• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
Ahoj lekienko. To neva, aj tak poslali len susik a ja. Ale v pondelok čakám :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Janka-Stiky :grinning: Babuľky sú na tom už lepšie? :slight_smile: Naši sú všetci traja usmrkaní. Ale dalo sa to čakať. Zima ako na Sibíri :grinning: Bŕŕŕ. A to idem zajtra s malou na kardioógiu. Ani sa mi nechce do tej zimy. Aspoň že máme konečne auto a mangel so mnou odbehne z roboty :confounded:
17. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ooooooooo, ako pekne si ma oslovila :dizzy_face:
Už väčšina detí soplíkuje :unamused: :frowning2: MUDr. Janke vzala krv a zajtra tam idem znovu :unamused: A už musím zobrať aj Julku, lebo mm ide do roboty. Vôbec sa mi tam nechce, to obliekanie a vyzliekanie :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Som ju chcela už dať do škôlky aspoň na dva dni, nech si zase postupne zvyká. Hádam na piatok ju dám,aby som si mohla aspoň trochu v kľude prejsť Jarmok :sweat_smile:
Kam ideš s malou? Až do BA?Alebo len niekde poblíž?
17. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vidím, že choroby sa rozmáhajú, aj moja nikolka je chorá a v byte je zima ako v ruskom filme.... :angry: brrrrrr :angry: :angry:
17. sep 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vesi, tak vitaj v klube :unamused: U nás by aj kúrili, ale keď nemáme ešte namontované radiátory, tak je nám to ....vieš na čo :angry: :frowning2: Jeden ohrievač prenášam z izby do izby - podľa potreby :frowning2:
A pošleš miery v pondelok? :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
17. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stiky, beriem späť, začali nám teraz večer prikurovať :grinning:
miery...čo to je? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akosi sa zabúdam vážiť aj meriať a ani so stravovaním to nie je najlepšie, budem s tým musieť niečo spraviť :sweat_smile:
17. sep 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak so srandy sa v pondelok zmeraj, odváž, aby si vedela, na čom si a uvidíme :slight_smile: :wink: Ja som dnes tiež úúúúúplne mimo čo sa týka "žrania" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Práve som dovečerala !!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme chori, okrem mna :grinning: (zatial :sweat_smile: ) a co sa jedla tyka, total flakam, nevazim sa nic, ale gate su mi nejake volne, mi dnes cestou k lekarke a spat padali :confused:
17. sep 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás odvčera kúria...
A dnes som si v Kauflande kúpila rotaňu... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak je Mm zvedavý, ako dlho mi to vydrží, rotaňovať.... :grinning:
17. sep 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certi - Ty máš z nás najväčšiu šancu rýchlo schudnúť aj bez dodržiavania diéty :slight_smile: :wink: Keď mala Julka 5 mesiacov, mala som o skoro 15 kg viac ako teraz. Takže sa môžeš tešiť :grinning:
Mon - držím palce -na tú rotanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zase to tu flákate?! vyťahujem vás z druhej strany :angry: :grinning:
18. sep 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar ženy :slight_smile:
Janka, na kardiológiu chodíme do Žiliny. Našťastie. Nebavilo by ma celý deň s malou cestovať :wink:
Čerti čaf :slight_smile:
Mony, koľko tam stála tá rotana? A je aj s tým počítadlom?
Vesi, veru flákame :wink: Ja som bola s malou na kontrole na kardiológii, potom som išla pozriež taťulda, lebo mamsa je na brigáde. Pred dverami som našla babské topánky, ostala som sa dívať, ale bola tolen moja sestra :sunglasses: :grinning:
Potom sme išli so ségrou k nám, potom som zakúrila, upratala a pekný deň je za nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. sep 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"pozrieť" som myslela :sweat_smile:
A "mama" som tiež myslela :grinning:
Asi som prepracovaná :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknuš :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Lekno neospravedlňuj sa, veď my Ti rozumieme :grinning: :wink:
My sme boli s Janku u MUDr. a budeme raz do týždňa chodiť na injekciu B12 a ešte má Ribomunyl a Maltofer. Tak som zvedavá. Poobede sme šli pozrieť, či už stoja všetky kolotoče a kolotoče už aj šli :angry: Tak má zase prázdnejšiu peňaženku :angry: :frowning2:
A ešte sa jedujem, lebo Jaja ide zajtra do škôlky a chcela som konečne trochu dať dokopy byt, ale sesternica ide predávať na náš jarmok (ona je z PB) a dovlečie syna. Teraz neviem, či oboch, alebo len jedného.!!!! Keby bol ten starší (skoro 4 ročný) poslušný, dobre. Ale on sa hrať nevie, upratovanie mu nič nehovorí, lebo aj doma upratuje mamina - tak mi povedal a pri ničom nevydrží!!!! Vôbec pri ničom! A mladší má 8 mesiacov! No čo ja tu budem s nimi robiť. A moja maminka je proste dobrák od kosti! A ako sa poznám, tak nakoniec aj tak skončia tu. Lenže ja tu mám stavenisko a zimu!! To majú aj naši! Mne je vonku teplejšie ako v byte :unamused: .
tak som napálená, že ziapem na všetkých doma :pensive: . A to som chcela ešte v kľude prejsť stánky, kým bude Jaja v škôlke. Tudle-nudle!!!!!!
Jáj, tak som sa vyžalovala - ďakujem :sweat_smile: :frowning2:
Keby sa pri písaní chudne, tak ma už nie je vidieť :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Mne niekedy ani vlastná mama nerozumie :grinning: (A niekedy si ani sama nerozumiem :sunglasses: )
Janka, no budeš to mať perné :angry: Tuším budeš mať kolotoč doma a nie na jarmoku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vaesi :grinning:
18. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi som myslela pravdaže :grinning:
18. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello leknus, ty si co... oneee ...ondila? :grinning: ze tak "zbrklo vyjadrujes" :grinning:
18. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leknuš, ja som pochopila :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to vaesi znie tak vznesene, nieco ako versace :grinning:
18. sep 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, tak to dakujem pekne, že versace, hned ma napadol ten z mojsejovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, druhotne aj mna :grinning: , ale prvotne som myslela toho druheho neboheho :sweat_smile:
18. sep 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň, že tak, mne by stačilo po ňom dediť majetok :sweat_smile: :grinning:
18. sep 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis vesi, ty sa nestratis :sunglasses: :grinning:
18. sep 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zabijem sa, že som dobrá? :slight_smile:
18. sep 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabijaj, s kym sa tu budem nahanat? :grinning: alebo hrame "opac, opac" :grinning: ? pamate, baby na to? alebo ze skakat gumu. tusim starnem, ked spominam na svoje rane detstvo :sweat_smile: .
idem hodit krpca do postele a neviem, kedy a ci sa odtial este vymotam v nejakej dohladnej dobe :wink:
18. sep 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, pamätám a asi starnem aj ja, občas si spomenem na veci z detstva, o ktorých dnešné deti nemajú ani šajnu....

tak sa zatial maj certi, ja už dnes končím, ale zajtra mám voľno, tak som len vaša :grinning:
18. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekníčatko, rotaňa stála 250 Sk, je bez počítadla, veď počítať viem, naaa ne? :grinning: :grinning:

čerti, ja som včera pri zaspávaní dostala strááášnu chuť skákať cez gumu, jednotka, úzka... :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdar! :wink:
Som rada, že som vás v tomto ponurom počasí pobavila :grinning:
Mony, šak aj ja viem počítať. Ale decká ma pri tom stále otravujú, malá stále čosi chce. Stále na čosi odpovedám a za chvíľu pomaly neviem, čia som a nieto ešte koľko som vyrotaňovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A skákať si mala bez gumy! Tak! :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi, no kde si? :confused: :sweat_smile:
Zasa všetky prídete, keď tu nebudem... O chvíľu idem dorobiť tie francúzaky. (Teda francúzske zemiaky :wink: )
19. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok