Piperine Forte na chudnutie - skúsenosti

nikushka2521
18. feb 2015

co vrvite ?? nemate skusenosti ??? http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
ludia co dvaali komenty mi na fb nevie najst neviem ci tomu verit alebo nie

karolina75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
13. júl 2015

@karolina75 precitaj si aspon poslednu stranku tejto diskusie a najdes odpoved

karolina75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
15. júl 2015

@karolina75 vela zdaru

lengala
15. júl 2015

@karolina75 MALA som dve balenia na váhe som sa nepohla ani deko fakt seriózne bohužiaľ a tak som potrebovala schudnúť :(

marsia_b
15. júl 2015

@karolina75 zrus tu objednavku alebo radsej ani nepreber zasielku ...je to najvacsi bordel aky som kedy videla...nepomohol zatial nikomu a len zdravotne problemi vyvolava...precitaj si celu diskusiu prosim ta...a neber to nebud hlupa!!!!!

karolina75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakub4
16. júl 2015

Konečne sa môžem vyjadriť k tomuto prípravku. Neopovážte si to objednať!!!!
Od kedy som tento zázračny prípravok začala užívať a skončila som po mesiaci pribrala som 3 kg. Takže tak ako ostatní sa sťažujú, tak k tejto skupinke sa pridávam. Viac túto stránku neotvorím ani nebude reagovať na odpovede. Rada pomáham ľuďom, ale toto je vrchol. Nežiadam o návratku €, ale varujem!!!!! 😒
Zbytočne vyhodené peniaze.

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
16. júl 2015

@petrak87 ked sa budes zdravo stravovat a hybat tak ten piperine ani nebudes potrebovat

romanovic
16. júl 2015

@petrak87 ano, vieme svoje o tychto 3 prispevkovych obhajcoch... 😀 😀 😀

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ilailka
17. júl 2015

@petrak87 a k akemu cielu,ked nepotrebujes schudnut?

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
17. júl 2015

@petrak87 nuz moj chlap ma takmer 100 a zeby to bolo Vela sa nezda, samozrejme zalezi ci prevlada tuk alebo svaly...

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mostkova
18. júl 2015

Myslím, že každý inteligentní člověk tady pochopil, že tohle je jen další trik na peníze. Je na každém jestli to zkusí a pochopí že to je k ničemu, nebo to nevyzkouší a namísto toho si nakoupí kvalitní potraviny, které zaručeně pomohou.
Není to o tom že se nadlábneme, dáme piperinky a jsme hubení.
Z osobní zkušenosti s tímhle produktem nedoporučuji nikomu! Ani nepříteli.
Změna stravy a pohyb je to, co doporučuji. Je to těžší a méně pohodlné. Ale stojí to za to. M

karolina75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renatica86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy2
22. júl 2015

@renatica86 usetri si tie peniaze na nieco ine 😉 urobis dobre.....

renatica86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nucika16
23. júl 2015

@renatica86 V žiadnom prípade to nekupuj, je to podvod

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nucika16
24. júl 2015

@petrak87 Ahoj, píšu : záruka vrátenia peňazí, ale peniaze ti nikto nevráti !! Stále ťa odkazujú na stránku www.epsilonska.com, na tejto stránke sa nikam nedopracuješ, ba ani telefonicky. Vraj máš vyplniť formulár odstúpenie od zmluvy. Do formulára sa nedá písať, tak som to vytlačila, vyplnila nascenovala a poslala. A nič sa nestalo. Okrem toho na www.sk.piperineforte.com sa nenachádzajú zákonom predpísané náležitosti pre internetový obchod. Objednávky sú presmerované na portál www.epsilonka.com, kde na teba kašlú. Možno piperin niekomu pomohol, ale podľa toho čo tu čítam........Mne vadí iba to že ľudia, ktorý si výrobok kúpili nemajú možnosť sa dopracovať k adrese na ktorú majú výrobok vrátiť. Podľa pravidiel v bode č.5 nie je možné uskutočniť reklamáciu.
Právo reklamácie nemá nárok v prípade uzavretia dohody predaja s tovarom potravín ak uzatvorený produkt bol otvorený po doručení - sú tu ľudia, ktorý výrobok neotvorili, oni prečo to nemôžu vrátiť ? Prečo s nimi nikto nekomunikuje ? Od SERIÓZNOSTI spoločnosť má ďaleko.

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matulda1984
24. júl 2015

Presne tak aj podla mna je to podvod na stranke maju napisane ze 60 dnova zaruka vratenia penazi....vyrobok som po 30 dnoch poslala na adresu co je na stranke epsilonka.com baluk prebrali a peniaze som nedostala....niektore tu pisali ze sa staci obratit na europske spotrebitelske centrum tak neviem co mam robit prisla som o 64 euro. Asi by bolo najlepsie dat to do medii aby vsetci vedeli co je to za spolocnost.

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renatica86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ilailka
27. júl 2015

uz aj podla toho usudzujem,ze je to neseriozne,lebo komentare zostavaju vzdy rovnake a menia na nich stale datum. Neviem ci je to aj teraz tak,ale jeden cas stale pisali:"akcia konci dnes"a prave tieto klamstva ma odradia,aj ked by som normalne mozno objednala