Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
9. sep 2008

choďte niekam so zubármi 😠 😠
ja mám z nich príšerný strach, a podľa toho môj chrup aj vyzerá.... 😅 😅 😅 😔 😔

susik77
10. sep 2008

Ahojte, uz som doma, mala som 1 kaz pod plombou, tak mi ju vymenila. A dala som si bielu. Rada by som postupne vymenila vsetky amalgamove, aby som nemala "sedy usmev" 😎
a konecne mi konci mrcha a uz mam to polliko znovu dole 🙂

zuzana1979
10. sep 2008

no tak to susik gratulujem, k tomu kilecku dolu. ja som mala dnes na obed pizzu a ledva dycham, tak som sa prejedla. povedala som si, ze uz ani neveceriam.

lekno
10. sep 2008

Ahojte "zubárky" 😀
Ja som sa vždy pri mrche nevedela dožrať, raz sladké, raz slané 😠 Ale po mrche som sa akotak držala.
Ale už asi druhý mesiac to mám úplne opačne. Cez mrchu vydržím a po mrche ma chytajú také chute 🙄 Aj dnes som normálne musela vybrať zákusku z mraziaka a dať si ku káve 😠 Predvčerom chipsy, ktoré mi už dosť dlhú dobu nechýbali. Fuj a des! Neviem, čo som akási naopak 😠 😝

lekno
10. sep 2008

Opr: zákusky 😝

susik77
10. sep 2008

lekno: prave ja som sa drzala aj cez mrchu, radsej som ani nevecerala, mne sa proste asi zadrziava voda...par dni po a uz je to v poho...

lekno
10. sep 2008

Susik to hej, cez mrchu sa zadržiava v tele voda. Vtedu kľudne môžeš nejaké to kilečko pribrať 😉
Len ja neviem, čo sa mi to s tými chuťami porobilo. Či sú to stále tie hormóny alebo stresy, či čo. Ja už neviem. Asi je načase vypadnúť do roboty 😖

sticker
10. sep 2008

Lekienko - to bude asi ten stres ☹ Veď takto si ani na začiatku nejedávala ☹ . Ale chápem Ťa... 😔 .
Ja zase moc nestíham jesť - Janka mala od pondelka nádchu, teraz už je celkom OK, ale chytila to Julka a tá to chytila 100krát horšie 😒 ☹ A tak odsávam a utieram soplík po každom kýchnutí - aspoň, že to ide von. Len v noci nespíme, lebo jej nejde dýchať a tak plače. A ja jej neviem pomôcť ☹

susik77
10. sep 2008

Jani, a nedavas jej na noc kvapky?ja som malej na noc davala otrivin, celkom pomahal 😉

sticker
10. sep 2008

Susik - včera večer som jej dala, aj dnes ráno, ale nepomohlo. Ešte jej aj striekam Mar, ale začiatky sú ťažké ☹ . Už aj na hlase to počujem, má ho taký mierne zachrípnutý 😒

susik77
10. sep 2008

aha, chudatko...uz jej to schadza dole. boli ste u dr.? nech jej nieco napise. mne v tomto stadiu pomahali take nosne kvapky s framykoinom...

sticker
10. sep 2008

Zajtra pôjdeme. Musím aj s Jankou, lebo trubka malá si rozškrabla šošovičku a trochu sa bojím.....neviem, či to dorastie, alebo je to moc zle 😒

susik77
10. sep 2008

to sa stava, nemusi to byt nic vazne, ale pre istotu nech sa nato dr. pozrie. vacsinou tie znamienka nad kozou su neskodne,

lekno
10. sep 2008

Ahojte.
Janka dík za povzbudenie 😉
Tak to ti nezávidím. Nieje nič horšie, ako keď sú deti choré 😖 A hlavne v noci. Cez deň to človek akosi vydrží, ale v noci... 😒 To sú tie výkyvy. Raz je teplo, raz zima. Od zajtra hlásia zhoršenie počasia a ku koncu týždňa ochladenie. Môžeme sa tešiť na chrípky. Ach jaj...

sticker
10. sep 2008

Lekno, Ty vieš potešiť 😠 😀 😀 😀 😀 No poviem vám, teraz to bolo hrozné. Očká úplne červené, soplík jej v kuse tečie a plačkala stále. To je naozaj hrozné, keď nemôžme pomôcť svojmu dieťaťu 😒 ☹

sticker
10. sep 2008

A ozaj - aj niečo k tejto téme......ak to vydržím, tak do pondelka budem mať konečne 65 😅 😝 Samozrejma kilov a nie rokov 😀 😀 😀 😀 Ale do pondelka je ďaleko 😒 .
A Zuzi, len teraz si začala robiť tabuľku a už od pondelka ideš preč ☹ Kto bude nad nami držať ochrannú ruku 😅 😝

zuzana1979
11. sep 2008

sticki, je mi luto, ze to tak blbo vyslo, ale ked mi cez IP posles maila na seba, poslem ti ten excel subor a uz tam len doplnis udaje a spravis to za mna. 🙂

sticker
11. sep 2008

Myslíš, že tu nie je nikto "zdatnejší" na tabuľky? 😀 😀 😀 U nás je na tab. manžel. Môžem mu to ukázať a ona určite vysype kopec zlepšovákov 😀 😀 😀 . To nie, že by som vravela, že to nie je dobrá tabuľka, ale on vždy niečo nájde, čo by sa dalo urobiť lepšie 😠 😅 😝

sticker
11. sep 2008

Inak, stále si nemôžem zvyknúť na tvoju novú fotky 😅 . Vždy mi chvíľu trvá, kým si uvedomí,kto je to 😀 😀 😀 . Ale je fakt veľmi dobrá a Ty si na nej kočka - úplne iná, ako pred tým 🙂 😉

zuzana1979
11. sep 2008

tak si ju zmenim, ked je treba. 🙂
a kludne sa moze manzel s tabulkou vysantit, ja som na excel moc expert neni, trvalo mi to trosku, kym som tu povodnu nejak vymyslela, aby som to vsetko nemusela rucne pocitat, ale samu seba som prekvapila, aka som sikovna, ze som to zvladla. 🙂

sticker
11. sep 2008

Zuzi - Ty si expert 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja len, že na tej fotke pred tým (tá ateliérová) si mala tuším tmavšie vlasy....a teraz ako blonďatá kočka z Teba 🙂 😉 😉 😉 😉
Oki, ak nikto nemá nič proti, pošlem Ti mailík IPčkom 😉

zuzana1979
11. sep 2008

🙂 to som bola chvilku blondinka, ale uz je opat zo mna tmavovlaska, nejak som si na tie blede vlasy nevedela zvyknut.
a posli, nech to tu za tie dva tyzdne nezakape. 🙂

sticker
11. sep 2008

IP poslané 🙂 😉

zuzana1979
11. sep 2008

odpovedane. 🙂

sticker
11. sep 2008

OK, zatiaľ to chápem 😀 . Uložené v pc, aj v mojej gebuľke. Dúfam, že Ťa dobre zastúpim. Navyše, som si dala záväzok tých 65 do pondelka, tak uvidím 😝 .
Idem k tej dokyne - som zvedavá, čo povie 😒
Inak, tá fotka, čo máš teraz hovorí: "Baby, kde stééééééé, nevidím vás." 😅 😀 😀 😀

lekno
11. sep 2008

😀 He he Stiky 😀 To sme také "štíhle", keď nás nije vidno 😀

sticker
11. sep 2008

Ahojky lekno 😉 . No presne si to vystihla, len ja som sa to nechcela napísať 😀 😀 😀 😀
Inak, ja mám dnes neuveriteľnú chuť na niečo sladké 😝 . Asi to bude čokoládový puding s ríbezľovým kompótom........ach, jaj, nemala by som 😒 ☹

vesi
11. sep 2008

čaute babule,
stiky, ale švihom chod od toho pudingu 😠 😠 😀

sticker
11. sep 2008

vesi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte som nezačala, lebo keď si predstavím potom umývať hrniec - to ja neznášam. Takže to je jeden z dôvodov, prečo ešte váham 😀 😀 😀

sticker
11. sep 2008

A vôbec, vesi.........ty mi nedopraješ?! 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀