6 mesačný syn spadol z postele a zvracal. Čo mám robiť?

veronca00041
13. mar 2012

6mesiacov a vracanie

trnka77
13. mar 2012

Zavolaj,alebo rovno choď k doktorke..pre istotu

sisaha
13. mar 2012

hned k lekarovi, treba ho vysetriť..

andrea1201
13. mar 2012

ano radčšej k doktorke,ked aj vracal,môže mat otras mozgu

ivanka85
13. mar 2012

ak zvracal, tak by som uz bola u doktorky

kocko
13. mar 2012

Zvracanie je signál, že môže mať otras mozgu....

stipec
13. mar 2012

Ahoj, pokial spadol a nasledne zvacal - chod ho pre istotu ukazat lekarke - nepises, ako spadol, ci si pri pade udrel hlavu. Pokial si udrel hlavicku moze to byt otras mozgu, alebo len, ze mu mliecko nesadlo, pripadne bol najedeny a pri pade sa mu obsah zaludka vratil spat a preto vracal.

stanislavao
13. mar 2012

ked zvracal, chodte k doktorke ihned. to je otras mozgu a davajte velky pozor, ak by zaspal. bolo by lepsie, ak by nespal. sup-sup, rychlo k doktorke, naozaj.

buffinko
13. mar 2012

pokiaľ aj zvracal, určite choď k svojej pediatričke, nech máš istotu, že je ok. mne sa to tiež stalo - malú poslala na sono, bola ok, sledovali sme...ale ona ani nevracala.

skrecok
13. mar 2012

Urcite chod hned teraz k doktorke, ona vas ma (alebo nemusi, ak na poliklinike sa da urobit vysetrenia)poslat do nemocnice na vysetrenie. Musis davat pozor, aby teraz nezaspal, musi byt hore. Drzim palce.

abriela
13. mar 2012

ako pisu zienky - chod k lekarke. Ja som spadla z postele. Nevracala som, nic. Buchla som si sice hlavu. K lekarke som sla asi po tyzdni, lebo ma bolela hlava. Odlupla sa mi nejaka blanka. Takze aj keby nevracal - sup, sup k lekarke.

xenicka13
13. mar 2012

no ja by som isla rovno do nemocnice

exupery
13. mar 2012

No ,asi rozhodne nevypisovat na forum a utekat k lekarovi 😒

ivett1
13. mar 2012

@veronca00041 Ahoj, VOLAJ 112...poradia ti omnoho profesionálnejšie, ako my tu....nič tým nestratíš, len získaš...nemusíš mať strach, máš predsa vážny dôvod...aj keby si priamo neudrel hlavičku, pád samotný môže mať rôzne následky (aj už spomínaný otras mozgu...) ....v tvojom prípade by som dlho neváhala a išla by som rovno na pohotovosť, ale my bývame v Ba, takže dopraviť sa na Kramáre, kde je detská pohotovosť, nie je problém ...u malých detí nikdy netreba riskovať...

lucka1987
13. mar 2012

@stanislavao len ta chcem poopravit.. ze pokial dietatko spadne , zvraca a ako si napisala ak by spal je to ok.. nie je to ok.. pokial dietatko spadne aj ked sa na to neprebudi , treba ho zobudit. a sledovat. dietatko nesmie byt spave vtedy. ani tvrdo zaspat, moze sa totizto pri pade dostat do komy a ty si budes mysliet ze kje vsetko ok, lebo spinka

lucka1987
13. mar 2012

@stanislavao aha .. prepac.. zle som si to dala dokopy... 😅 teda slepa som bola lebo tam kde je bodka som citala ciarku a vtedy veta davala uplne iny vyznam... ospravedlnujem sa.. 😅

veronca00041
autor
13. mar 2012

dakujem vam zza rady len som nevedela co mam robit

natyadko
13. mar 2012

Radsej bezte cim skor lekarke. Ked sme navsevovali poradnu a maly chodil stvornozky uz lekarka ma upozornovala aby som bola ostrazita aby nam nahodou nespadol s postele. Lebo vela mamiciek pride s otrasom mozgu. Urcite to nenechaj tak. Drzim Vam palce.

veronca00041
autor
13. mar 2012

No my sme uz aj po vysetreni takze neni tam opuch neni tam ani hrcka a maly nebol nespavy takze je vsetko okej dakujem vam kocky !

katkagab
8. jún 2015

@veronca00041 a ked vracal,co na to povedali?

veronca00041
autor
8. jún 2015

Nič vracal vtedy tuším len raz a kanáli mi podávať mu tekutiny a bol ok