Lahodné brusnice.

marton_popradske
Moderátor
28. nov 2019

Milé mamičky. Krásne štvrtkové dopoludnie. Máme pre vás funkčný čaj priaznivo pôsobiaci pri problémoch s močovými cestami. Tento čajík obsahuje tie najlepšie ingrediencie. Jeho chuť je vďaka funkčnému zloženiu a vysokému obsahu brusníc - až 25% veľmi lahodná. Ochutnali by ste ho? Dajte nám vedieť. Krásny štvrtok.

danicka27
28. nov 2019

@marton_popradske ochutnali...ako som uz pisala moje oblicky a urologicke caje su najlepsi priatelia uz dlho spolu zaciname rano....

maruskaw
28. nov 2019

@marton_popradske Jasné, určite by som ho rada ochutnala a hlavne, keď viem, že pijem niečo prospešné zdraviu. 🙂

jankaajanko
28. nov 2019

Urcite by som ochutnala ja mam doma take pre istotu 🤩🤩

zuziko80
28. nov 2019

Ešte som ho neochutnala, ale musím povedať, že brusnice zbožňujem, takže čajík je isto super.

sperka
28. nov 2019

@marton_popradske samozrejme, že by som ho ochutnala, veľmi rada. Brusnice mám rada, hlavne sušené, alebo v omáčke k mäsku 👍

cadulka2908
28. nov 2019

Velmi rada by som ho ochutnala,kedze si takyto typ caju obcas doprajem

anka2103
28. nov 2019

Veľmiiii aj s tou knihou v tepluckej perinke a pri sviecke 😍😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏

katarinka26
28. nov 2019

Mám "škaredé" spomienky na detstvo a urologické čaje , dnes už viem, že je to to naj naj pre močové ústrojenstvo a obličky. Som Vám veľmi vďačná za tento dnešný tip na tento čajík, určite kúpim, ochutnám, a bude u nás doma ako prvá pomoc . Som presvedčená , že brusnice budú perlou v tomto čaji. Ďakujem

marton_popradske
autorModerátor
28. nov 2019

@danicka27 skúste teda aj náš čajík 🙂

marton_popradske
autorModerátor
28. nov 2019

@katarinka26 dajte nám potom vedieť ako Vám chutil.

marton_popradske
autorModerátor
28. nov 2019

@anka2103 🙂

marton_popradske
autorModerátor
28. nov 2019

@sperka k mäsku aj ja. veľmi 🙂

marton_popradske
autorModerátor
28. nov 2019

@zuziko80 áno, je super.

katarinka26
28. nov 2019

@marton_popradske určite dám, akurát som si prezrela Vašu stránku, a zistila som , že Mistrál a Popradské čaje (tie sú moje top, akurát pijem tento, nikdy u nás doma nechýba) patria pod tú istú "firmu" . Aj sa dočítam niekde , že prečo ste sa rozhodli takto pod 2 rôznymi produktovými radmi predávať ? Som hrdá, že máme na Slovensku takéto úspešné a kvalitné podniky.

miiichala
28. nov 2019

Urcite by som ho ochutnala, ak by mi ho syn nevypil skor 😁

evamajercak
28. nov 2019

Zloženie má lákavé, zlatobyľ je naozaj nápomocná a pomáha, je super, že je súčasťou tohto čajíka.

kc89
28. nov 2019

Ja ho mám doma. Veľmi mi chutí.

domculik
28. nov 2019

@marton_popradske ano ! 🙂

flientica
28. nov 2019

To by aj mna zaujimalo, ze preco je takto ako keby dve znacky a pritom jedna 🙂

bebe30
28. nov 2019

Ja by som ho chcela ochutnať❤️ ..brusnice ľúbim❤️

dracikdrahosko
28. nov 2019

Čo sa mňa týka, určite by som tento urologický čajík s obsahom brusníc ochutnala, keďže tento z rady čajov Mistral som ešte nemala to šťastie odskúšať🙂 Mám totižto problémy s močovými cestami (žiaľ) a čaje s obsahom brusníc, ktoré som doteraz ochutnala, sú výborné, mám ich veľmi rada pre ich výraznú chuť. A keď ich už musím piť kvôli svojim problémom, tak nech sú aj chutné, no nie?

livizi
28. nov 2019

Určite áno, brusnice mám rada.

poleva
28. nov 2019

určite je lepší ako klasický urologický , pridala by som si tam med 🙂

86488648
28. nov 2019

Ak budem mat urologicky problem,tak si kupim😁...

shilou
28. nov 2019

Jasne ze by sme ho ochutnali;)

eny1
28. nov 2019

Určite ho vyskúšam

202
28. nov 2019

Ja určite nakoľko čaje pijem...👍

bea57
28. nov 2019

Prečo nie?Ostáva len veriť,že ho tá kodaňskå kaviarnička bude mať v ponuke🙂

skoco
29. nov 2019

urcite. hlavne preventivne po kupani niekde vo welnese alebov bazene alebo len tak pre jeho vybornu chut