Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dcérka sa nemôže vykakať. Čo robiť?

ivetka951
4. aug 2012

Mala sa nemôze vikakať a ja neviem co robiť?

Žiadosť: Ak tu na budu prispievať take kravi a komentovať ze mam nieco z nickom tak nech tuna ani nepísu.

vefi89
4. aug 2012

základná otázka je, či kojíš... Pokiaľ kojíš, daj si slivky, slivkový kompót, veľa vlákniny- jogurty, ovocie.. Alebo popr. si zakúp vlákninu- Psyllium PRACH (nie tablety!) a zarábaj si ráno a večer do jogurta, alebo čistej vody za 1 polievkovú lyžicu.
Pokiaľ je na UM, tak ti neporadím 😅

lenkatn
4. aug 2012

ja som malej dávala feniklový čajík a vždy sa vykakala

lenka.s
4. aug 2012

skus ju dat vykakat a mozno to pojde

anjelicek26
4. aug 2012

Toto je podvodny nick, nechapem, co ju uz davno neblokli, ze ju to bavi.... a rada budem za kravu prihodim sem tvoje nicky a historky z pokecu, fb-ku a podobne... vsade nieco ineho, este aj fotku mas ukradnutu.

Zajdi za PSYCHIATROM.

carodejnica
4. aug 2012

Samozrejme, že podvodný nick ako píše @anjelicek26 - http://pokec.azet.sk/ivetka951/fotoalbumy 😠

trinka
4. aug 2012

ktorá malá? tá sestnastrocná, ktorú si mala v trinástich? 😕 🙄

78lenka
4. aug 2012

aky vek dietatka?

malinkaaninka
4. aug 2012

ja sa divim,že sa nevikaká.z tvojho príspevku by sa totiž nejeden posr...l

cmulinko
4. aug 2012

myslim si,ze tu ide o vaznejsiu diagnozu ako o obstipaciu...nie som celkom laik a dovolim si tvoj problem nazvat poruchou identity....po sedliacky napisane,ze nevies ci si vydata ci slobodna,s detmi ci bezdetna,blond ci ciernovlasa....atd,ale neboj sa...nie je to smrtelne ale v mnohych pripadoch zial dozivotny stav.

miskakyska
4. aug 2012

..neviem,že by aj kravI už mali prístup na net,to sú mi veci

sisaha
4. aug 2012

@anjelicek26
@carodejnica baby, noze hodte link aj na FB 😀

haha, na pokeci, ze vysokoskolske vzdelanie a ucitelka....a v kazdom druhom slove hrubica a vyjadrovanie 16-rocnej

habibi78
4. aug 2012

Mila Ivetka, jedina krava ktora tu prispela....si ty sama....

petraxy6
4. aug 2012

@carodejnica no do pc 😀 😵 😵 toto ma pobavilo: Bez pančuch ani na krok. Spodne pradlo si menim každeho pol dňa. 😀 😀 😀 😀 Tak a teraz k veci: či autorka malej vymenila spodné prádlo 😅 či tam nebude nejaký malý háčik? 😕

bianca
4. aug 2012

ked uz tak kravy a vykakat............

stardust
4. aug 2012

treba jej dat dole nohavicky alebo plienku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli