Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
7. jún 2008

ahojte lásky 😉

nina81
7. jún 2008

Niet divu, že o margaríne sa začali rozširovať klebety, že sa vyrába z ropy. Z ropy sa síce nevyrába, ale s prírodou má už naozaj len veľmi málo spoločného. Stužené tuky sa vyrábajú tak, že dvojité väzby v olejoch rastlinného pôvodu (nenasýtené tuky) sa priemyselne nasycujú vodíkom, aby sa premenili na jednoduché väzby, a tým pádom na nasýtené tuky. Navyše je verejným tajomstvom, že na výrobu margarínov sa používajú rastlinné oleje nízkej kvality. Je všeobecne známe, že nasýtené tuky a predovšetkým tie, ktoré boli pripravené umelo, zvyšujú riziko kardiovaskulárnych chorôb, zápalov a zhubných nádorov. Takýto stav potom vedie k zadržiavaniu vody v organizme, opuchom tváre a končatín, k únave, duševnej otupenosti, zármutku a v neposlednom rada aj k nadváhe. Typický obraz dnešnej spoločnosti. Kvalitný tuk však samozrejme naše telo potrebuje.

lekno
7. jún 2008

A vTescu som videla celozrnnú múku, ale či je ozaj celozrnná alebo sa len tak tvári, to netuším 😕 Čaf Dani 😉

lekno
7. jún 2008

Dnes už asi nič nieje dobré a "pravé". To by sme už nemohli jesť ani piť ani dýchať, lebo všade sa píše, čo všetko obsahuje rakovinotvorné látky. Preto trba jesť všetko, ale s mierou. Po troške 😉

lekno
7. jún 2008

Treba 😠 😉

danielitka26
7. jún 2008

lekno ahoj ..ako sa ti darí ?? prvý termín pokrokov sa nezadržatelne blíži 😉

danielitka26
7. jún 2008

idem ja kuk na jeden filmík že RRRrrr!!!!! sa to volá celkom dobre to vyzerá 🙂

danielitka26
7. jún 2008

dnes mi akosi nejde písať ...som sa predvčerom či včera vypísala a som spokojná 😝 😝 😝

lekno
7. jún 2008

Nóóó, dúfam, že bude v pondelok aspoň kilečko dole 😉 Pomaly ale isto. Nechcem ísť rýchlym tempom, aby som to rýchlo nenabrala späť. Mala som už kilo dole, ale včera som dostala mrchu a je späť, tak asi preto 🙂 Ale tebe to ide fajn, ako som čítala 😉

danielitka26
7. jún 2008

aaale zase mi kilá lietajú a som nekludná lebo dnes ráno som sa zabudla pomerať ...tak neviem ako som na tom ...a ešte dnes som neodolala a dala si k obedu trošku bryndzových halušiek 😠 😠 😠 a potom môžem cvičiť ako debil ☹

vesi
7. jún 2008

lekno, aj ja chcem pomaly a 1kg za týždeň mi stačí 🙂

celozrnná múka je celozrnná, ale v každom chlebe či pečive máš aj obyčajnú chlebovú múku, ako píše čertica, ináč by sa to nedalo jesť. ked chceš mať istotu, zameraj sa na grahamové výrobky - grahamová múka je pekne vidieť - teda vidno, že v tom pečive určite je 🙂

alebo si zaobstaraj pekáreň a vypekaj si sama 😀

vesi
7. jún 2008

kočky, ked raz za čas zhrešíte, to podľa mňa až tak nevadí, len to nesmie byť pravidelne 😉
ahoj dani 😀

danielitka26
7. jún 2008

vesi ahoj 😉
ja som zvedavá ako dopadnem v pondelok s mojim pokrokom ,....budem na tom najhoršie 😖

vesi
7. jún 2008

dani, je to len týždeň, netreba to vzdávať 😉

penelope2066
7. jún 2008

ake cvicenie je najlepsie na chudnutie?ja som obmedzila stravu a 2x do tyzdna chodim cvicit tae-bo a zda sa mi ze som pribrala do stehien.som z toho zufala to mam naozaj prestat jest?

danielitka26
7. jún 2008

penelope my tu ideme všetky podla seba v rámci možností ktorá si koľko naloží ..

vesi nevzdávam ...skôr naberám síl do ďalších týždňov -...verím si a kým pôjdem do bb na vyšetrenie tak chcem mať tých 80 čo si myslím že by som mohla zmáknuť keď som dala teraz dole 3kg tak tých 7 by som mohla pustiť za 6 týždňov 😝

vesi
7. jún 2008

dani, tak to je dobré...ty si dala za 1tt 3kg dole? 😕

penelope2066
7. jún 2008

to som pochopila,ja sa vam sem nechcem pliest ale chcem len poradit ze ci je to tae-bo vobec ucinne?

vesi
7. jún 2008

pene, a nemôže to byť, že sa ti stehná začínajú spevňovať? tae-bo je podľa mňa dobré na chudnutie. potom ešte aerobik, ale cvičenia presne na tú časť tela, ktorú potrebuješ upraviť...ale ja nie som odborník, je to len môj názor 🙂
a nám tu nevadíš, takže si tu vítaná na pokec a povzbudenie 😉 😀

certica
7. jún 2008

penelope, jasne, ze je to dobre 😎 a presne, ako pise vesi, urcite ti stehna nepribrali, max. nabrali na svalovine, ale kolko to vlastne cvicis?
vesi, cakala som, kedy spomenies pekarnicku 😀

danielitka26
7. jún 2008

ešte nie za jeden až v pondelok bude jeden ...a ano dala som 3 kg dole

vesi
7. jún 2008

čerti, mali by mi platiť za to akú reklamu im robím kade chodím, ale ja som fakt strašne spokojná 😀

danielitka26
7. jún 2008

penelope a čo je tae boo ?? 😕 😕 😕 😕

certica
7. jún 2008

inac, ja som tento uvodny tyzden dost odflakala, vobec to nebolo podla mojich predstav, ale dalsi uz bude lepsi. musi! sak som si zaobstarala este na toto leto "kojace" plavky, t.j. take, ze na momentalnu velkost mojich mliecnych prednosti 😀 , bud. sezonu mi uz budu padat. sice, ja aj ked schudnem, tak mi to ubera na prsiach, ale tak budem vela pit, nech ich mliekom nabucham do tych plaviek 😀

vesi
7. jún 2008

dani, tak to je super, máš dobrú motiváciu pokračovať 😎

danielitka26
7. jún 2008

certík ahoooj 😉

vesi
7. jún 2008

čerti 😀 😀 😀 vždy lepšie ako ťahať so sebou plno fliaš, ani mlieko neskysne v tých horúčavách 😀

danielitka26
7. jún 2008

no idem ja toho môjho rotana kuknúť a trošku ho povzbudiť 😀 😀 😀

certica
7. jún 2008

dani ahoj, konecne konverzujes aj s nami 😀
inak, moj rotan je t.c. chory, prechladol z klimy v aute 😠

certica
7. jún 2008

musim prchat, kym mi mliko neskysne 😀