Sex po pôrode - skúsenosti

leuska007
25. jan 2018

Maminky, aj vam sa po dietati zmenil sexualny zivot? S partnerom pred tym nez som otehotnela sme mali sex aj 4x tyzdenne.Po dieťati? Ledva raz do mesiaca.Trapi ma to, kedze sa citim uz pre neho ako sexualne nepritazliva.Jemu sa nkdy nechce, večne unaveny a prejedeny(časte vyhovorky).Samozrejme je pod moju urovnen sa mu vnucovat kedze to by tvorilo urcite opačny efekt.Mame ročne dieťa.Mate podobnu skusenosť?

whistler
25. jan 2018

Otazka - prečo je pod tvoju úroveň sa mu vnucovať? Či je to len o tom že muž musí byť vždy ten iniciátor?

pininka
25. jan 2018

Aj u nas to tak bolo, stale s kazdym dietatom ktore prislo do rodiny,ale ja celkovo mam vzdy vacsi apetit ako moj muz. Casto som ak iniciator,ale tiez sa mi nie vzdy chce sa mu vynukovat. Taketo problemy ma ale cim dalej tym viac zien. Mi to pride ze cela doba zacina byt opacna a to nemam absolutne nic proti zenskej emancipacii,ale zas taketo zienanie roli nevedie k nicomu dobremu.

ajko2011
25. jan 2018

Nie, nezmenil sa. 🙂 Akurát to, že mám muža kamionistu a vonku je 4-6 týždňov, ale keď je doma, tak je sex každý deň. ✌😉

janickacrazy
25. jan 2018

@leuska007 u nás sa nič nezmenilo a to máme tri deti, moj muž može aj každý den a aj chce, treba zistiť v čom je u vás problém, zmenila si sa nejak výrazne po porode? inak máte dobrý vzťah?

prevenar
25. jan 2018

@leuska007 co vaha ? pred porodom ..a teraz ? je nejaky rozdiel ?

ariannazara
25. jan 2018

@ajko2011 ja tiez to cakanie niekedy je o drzku😂

lavieenrose
25. jan 2018

nam sa nezmenilo nic...cez vikendy je to pre neho utrpenie ze ma ma na ociach a mala hore :D a neda sa ...

leuska007
autor
25. jan 2018

Vaha a postava po porode nezmenena 🙂

bosoriak
25. jan 2018

U nas sa vyrazne zmenilo, k lepsiemu. Casu je menej, ale kvalita a chut je tak o tri levely vyssie, nez pred detmi. Treba sa o tom rozpravat, nic ine vam neostava. My ti tu muzovu sexualnu krizu nevyriesime, to musite vy dvaja spolu.
Vela zdaru.

leuska007
autor
25. jan 2018

@bosoriak ani neziadam o vyriesenie krizy, len o skusenosti druhych zien.vdaka

aduska121
25. jan 2018

@leuska007 u nas sa nezmenilo nič...dokonca si chutime este viac ...a sex je u nas cca 5-6 krat tyzdenne ...

marina24
25. jan 2018

proste nema chut po porode, nebol nahodou pri porode?Mozno ma traumu..a možno iba nema chut na teba a ani na sex, muzi tiez neikedy nemaju chut, to je bezna vec, a okrem toho, asi mate problemy s dietatom,tak sa mu ani sexu nechce co tak sa ho otvorene spytat, ze co je vo veci? z nas nikto donho nevidi, pokial si ty nie je nervozna,si k nemu mila, pritazliva, a nezmenila si sa VOBEC po porode a nema stres s dietatom on a dieta nie je chore, tak nema mu co byt...jedine sa ho mozes spytat,ale pri dietati je to tusim bezne,ze proste nie je tolko casu ani chuti na sex.

whistler
25. jan 2018

Otázka - Ako sa stavia k otázke ďalšieho dieťaťa?

somavi
25. jan 2018

Noooo ako ti závidím , my raz za 2 -3 roky 😂😂😂😂 ( pokial ide o samotný akt sexu)

mia160316
25. jan 2018

Ahojte!My sme tiez prekonali kratšiu krizu, kojim, a zo zaciatku som sa stym nevedela stotoznit ze chvilu je moje telo pre moje babatko a potom zas pre manzela...ale to je len v hlave.
Už som to niekde tu radila.
Normalne sa dohodnite že si absolvujete 7 dňovú výzvu SEX
Princip je jednoduchy: musite mat sex kazdy den raz ty začínas raz on.
Zniecto trapne, ale budete iný ludia po tyzdni.
Už dvom mojim kamaratkam to vratilo manzelstvo na spravnu kolaj 🙂
Mne to este raz radili v poradni.

leuska007
autor
25. jan 2018

@whistler momentalne druhe nie ale do buducna urcite chce

deti95060810
25. jan 2018

u nás zmenilo - z mojej strany k horšiemu....Večer som padla do postele od únavy....a čím viac detí, tým väčšia únava...

janka95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikusik88
25. jan 2018

Ked deto podrastu bude to fajn,treba len nejak preskocit obdobie...tiez mavame aj take aj take chvilky
..ale ako spi aj mensia uz v detskej izbicke ze mame vlastnu spalnu je to kus lepsie 😉
Sex mame tak 2x do tyzdna...moj by aj 4 zniesol ale vacsinou som unavena ja,alebonpo ranej on a tak

natalushka
25. jan 2018

Je pravda ako aj baby vyssie pisu,ze ked budu deti vacsie,zlepsi sa to..ak je teda vo vasom manzelstve vsetko ok..my sme tiez tak do maleho roka,dvoch na tom boli horsie..ja unavena z maleho,z toho celeho kolotoca..muz chapal..no teraz ako maly podrastol,je s nim uz taka ina"praca"..ze proste take lahsie mi to pride vsetko,dokonca chodim do prace..ze viac starosti..ale sex je teraz by som povedala mozno este lepsi ako inokedy..co sa prezivania tyka urcite,intenzita asi ako pred tehu..chce to cas,deti daju niekedy fakt zabrat..a zena nema na starosti len to dieta,ze..xo si budeme hovorit..kazdopadne sa o tom treba porozpravat..nech vies aj ty,aj partner,co je vo veci

dankovicova
26. jan 2018

Musíte do vzťahu priniesť znova to vrrr. Ono sa to dá očakávať, keďže má človek do dňa toho dosť

adrestia
26. jan 2018

Ani u nás sa nič nezmenilo. Dokonca asi myslím, že si to vieme milovanie vychutnať ešte viac ako predtým ako sa narodil náš drobec. Možno sa tvojmu manželovi zdá, že je váš sex stále rovnaký a má chuť vyskúšať niečo nové, ale hanbí sa ti to povedať.

dajna8
26. jan 2018

Podľa mňa by si mala urobiť prvý krok. Nejaká zmena nastane, ale toto sa mi zdá až moc. Možno to, čo ti hovorí ani nie sú výhovorky, ja by som sa s ním o tom otvorene pozhovárala, kde je problém, čo sa deje

barborka2014
9. feb 2018

@leuska007 ahoj.ak by si chcela môžme si napísať súkromnú správu.môžme pokecat

jozko91
1. mar 2018

Unas sa sexovalo len pri plodeni deti a teraz uz od septembra nic mne to nechyba a ked to chyba zene nech si najde milenca mna sex nebavi vobec

misinka0611
1. mar 2018

@jozko91 a si v 30 týždni tehotenstva 🤔

jozko91
1. mar 2018

moja manzelka

jozko91
1. mar 2018

@misinka0611 bohvie s kym

jozko91
1. mar 2018

manzelka je aja za budem ich chovat

borka33
3. apr 2018

Nám sa takisto nič nezmenilo, milujeme sa takmer každý deň. Toho priestoru a času je samozrejme pri dieťati menej, ale napriek tomu že sme občas unavení, chuť na seba máme stále a ten čas pre seba sa dá tiež vždy nájsť. A na tvojom mieste by som práveže skúsila byť iniciatívna, možno budeš prekvapená ako by to tvoj muž ocenil. 😃