• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
a pevna vola... to co je? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: u mna 0 bodov :frowning2: :angry: :angry: :cry: :sweat_smile: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
31. máj 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za mesiac dovolenka a mne sú malé plavky...či chcem či nie, musím schudnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a čo to je tá pevná vôla??? niektorá viete???? bo ja nie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistila som ze samej sa chudne tazko :confounded: chodime s kamoskou kazdy vecer behat a je to super :wink: :wink: aj mne treba aspon tych10kg zhodit a nie a nie sa ich zbavit :angry: :angry: :angry:
31. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja moc behanie nemusim, skor bicykel, zahradka alebo prechadzky... :wink:
salajciatko, ani ty nemas paru o pevnej voli? :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja naozaj neviem ja si kazdy vecer ked sa najem hovorim ze od zajtra uz budem naozaj chudnut :frowning2: a ked sa treba vyzliect do plaviek tak si az potom uvedomim ze som mala na to celu zimu :confounded: :confounded: :confounded: aaa ze som straaaasne leniva :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vim ze jsem tu nebyla sto let, ja vubec nestiham pac me dite je duracelka :grinning:

...penguin, ja zahradky taky muzu, hlavne kdyz tam maji ledove kafco se zmrzkou a slehackou :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:

a jak se vam jinak dari, uz jsou nejake rekordy ve shazovani???
31. máj 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seli, zaciname v pondelok... toto mame len zahrievacie kolecka :grinning: :grinning:
nooo, tak aj take zahradky mozem. zvlast dnes, opat som neodolala, a k pivku som doslova zhltla jedny chipsy :grinning: :grinning: :grinning: este sa mi kamosi smiali, ze si mysleli, ze ani obal nenecham... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
ale od pondelka..... to si uz poviem: fuuuj, chipsy, ako to niekto moze jest... :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak, takto nejak som si vsugerovala aj ne-chut k pastetam... uz ich nejem :sunglasses: :sunglasses:
31. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:
Tak, ja sa vam musim priznat, ze dnes som total zhresila a moja dieta je asi fuc :pensive: :pensive: najedla som sa toho vela, dokonca aj poriadny dezert som si dala :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: no, bodaj by nie, ked oslavujem a na chate sa griluje :confounded: .....no kto by ododlala.Zajtra sa bojim postavit na vahu :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive:
31. máj 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si taky dneska tu ledovou kavu se zmrzkou a slehajdou dala :zipper_mouth: :grinning: ...ale vuuuuuuuuubec mi nechutnala :grinning: :grinning: :grinning: ...slehacku jsem vyskrabovala jeste pul hodky :grinning: :grinning: :grinning:

takze holky v kliduuuuuuuuu, jeste mame cely dnesni vecer a celou nedeli na prohresky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
31. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka, neboj! a kludne dietkuj dalej... podla mna, by si nemusela zahodit vsetky dni snazenia kvoli jednej opekacke... :wink: akoze si dnes "posluchala" a zajtra chod normal dalsim dnom... :sunglasses:
31. máj 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka,ja by som pokracovala dalej,ved ked si sa uz odhodlala chudnut tak ziadna grilovacka by nemala byt problem :wink: :wink: ved jeden den hore dole :confused: a mas nejaku specialnu dietu?
31. máj 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule :grinning:
junovka nestresuj sa, zajtra nabehni na svoj režim a odváž sa až v pondelok :wink:
31. máj 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka, ale zasa občas zhrešiť treba - ved život je s prehreškami taký krásny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
31. máj 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nevite zhruba na ktere strance je jidelnicek od zuzky julove?
31. máj 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak uz sa nam to pomali blizi :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra posledna dupla na obed, posledny dezert v podobe polky plechu kolaca... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale ja sa na to tesiiiiim... :sunglasses:
31. máj 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
31. máj 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte Babulky :wink:

Tak, aby som nevycnievala z radu, dnes som zhltla kelimok tiramisu zmrzlinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ... ale ved sa este moze, nie??? :grinning:
Ja chcem schudnut tak 6kg ... ale ak pojde viac, nenahnevam sa :confused: :wink:
Hlavne sa tesim, ze uz mam aspon kondicku spat ... este upravit jedalnicek a pojde to!!!
31. máj 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer. :slight_smile:
Junovka - tak sa zajtra na váhu nestavaj :sweat_smile: :wink: Stačí v pondelok :grinning: . Ja som teraz robila parížsky šalát na zajtra a myslíš, že som "nezobkala"? :grinning: :angry: .
Inak, podľa mňa idú najťažšie dolu tie posledné kilá. Ako píše monkula - že chce 3 kg dolu. Ja chcem tiež tak 3-5 dať dolu, ale nejde to. Uložili sa na bruchu a stehnách a je im dobre. A spevniť telo, no keď cvičiť nevládzem. Veď celé dni behám okolo báb. A večer som rada, že si sadnem za PC a nie robiť brušáky a tak. Možno časom si zvyknem a bude mi málo pohybu - behať po krpcoch...neviem :sweat_smile: :grinning:
31. máj 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile: nic s toho idem si ja asi zacvicit sindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: hovorite tu o jedeni a ja dostanem zase na nieco chut a je uz nieco po deviatej :sunglasses: to sa asi nepatri :confounded: :confounded: :confounded:
31. máj 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje velké minus je, že takmer nič za deň nevypijem - neviem sa donútiť..a ked už aj áno, tak niečo sladké - dzusiky, sirupy..toto bude pre mňa asi najväčši problém zmeniť :confounded:
31. máj 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatovlaska, kludne si dnes daaaaaaaaj... aj ja maskrtim na zmrzlinke :sunglasses: musim si este vychutnavat takto dobroty, potom to uz nepojde... :sunglasses: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mas cindy? a ake to je? da sa? ci nieco narocne? ja som vzdy cindy chcela, ale vzdy ma to akosi preslo :rolling_eyes: :zipper_mouth: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozem sa vas spytat [ak smiem]kolko vazite ked chcete schudnut''len''3kg lebo mne treba aspon 10 ale to tak mozem asi len snivat
31. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salaj - ja som to tu tiež písala. Za deň bežne vypijem ráno 4dcl čaju a potom dve tri kávy a nič :unamused: . No ako je teraz to teplo a ja behám s deckami po vonku, tak začínam cítiť smäd. Akonáhle sa však ochladí, zase nič. A je pravda, že to zasíti. Nám sa viaže voda v tele a to veľmi veľa urobí :frowning2:
31. máj 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi diky :dizzy_face:
31. máj 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatovláska, tak sme na tom podobne...3 KG, to si na mne nikto asi nevšimne...ja aspon tých 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vážim 7O aspon teda dúfam že už nie viac, lebo sa mi vybila baterka na váhe a novú sme ešte akosi nekúpili,ale musííííím, inak prdlajs budem vedieť aká som s vami úspešná :grinning:
31. máj 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cindy je super lebo su tam cvicenia rozdelene do troch skupin.pre zaciatoc.5minut,pre pokrocilych 20min.a pre tych super sikovnych 45min.ale da sa len treba veeelmi chciet :grinning: :grinning:
31. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neplaste sa! :grinning: , ja tiez potrebujem 10-12 kileciek :wink:
31. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok