SÚŤAŽ na celý TÝŽDEŇ: Ukážte nám, ako vaše detičky oslavujú narodeniny! ☺

michaela_bupi
23. máj 2016

Pošlite nám fotku vášho dieťatka pri narodeninovej oslave - ako fúka sviečky na torte, maškrtí si na dobrotách, teší sa z darčeka, veselo a šťastne si užíva svoj veľký deň. 10 z vás odmeníme balíčkom detskej kozmetiky Bupi, aj s malým prekvapením pre vášho drobca.

Naša žabka Bupi totiž tiež oslavuje práve svoje 25.narodeniny.

Balíček kozmetiky obsahuje: Bupi šampón na vlásky, Bupi umývaciu penu, Bupi telové mlieko, Bupi umývací gél, Bupi jemný kúpeľ 3 v 1, Bupi tuhé mydlo oliva, lanolín a kamilka, Bupi vlhčené utierky Sensitive a Ultra Soft, Bupi prací gél 1,5l Sensitive, Bupi prací gél 1,5l Color, Bupi aviváž, Bupi mydlo na škvrny + prekvapenie pre vášho drobčeka.

Súťaž trvá odteraz - od pondelka 23.5. do soboty 28.5.2016.

V nedeľu 29.5. súťaž vyhodnotíme a vyberieme 10 najoriginálnejších a najzábavnejších fotografií.
Výhry pošleme do 2 týždňov.

Tešíme sa na vaše fotografie!

luma1
23. máj 2016

Náš fešák oslavoval 3rocky, oslavy robíme väčšie keďže máme spolu so švagrinou 5deti ktoré sú narodené v january a vo februári tak oslavujú spolu ;) vždy je veselo 🙂 toť pár fotiek 🙂

juliet221
23. máj 2016

moja dcerka v lani oslavila svoje prve narodeninky a bola strasne stastna a moji synovia oslavuju narodeniny stale vo dvojici kedze maju obaja narodeniny v 1 mesiac. naposledy oslavili 6 a 3 rocky. takze budeme mat velke skolaka poprazninach

casperka1980
23. máj 2016
emka2610
23. máj 2016
editjal
23. máj 2016

My este narodeniny neoslavujeme lebo sme este v brusku ale kazdy den ja oslavujem ze mam Bambulku v brusku... a Bambula ma za to pekne kopka a dava mi najavo ze este 1 mesiac a 2 tyzdne a je tu a potom budeme oslava tak ako sa patri 🙂 🙂 🙂

evulienkaslx
23. máj 2016

Emka velmi rada oslavuje a rata sa jej, ked spieva "vela stastia, zdravia"
s 1. tortickou sa podelila aj s nasim havinom , ale druhu rozkrajala iba pre dvojnohych clenov rodiny 🙂

myshela13
23. máj 2016

Martinko tento rok oslavoval svoje 1.narodeniny 🙂

0069katka
23. máj 2016

nas Jakubko oslavil svoje 6 narodeniny vonku ked ze bolo velmi teplucko torta sa musela skoro spapat lebo sa topila a Filipkove narodeniny sme museli slavit dnu ked ze bol chladny december

sunibrutal
23. máj 2016

takto sme oslávili 3. narodeniny starsieho 1. a 2. foto. torta bola mnamka, mladsi to mal vsade 😀 a 3. a 4. foto - 1. narodky mladsieho - a zas torticka vsade 😀 tak áno...unás je velká spotreba mydla, umivacej peny aj pracieho gélu - a nielen po oslavách 😀 😀 😀

wal
23. máj 2016
ludka140281
23. máj 2016

grilovačky,pyžamove žurky ,malujeme sa na tvar,,,hlavne je,že sa zíde celá rodina,nedávame si darčeky,len si užívame chvíle,ked sme spolu......ako darček si oslavenec vyberie či chce ist grilovat,na výlet,kupalisko,zoo,alebo čokolvek,čo sa dá splnit 🙂

mirkami7
23. máj 2016

Naši drobci s narodeninovými tortami 🙂

aly
23. máj 2016

Predák pár dňami

janbrna
23. máj 2016

Posledné narozeninky našej Nelinky. Bráškové ju zbožňujú a ona ich. Na narozeninách nesmie chýbat hlavně torta, děťurence majú slavnostné oblečenie a vždy vela radosti

mija51
23. máj 2016

takto moje dve strašie deti oslavovali - Janka - 10 rokov- vtedy jej takmer zhoreli vlasy a Miško - 7 rokov.

natalia1985
23. máj 2016

Takto sme oslavovali mi 2 roky,z oblubenou rozpravkou

g_fecka
23. máj 2016

Oslava 4-tych narodenin s oblubenymi postavickami z "A je to" 🙂

77mirinka77
23. máj 2016

Tu oslavujeme svoje druhe narodeniny uz sa nevedel dockat ako zoberie bager z torty.Maminka mu s laskou upiekla 🙂

ciusinka
23. máj 2016

Zabke Bupi prajeme vsetko najlepsie k narodeninam,kiezby som aj ja mala len 25 😀 Nas syncek oslavoval svoj prvy rocik v januari,bol to pre mna velmi emotivny den,aj som si poplakala pri spomienkach na den,kedy sa narodil,kedze sa mi narodil predcasne a nase zaciatky boli velmi tazke,kedze sme nemohli byt spolu..Ale teraz je z neho krasny zdravy chlapcek a takyto bol na svojej oslave fesak 🙂Ak smiem,pridam fotky 3,kedze sa neviem pre jednu rozhodnut 🙂Na prvej sa foti s tortou-palcek v puske musi byt 😀Na druhej s prastarymi rodicmi testuje pevnost domceku na torte 🙂A na tretej si uziva vozenie v tatrovke-narodeninovom darceku-dostal az 2 🙂

livia551
23. máj 2016
jahodka30
23. máj 2016

Náš prvý rôčik....

lemasa
23. máj 2016

Na prvej koláži fotiek je moja staršia dcérka z oslavy narodenín od roka do 6r.,siedme narodeniny má túto sobotu kde nám pribudne ďalšia tortička 🙂
Na druhej foto je druhorodená dcérka z oslavy 1.narodenín spolu s tortičkou.Síce 2r už mala ale oslavovať bude až spolu som staršou sestrou kde pribudne ďalšia tortička s mackom uškom .-)

ryolita
23. máj 2016

Emuškine prvé narodeniny 🙂
S tortičkou sa najskôr vyfotila, potom sa čudovala čo ju to mama učí, a prečo chce aby to svetielko zhasla, a nakoniec tortu ani rozkrájať nechcela ;)

martina1851
23. máj 2016

Druhé narodeniny našej dcéry Lenky a jej vytúžená torta, z ktorej mala veľkú radosť nakoľko zbožňuje lienky a samozrejme nesmel chýbať darček.

winni
23. máj 2016

Takto sa tešila z tortičky a kytičky moja Bábika a na druhý deň sa podelila s lupienkami z jej kytičky aj s novými malými kamarátmi 🙂

lulita
23. máj 2016

Nasa laska oslavovala prvé narodeniny :*

slavaf
23. máj 2016
michaela_bupi
autor
23. máj 2016

Milé mamičky. Ďakujeme za všetky nádherné fotky, ktoré ste nám už dnes stihli zaslať. 🙂

Žabka Bupi sa teší na vaše ďalšie krásne príspevky!

vtacatko3
23. máj 2016

U nás je vždy veselo a sviečky na torte sa musia zapaľovať a sfukovať aj 10 krát, lebo to je najväčší zážitok 🙂