Dokedy vám lekárka doporučila dávať Vigantol (vit.D)?

zumka
4. aug 2010

Ahojte, zaujímalo by ma dokedy Vám lekárka doporučila dávať Vigantol.Nám doporučila dávať 1 kvapku denne až do troch rokov.

gabrielkaa
4. aug 2010

Ahoj, nam odporucila do 18 mesiacov raz denne dve kvapky, ale co som sa pytala inych kamaratok tak im dokonca len do 15 mesiaca. ale ja uz dom posledny mesiac vobec nedavala. 😝

samasa
4. aug 2010

vigantol do roka a pol ale ked budeš dávat dlhšie, nič sa nestane...

zuzu101
4. aug 2010

Ahoj.Nám zasa odporučila naša pediatrička do dvoch rokov a dávam malému dve kvapky denne okrem soboty a nedele.Stane sa že niekedy na to úplne zabudnem 😅 😅 😅

moniqe3
4. aug 2010

aj mne iba do roka a pol.. ale je dobre ho dávať ževraj až do puberty iba v zimných mesiacoch. Určite neuškodí.

babulina
4. aug 2010

my sme davali vyse dvoch rokov

zuza.m
4. aug 2010

no ja som prestala davat na leto a v zime sa knim zase chcem vratit.ked slniečko bude slabe až žiadne..je tam pisane že v zimnych mesiacoch je to dobre puživat..

latvia
4. aug 2010

1 kvapka denne, tusim do roka....

mamina63
4. aug 2010

@zumka nám doktorka povedala dávať zatiaľ do 15 mesiacov (potom ideme na poradnu)..a dávame tri kvapky denne od narodenia... 😝 a tiež sa stane, že niekedy nedám 😲

marcelkatt
4. aug 2010

Nám bolo odporučené do 2 rokov. Aj sme tak dávali. 2 kvapky do mliečka vždy večer.

dada78
4. aug 2010

nám do 1 roka a zvlášť teraz cez leto netreba keď je slnko a vit. D je z neho 😉

pocahontas35
4. aug 2010

nam doktorka povedala, do dvoch rokov 2 kvapky denne 🙂

petusko
4. aug 2010

do dvoch rokov 2 kvapky, pricom v lete sa nic nestane, ked nedam, je viac slniecka 🙂

bzuco
4. aug 2010

do roka

jankako
4. aug 2010

do roka,ale ak začne jesť umelu stravu,čiže prestanem kojiť,tak tušim vysadiť..

murinka
4. aug 2010

nam lekar kazal 2kvapky denne pocas prveho roka 🙂

dara76
4. aug 2010

boli sme dnes v poradni k 1.roku (ten budeme mat zhruba o tyzden ) a stale nemame zrastenu fontanelu, takze Vigantol budeme brat nadalej 2kvapky denne (ak maminka nezabudne 😅 ).

dera
4. aug 2010

My sme dávali do dvoch rokov... potom nám spravili odber krvi - kalciový metabolizmus a bolo po paráde... Keď vraj nie je treba brať chémiu, tak ju nebereme. Inak cez zimu dávam Cebion multivitamínové kvapky, lebo malá ovocie nemusí. Tak troška budujeme imunitu a určitý prísun vitamínov. Ale len v zime. Predsa je to kvázy liek - ale dúfam prospešný 😉

olifcek
4. aug 2010

nam ani neviem dokedy vraveli, menili sme pediatricku, tak ked sa vrati z dovci, iste ma pouci, ale tusim rok cosi spominala predosla, no teraz v lete na to niekedy zabudnem, ale tak je slniecko, snad to nie je katastrofa x;O)

zuzanakarolinka
4. aug 2010

nám, že ešte celú zimu určite, že je to dobré užívať ešte

katy2
4. aug 2010

Nam do dvoch rokov....

burina111
4. aug 2010

do dvoch rokov

jankapiknova
4. aug 2010

do 1 roka 😉

mirkali
4. aug 2010

my berieme stále a máme 2 roky 3 mesiace, sme trošku drobnejší tak asi preto

anavi85
4. aug 2010

teraz ked sme boli na rocnej preventivke, tak som sa na to pytala lekarky, povedala, ze Aduskovi to uz vyzera v poriadku, ale, ze bude lepsie ak bude me ho davat aspon do 1,5 roka, pre istotu

berus222
4. aug 2010

do 2 rokov

lv1
4. aug 2010

Nam dve kvapky denne do jedneho roka 🙂

janahugo
4. aug 2010

Aj my davame denne 2 kvapky (ked nezabudneme) 🙂 Tiez do jedneho roka. A Kanavit od druheho mesiaca 1x mesacne.

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

nam do dvoch rokov ale to bude asi pocasim v Holandsku.

renatkas
4. aug 2010

do dvoch rokov

andrejka77
5. aug 2010

nam kazala do roka