• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
nieeeeeeeee, nedoprajem, :grinning: :grinning: ináč z rovnakého dôvodu nerobím často puding :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som si ho nespravila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Urobím to takto - osprším deťúrence, švacnem ich do postele a ako odmenu si spravím puding - ak budem vládať :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Ale najprv sa postavím na váhu a to tiež veľa zaváži, či si ho spravím, alebo nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki, ja osobne by som váhu neriskovala, to by ,a prešla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pod ku mne na brigádu, asi som švihnutá, ale práve som doumývala okná v 3 izbách a rozmýšľam čím budem pokračovať, je toho tolko, že neviem čo skôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, neboj si úúúúplne normálna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ja som v sobotu umývala v kuchyni a v obyvke :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale som teraz unavená, lebo chodím spávať o jedenástej a celú noc som hore, lebo Julke sa nedá spať kvôli tej nádche a kašľu :unamused: .
Ja sa odvážim a keď uvidím, že sa mi nedarí schudnúť, tak si poviem - no a čo a šup puding, a keď uvidím, že to trochu kleslo tak si hádam nedám :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiki :grinning: :grinning: aj tak sa to dá vysvetliť :grinning: :grinning:
držím palce, nech malá čo najskôr vyzdravie :wink:
11. sep 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babule :wink:
Aj ja som včera unývala okná. Asi bol umývací deň :grinning: A kde ste??????????? :rolling_eyes:
Dnes som si bola zháňať robotu. Nič som nezohnala :rolling_eyes: Ach jaj, strašne zle sa prispôsobuje život s deťmi robote, keď vám s nimi nemá kto pomôcť :confounded: Skoro v žiadnej vám nevídu v ústrety :frowning2:
Ps: Všetko naj naj Všetkým Marienkam :wink: :slight_smile:
12. sep 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaafte, nejak nemam time posledne dni na net, tak nejdem ani secko citat. okna som neumyvala :grinning: , ale tiez som vcera makala jak srob, skoro som vypotila posledne cukry,tuky :grinning:
pekny predlzeny vikend :wink:
12. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekno tak to Ti verím :frowning2: Ja nemám v pláne sa vrátiť kde som robila pred tehu. A neviem, kam pôjdem, ale niekam budem musieť, veď treba splácať hypo :unamused: No tiež budem musieť nejako prispôsobiť ráno školu, škôlku a poobede tiež :frowning2: A už teraz sa toho desím :frowning2:
12. sep 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko Čerti :wink:
Stiky, no je to des. Čo ti budem hovoriť :unamused: Veď to je to, šeky, šeky, šeky... :rolling_eyes:
12. sep 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá Jaja má zase teplotu :frowning2: Už som taká vynervačená z toho, že ziapem na všetkých okolo - to ten strach... :pensive: . A nerobí mi dobre byť zavretá doma s dvoma deťmi a s mm ktorý síce robí, ale je z toho len bordel a chaos v byte :unamused: :frowning2:
12. sep 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stiky, to ti nezávidím... :pensive: Akosi sa nám nedarí, čo? :unamused:
12. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, lekno....nejako sa to všetko "serká" :sweat_smile: :unamused: :frowning2: . Aj ja sa cítim divne - ale chodím neskoro spávať a ešte celý deň doma s deťmi.....
dnes som myslela na Zuzku, že ide od pondelka na dovolenku a počasie má byť hrozné aj v Taliansku, aj v Chorvátsku.....a už som zabudla kam ide ona . TAk snáď bude mať lepšie počko :slight_smile: :wink:
12. sep 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem nás len vytiahnuť z druhej strany :angry:
Ja mám Janku dosť chorú, všetko sa jej to drží v dutinách a z toho má teplotu, tak som nasadila odsávačku aj na ňu a na noc jej dávam do izby horúcu vodu s eukalyptovým olejom. Ale už ma to štve. Chcem ísť k MUDr. nech jej predpíše na imunity rybonal. A tak sa ochladilo, že Janka má v izbe normálne zimu! To je rožná izba a vždy tam bolo zima, už nech nás zateplia.
A dnes som "zhrešila" keksíkom pri káve a celkovo, keď som doma,tak by som len "žrala" :angry: :angry: :angry: :angry:
14. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, len rychle;dnes som si bola nakupov. oblecenie, konecne moju ciel. velkost: 42 :slight_smile: mam nove spod. pradlo, dziny, kabatik a 2 topy, tak som happy :dizzy_face: 42 som nosila naposledy asi pred 3-4 rokmi :sunglasses:
14. sep 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak bude cas, nafotim, mozno aj seba :slight_smile:
14. sep 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik super, odfot :sunglasses:
stick, tak sa vyliecte, u nas su tiez sople a trochu kasel
14. sep 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje najkrajšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka ahoj :dizzy_face: . Kde si bola tak dlho? :confused: :wink:
Susik - úprimne blahoželám :slight_smile: :dizzy_face: . To je super! Som zvedavá na zajtrajšie miery :wink: :slight_smile:
14. sep 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinka mám novú prácu a neni času na koňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to Ti verím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A si aspoň spokojná? A ako sa Ti darí s kilečkami? Pošleš zajtra údaje? Zuzka ide na dovču, tak ju zastupujem. Snáď to zvládnem :sweat_smile:
14. sep 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No šup, šup posielajte miery :slight_smile: :wink:
Zatiaľ poslala jedna chuduľka - vďaka :slight_smile: :wink:
15. sep 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau, ja som v tom, ze je nedela :grinning: a my mame trochu lazaret doma, takze ma vobec nenapadlo vbehnut na vahu. teraz len same kvapky, cipky, sirupy, masticky... kedy a komu nadavkovat
15. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi - v pohode :wink: Pošli zajtra. Ja tiež stále odsávam a dávkujem lieky. Ale sa mi zdá, že Jaje to už trošilinku ustupuje. No máme strašnú zimu v byte, bŕŕŕ! :unamused: :frowning2:
15. sep 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn, u nas sa to zhorsuje. a odsavacka tiez v plnom prude, ale aspon sa neteplotuje.
idem sa osprsit. tu je tiez kosa... ja som sa uz tesila, ze skoncia tie horucavy, ale toto je este horsie :sweat_smile:
15. sep 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja nemierujem zatial lebo som kúsok pribrala a som ešte k tomu chorá ale o taký týždeň pokračujem ...
v práci je super ...klopklop aby som nezakríkla..predávam nábytok :dizzy_face:
15. sep 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mám taký pocit, že tento týždeň tabuľka asi nebude :frowning2: Lebo mám miery len od susik a odo mňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
danielik tak nech sa Ti darí :slight_smile: :wink: A z malého priberania si nič nerob. Ja zase priberiem na konci mesiaca, lebo mám dostať menzes. Už som sa s tým jednoducho zmierila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticki: skoda, ja som sa tesila, ze mam o trochu menej ako minule...
ja mam rovnake stavy pred menstr. ako ty :sunglasses: :confounded:
15. sep 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Susik - veď mne je to jedno, ja kľudne doložím aj tabuľku a obnovím len naše dve. No tak tam bude trochu viac fotiek :grinning: Akurát nebude potom rovnaký dátum pri každej :wink: Čo povieš? :slight_smile: :wink:
16. sep 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno, mozme pockat na ostatnych
:sunglasses: ja uz tiahnem na 71.5 kg :dizzy_face: dufam, ze zac. oktobra sa dostanem pod 70 :sunglasses:
16. sep 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :wink:
Nedostala som sa sem skôr, lebo v sobotu nám stále vypínali elektriku a pokazil sa nám adaptér na modem z internetu. Takže som musela čakať, kým magelíno donesie nový :wink: Ale už SOM TU! :grinning:
Údaje do tabuľky nejdem posielať, zatiaľ žiadna zmena. Odpusťte... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok