz v praci o tom bavili kedysi davno a jeden kolega vtedy zahlasil, ze na dotyk su tie prsia uplne chladne 😅

susik77
29. aug 2008

to je sila! na norm. vahe vazim 74 kg a na digit. 75.2. u nasich na normalnej 72. Je to normalne???Ktora je presna? 😎

certica
29. aug 2008

a vazis sa na rovnakom mieste a v rovn. cas? lebo aj podlaha moze byt kriva 😀 . hlavne sa musis porovnavat a pouzivat len jednu vahu. digitalna je sice presnejsia, ale aj tam moze byt odchylka kludne do 0,5kg

susik77
29. aug 2008

tie prve dve pred chvilou u nas. u nasich mam proste na vahe vzdy o 2 kila menej.takze na digit. vahe mam o 1.2 kg viac ako na normalnej. mate to este niekto podobne? 🙂

lekno
29. aug 2008

Čauko kočky 😉
Susik, najlepšie sa je vážiť stále ráno a iba na tej istej váhe. Aby si vedela, ako na tom naozaj si a zbytočne sa nestresovala, pretože každá váha váži inak 🙂 Napr. ja som doma vážila 6Okg u našich 62kg a u sestry na digy váhe 61,2kg. Takže sa vážim len na mojej. (Teda snažím sa 😎 🤐 )
Čerti, normálne som ťa na tých nových foto nespoznala 😉 😅
Stiky a zas sa míňame 😠 😀
Dnes sme boli od rána na guláši, pred chvíľou sme prišli domov. Za celý deň som zjedla iba guláš bez chleba a jeden koláč. Normálne som sa držala 😝 (a priznávam dva poháre bieleho vína... ale pśśśt 🤐 😀 )

lekno
29. aug 2008

Ozaj Susik a stačí sa vážiť raz za týždeň 😉

susik77
29. aug 2008

Ahoj Lekno, ja viem, ze raz tyzdenne, ja som posadnuta vazenim 😎 ale vidim vysl. na obleceni, uz mi je vsetko, co mam doma velke.Ale este chcem zhodit tak 3 kila a konecne si kupim oblec. c.42 to som mala asi pred 4 rokmi 😎

lekno
29. aug 2008

Susik Supééééér 😉 🙂 Pekne ti to ide 🙂
A ja ťapa sa celý čas držím a teraz som si dala mangelov Magnum 😠 🙄 Ale len polovicu, viac som nezvládla 🤐 NAŠŤASTIE!

sticker
29. aug 2008

Ahojte 🙂 Tak ja prvýkrát sedím, odkedy som písala na posledy. Hrôza!!!!!! Nohy ma bolia ako koňa 😝 . Boli sme vonku dve maminy a 5 detí -každá máme po dve a jedno bolo susedovie 😀 Prešli sme celé sídlisko, ihrisko a skončili sme na dvore ich domu. No a päť detí nedovolí nikomu sedieť 😅 😀
A k váženiu - ja vážim na mojej digi viac ako u mojej maminy a to máme úplne rovnaké váhy. Vážim sa vždy ráno a len v kúpelni. Inde je iná podlaha a už by to bolo iné.
Susik - ten pás. Rotanu mám, nepoužívam. Mne na pás vždy, naozaj vždy zaberajú brušáky. To robím 30 normálnych a potom 15 na jednu stranu, 15 na druhú. A ešte v stoji rozkročmo sa ukláňať do strán. Tam je dôležité sa dvíhať napnutím brušných svalov a nie napr. opieraním sa ruky o nohu alebo nakláňaním do predu. To mne naozaj zaberá 🙂

sticker
30. aug 2008

Klasicky, aby sme neupadli do zabudnutia, stic včera končil a dnes začína 😠 .
No ale musím napísať - konečne oblečiem jedny z tých nohavíc, kvôli ktorým chudnem!!! Ja sa teším jak malé decko!!!! Malá Jaja s Julkou nechápu, či som sa zbláznila, alebo čo mi je 😀 😅 . Nie je to ešte úplne dobre, ale zapnem ich a aj chodiť sa mi dá. A to som ich na začiatku neobliekla. A v utorok je druhého, takže presne dva mesiace od začiatku 🙂

susik77
30. aug 2008

Sticki-supeeer 🙂 Gratulujem!!!
Ja sa tiez uz blizim k mojej velkosti, kt. som chcela stihnut pred 2.tehu. Este tak 2-3 kila a mozem si kupit nove oblecenie 🙂

sticker
30. aug 2008

Čo kúpiť nové oblečenie......................môžete pracovať na druhom baby 😅 😉 🙂

susik77
30. aug 2008

sticki-jasne, ale ktoviekedy sa podari...mozno aj za rok 😎 a mne je uz vsetko velkee 😎

lekno
30. aug 2008

Babuke potleeeeeeeesk 😉 🙂

vesi
30. aug 2008

čaute babulky, ako sa vám darí?

ja sa nestíham ráno ani odvážiť, ale zapnem rifle, ktoré som nosila pred druhým tehu, takže pokrok tam je 😀 síce som v nich ešte pretekárka, ale nie až taká ako ked sme v tejto téme začínali 😝 😀

sticker
30. aug 2008

No ako tak čítam, za tie dva mesiace sa nám celkom darilo 😉 Takže potlesk všetkým,ktoré sú spokojné a povzbudenie pre tie, ktoré moc nie 🙂

sticker
31. aug 2008

Haló,haló, baby nechudnite toľko 😅 🙂 😉
Ak niekto posiela miery, kedy? Pošleme v utorok - 2.9.? 😉

lekno
31. aug 2008

Haló Ha Ha Ha, Haló Lo Lo Lo, Halo ha ha lo lo halo halo... 😀
Stiky Matelko 😀
A tie miery... no neviem, neviem... Či sa budem mať s čím pochváliť 🤐 😔
Ale som strašne zvedavá, či to tu od septembra ožije 😉 🙂

sticker
31. aug 2008

No, chvíľami si myslím, že ani nie ☹ Napr. danielka tu dlho nebola, ani Zuzka "zapisovateľka" ☹ .
Ale ja sa tiež nemám čím pochváliť 😀 😀 😀 Keďže som dnes varila pre tri domácnosti, tak som žrala aj ja 😅 😝 . Takže mi stačí, ak som nepribrala 😅 😀

junovka
31. aug 2008

ahojte 😕 🙂

sticker
31. aug 2008

Ahoj. Tak sa pochváľ, koľko si dala zase dolu 😉 🙂 Mám pocit, že si z nás najúspešnejšia 🙂 😉

junovka
31. aug 2008

stiki, radsej sa nechvalim este....az sa rano postavim na vahu, tak hadam potom.Ale, mam pocit, ze dokopy za 2 tyzdne to bude len 4 kila 😅 😕 ...ale to jej jedno 🙂 Tu vahu , ktoru som potrebovala a chcela uz mam, tak to neriesim.Len, aby aj vysledky z KO boli ok 😒 Je pravda, ze idem na KO az zaciatkom oktobra, tak rozmyslam, ze od zajtra koncim "hladovku" 😀 , budem sa stravovat ako obycajne, a potom asi zaciatkom oktobra si dam znova tyzden 😉 Inak, co som sa merala na zaciatku a dnes, tak 6 cm v pASE DOLE 😎 😎 😵 😵 😵 A NA BOKOCH 1 cm...ale boky neriesim, nakolko mam to dedicne a dost siroke kosti mam 😅

A nechapem tu vas princip???? 😕 To ako dokedy vlastne ste si stanovili chudnut???...myslela som si, kedze si vediete tabulku vasich mier, tak by ste si mali stanovit aj datum, ze dokedy, nie???ci ako to vlastne je???????? 😕 😕 😒

sticker
31. aug 2008

No ja vlastne neviem, ale tuším tu nebolo stanovené, že dokedy. Každá si ide svojim tempom. Ja som napr. na kilá dala dolu nejaké dva, ale cm mi museli ísť, lebo oblečiem tie nohavice, čo som chcela. Mám síce ešte jedny, ale tie som po Janke obliekla až keď mala dva roky, takže ešte mám čas 😅 😀
Ja napr. naozaj nedokážem držať nejakú diétu, ja musím pozvoľna a "nenásilne" 😀 😀 😀
A Ty si teda "uaaauuuu" 🙂 😉 Ten pás je super! Ja na páse tiež musím ešte popracovať 😉