• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
ahojte,pridavam sa.. :wink: co kam treba poslat?? :sweat_smile: ake udaje??
31. máj 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :dizzy_face: pridavam sa k vam :wink: aj ked neviem ako to zvladnem ved som to uz toooooolko krat skusala aj ked som nejake to kilo schudla nikdy som nevidrzala do konca :frowning2: ale za pokus to stoji :grinning: a kde mam poslat udaje?
31. máj 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Babulky :wink: ... vitajte medzi nami :slight_smile:
Treba poslat vysku do IP kukenzi ... a v pondelok rano aj vahu, prsia, pas a boky :dizzy_face:
31. máj 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď pošlem prsia, ako budem kŕmiť malú? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
Ale bokov sa rada zbavím... :grinning:
31. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ozaj, nemáš za čo ďakovať, vďačne aj nabudúce... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte ja som tu nova :fearful: tak nerozumiem co je to IP kukezenzi????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatovlaska, kukenzi je prispievateľka, IP je interná pošta, to je tá ikonka vedľa foťáčika a znamená to, že jej pošlel poštu, ktorú si prečíta iba ona...
31. máj 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatovlaska, IP je interna posta ... chod na prvu stranu tejto temy a tam pod nickom Kukenzi najdes jednu babulku, ktora sa stara o tabulku ... vedla nej kliknes na tu obalocku so sipkou a posles jej IP :wink:

Monkula, odteraz si pre mna infobanka :dizzy_face:
31. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, pisem len jednou rukou, tak si ma predbehla...betarka :wink:
31. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ked nie spermo..., je dobre :grinning:
31. máj 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, tak to by bolo asi nemožné... :grinning:
31. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, tak ešte zajtra papáme :grinning:
a začíname boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som si dnes ešte dopriala grilovačku :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salajčatko, grilovanie je zdravé.. :grinning:
31. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monki, vies ze nic nie je nemozne... :wink: :grinning:
ja inac momentalne peciem kolac :sunglasses:
31. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam dnes velkuuuuuu chut na zmrzku ... asi zbehnem do obchodiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale to je na mliecko :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:

Certi, Monku ... nic nie je nemozne v dnesnej dobe vynalezov a techniky :grinning: Ale darcu mam aj doma :grinning:
31. máj 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem piecť koláč, mňa to upokojuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ta upokojuje? ze v tom horku este kuris v rure? :grinning:
inac, ja ked chudnem, tak mna upokojuje tiez vypekat a vyvarat pre inych :grinning:
no idem ja dojcit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo grilovanie je zdravé ako zdravé...ja som si robila také šašlíky - kuracie mäsko, paprika, šampiony, zemiak - no a slaninka nech to nie je suché :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :dizzy_face:

a aj trojitá zmrzka bola vilkakatka :zipper_mouth:
31. máj 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, to sú výhovorky, pche, že na mliečko... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
Certi, nie, to teplo, dnes so mju už zapínala, robial som Jordánske kura, ale to miešanie, hnietenie, vaľkanie, plnenie, a potom ten výsledok ma teda baví... :grinning:
31. máj 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vas spytat ci idete drzat nejaku specialnu dietu :grinning: :grinning: :grinning: alebo ako chcete schudnut? :confused: :confused:
31. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem predovšetkým obmedziť tuky - vlani, ale kvôli závažnej chorobe som musela úplne vysadiť tuky a schudla som 1O kg asi tak cca za 3-4 mesiace...samoška, všetko mám naspäť :angry: ...takže z vlastnej skúsenosti viem, že tuky fuč, špeky fuč :slight_smile:
a asi by som sa aj hýbať viac chcela, ale to teda neviem neviem :dizzy_face:
31. máj 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby , tak som sa pridala k Vam . Podarilo sa mi zatial schudnut 33 kg od porodu, ale stale som ako slon. Idem na svadbu a vobec si nemam co obliect. Ak si chcem aj nieco kupit, tak v obchode mi povedia : Na Vas nemame. .... radsej to ani nekomentujem, lebo vtedy mam vzdy sto chuti ...... nadavat
31. máj 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak sa to tu rozrasta :sunglasses:
ja osobne idem co najviac obmedzit sladkosti, ak sa mi nepodari vylucit ich (s ostatnym nemam problemy, ja nejedvam inak nic nezdrave), no a potom este spevnit potrebujem komplet - ruky, nohy, brucho, zadok...) takze nejake to posilnovanie zatial v domacich podmienkach. aerobne veci zatial asi nie, ja milujem tiez korculovanie, lenze nedostanem sa momentalne pri krpcovi...
31. máj 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, teda, že - 33kg :confused: uf, tak to kráááásne, super

a máte aj konkrétnu predstavu na akú váhu by ste sa chceli dostať?
31. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salajcatko, aj by som sa chcela dostať na váhu 55 kg, čiže mám pred sebou 3 kg :sunglasses: :sunglasses:
A práve som dožrala pizzu :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som drzala 90-dnovku vydrzala som 2 tyzdne :slight_smile: schudla som 4kg :grinning: :grinning: :grinning: lenze ja pevnu volu nemam :cry: :cry: :cry: :cry: tak som prestala a v tejto diete sa moze aj pizza :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja pevnu vôlu nemám vôbec, čo ma teda aj hnevá, ale chcem sa polepšiť :slight_smile:

monkula, že 3 kg - uuuu, ked ja budem chcieť už len 3 kg tak budem vískať od radosti :dizzy_face:
ja chcem aspoň tých 1O kg, ak sa bude dať tak aj viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute! monkula, ze 3 kg :grinning: ja chcem dat dolu cca 10 - 15 kg... :cry: mam 90 a chcem takych 75-toto som mala naposledy na strednej a to bolo daaaaaaaavno :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth: , ale som sa vynikajuco citila :dizzy_face:
takze zajtra posledny den na maskrty a podobne vecicky a od pondelka "natvrdo" :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak, baby, vitajte tie, co ste tu "nove" :wink:
31. máj 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok