Hľadáme Testerov

marton_popradske
Moderátor
25. nov 2019

Krásny večer všetkým. Mistral pre Vás milé mamičky pripravil fantastické kombinácie a zároveň dokonalé spojenie chutí a vôní. A to konkrétne s jedinečnými bylinno ovocnými čajmi Mistral. Hľadáme troch Testerov. Napíšte nám prečo by ste to mali byť práve vy. Následne na to traja vybratí obdržia do schránok aj krátky dotazník. Zajtra ich vyhlásime. Krásny zvyšok pondelka ešte.

evittam
25. nov 2019

Jednoducho lebo pocas celého roka pijeme caje. A od septembra len caje-hlavne deti.

86488648
25. nov 2019

Rada skusam nove veci a este som nic netestovala.Bola by to pre mna nova skusenost a navyse prijemna,pretoze caje tvoria podstatnu cast mojho pitneho rezimu...

miky25117
25. nov 2019

Momentalne mám chripku aj zápal močových ciest tak by sa mi urcite hodili 😁

poleva
25. nov 2019

dobrý večer celá rodinka sme čajová 🙂 hlavne bylinkové čajíky nám chutia..Radi by sme testovali čajíky mistral, kedže u nás idú denne na litre 🙂 kedže máme problémy s dýchacími cestami čaje mistral sú správna voľba 🙂

letyssia
25. nov 2019

U nás tiež čaje miluje celá rodina a vieme oceniť kvalitu čaju 😊😉

miskajerry
25. nov 2019

@marton_popradske
Urologický by skúšal ocko, lebo má problém s prostatou, prieduškový maminka, lebo jej chlamýdie zničili pľúca a o týždeň pôjde na kontrolu a čaj na nachladnutie sa hodí ako prevencia mne a manželovi.🙂

miruschkar
25. nov 2019

@marton_popradske My zbožňujeme čaje cela rodina. Každý jeden čaj je iný a my si dáme vždy a všade kde ho ponúkajú 🤗🎁

rainbow82
25. nov 2019

My kupujeme doma len Mistrál čaj aj keď je drahší no ma perfektnú chuť a za tie peniaze to stojí.Rada by som vyskúšala aj iné chute 😘.Teraz som videla novinky bylinnych čajov.Dufam že budem mať tu príležitosť ich vyskúšať 👍

benca
25. nov 2019

milujeme caje mistral v lete melonovy a teraz prave pijem na kasel lipovy, a urologicky na moje mocaky ako stvoreny, vase caje su topka a kvalitne hlavne, nemala som rada bylinkove, ale vdaka vam som si oblubila

zuzanockamt
25. nov 2019

Čaje máme doma radi, skúšame vždy nové príchute a kombinácie, no máme už aj overené chute. takže by sme určite všetci doma ocenili možnosť vyskúšať a otestovať aj tieto čajíky, hoci niektoré druhy tejto značky kupujeme už teraz.

simona232323
25. nov 2019

Milujem čaj , no pijem hlavne bylinkove .. do tohto obdobia sa najviac hodi a este k takej knihe a krbu 😊 Uz sa tesim na zimne chladne veceri pri čaji 🤗

janavakancova78
25. nov 2019

Pretože zbožňujem čajíky,aj cela moja rodinka 🙂❤️

xjakubikovak
25. nov 2019

pretože od rána do večera pijem len čaj 😁

marthuska
25. nov 2019

Caj je nas zaciatok kazdeho dna🙂) preto by ma testovanie potesilo. Najbylinka je mata. Mnam

miska210
25. nov 2019

Ja čaj milujem , tvorí v mojom prípade základ pitného režimu. Váš čaj - Mistral som ešte nepila , ale rada vyskúšam 🙂

lalenka33
25. nov 2019

Ahojte,rada by som vyskúšala nové čaje Mistral.A prečo by som to mala byť práve ja?Pretože deň bez čaju si neviem ani len predstaviť.Každý večer trávime so šálkou horúceho čaju v ruke.A tieto funkčné čaje sú ideálnym spoločníkom na dlhé zimné večery.Slnečné lúče sa striedajú s dažďovými kvapkami,teplo sa strieda s chladom..A to je už len krôčik k prechladnutiu,kašlu.Z každej strany na nás číhajú rôzne bakterie a choroby.A najlepší liek sú predsa bylinky a teplá deka.

maryon1
25. nov 2019

@marton_popradske tieto čaje by našli teraz megauplatnenie u mňa a mojej kolegyne. v práci sa nám minulý týždeň pokazilo kúrenie, prechladli sme, kolegyňa pokašliava, ja som náchylná na zápal močových ciest, takže tieto tri by boli pre nás úplný top.

sorciera24
25. nov 2019

my milujeme čaj cela rodina, od ovocnych až najma po bylinkove, vsetky choroby liečime čajmi a radi vyskusame nielen účinky, ale aj nové chute....

eliz22
25. nov 2019

@marton_popradske Takmer každý má rád čaj a my niesme výnimkou.Každé ráno začínam šálkou čaju a v tomto chladnejšom pocasí aj zakončujem pretože je to pre mňa relax a taká bodka za celým dňom.V lete mixujem ovocné chute a už počas jesene siaham skôr po bylinkových variáciách,no musím mať po ruke vždy viac druhov-čo keď dostanem chuť.

sisska
25. nov 2019

Môj vzťah k "tekutinám" je plný protikladov 🙂 Hoci som 10 rokov pracovala v kancelárii, nikdy som sa nenaučila piť kávu. Namiesto kávy si radšej dám čistú vodu, avšak minerálne alebo sladené vody neobľubujem. A keďže o alkohole nechcem ani počuť, bola by zo mňa ideálna zodpovedná šoférka - keby zo šoférovania nemám taký panický strach :D Takže mi zostáva jedine tá spomínaná čistá voda a čajíky 🙂 Tie mám rada akékoľvek - bylinkové aj ovocné. V lete dokonca s dcérkou chodievame bylinky aj zbierať do prírody. Vyskúšali sme aj domáci ovocný pečený čaj, bol tiež výborný. A keďže pracujem s malými drobcami v škôlke, rôzne čajíky skúšame aj s nimi. V tomto období "bacilov" a "soplíkov" rada siaham po mätovom, lipovom alebo medovkovom čaji. Občas si ich aj osladím púpavovým alebo včelím medíkom. Je to skrátka ten najlepší začiatok i koniec dňa!

irenaliza
25. nov 2019

@marton_popradske wau bolo by super testovať sob4 dcérkami milujeme vzniku pri ktorých pokecame rozoberieme čo bolo v škole ,chalanov,niemedy vymyslené príbehy a hlavne stravimecspolu super chvíle a Čase cajecsu super a tak by ste nás potešili.tak možno sa to splní.krasny pondelok prajeme.

mmiriammka
25. nov 2019

@marton_popradske Vaše čaje by som veľmi rada otestovala, keďže som čajíčkar a mám rada najmä zelené a funkčné čaje, ale sem-tam si dám aj čierny či ovocný. Čaj patrí k môjmu každodennému pitnému režimu a aj preto by som sa rada stala testerkou čajov Mistral, keďže túto značku si kupujem často aj sama.

zabka1611
25. nov 2019

Dobrý večer, rada by som testovala čaje Mistral....a dôvod? Som dlhoročný "čajoholik" , tak ako pre niekoho je relaxom dať si kávu, u mňa to je práve čaj. Vtedy dokážem vypnúť a naplno vychutnávať tu chvíľku sama pre seba.

zuzibe
25. nov 2019

@marton_popradske Nám by sa zišli na toto chorľavé obdobie keďže máme doma škôlkara a bábätko tak sme v období kolotoča chorôb,buď sú choré deti alebo my s manželom tak čajíky by určite našli u nás využitie 🙂

lucia147852
25. nov 2019

Pretože čaje pijeme denne a potrpíme si na kvalitné čaje. Mistral patrí k našej bežnej vybave krabičky a sú topka. Hlavne v tomto jesennom období oceňujeme každú chvíľu so šálkou dobreho čaju v ruke

ateragram
25. nov 2019

@marton_popradske ja si pocas roka susim bylinky z prirody a rada by som ochutnala nove Vase prichute ci su naozaj dobre a kvalitne ako sa o nich hovori

dudka121
25. nov 2019

velmi lubime cajiky, aradi by sme testovali, este nikdy sme nic netestovali 🙂

andrea0710
25. nov 2019

My a čaje - skúšame rôzne druhy,chute, sypané,sáčkové a Mistral čaje doma nesmú chýbať 😀 čaj s mackom (jahoda malina), jablko a škorica, čaje s bazou a momentálne je top asi ríbezľa 🙂 V podstate už ani iné sáčkové čaje nekupujeme a to sme boli zásadne za sypané čaje,no práve Mistral nám dokázal,že aj porciované čaje sa dajú piť 🙂

cilkau
25. nov 2019

mám rada čaje hlavne zimných dní ale rada by som vyskúšala niejaké nové čaje 🌜🙂

weisovameggy4444
25. nov 2019

@marton_popradske dobrý večer, keď mám byť úprimná nie som príliš čajový typ ale možná Vaša značka čajov to zmení. Preto by som sa rada stala testerom. 😉

onmaria
25. nov 2019

@marton_popradske ..lebo som "čajíčková"