Vyhrajte s čajíkom Mistral😊

marton_popradske
Moderátor
20. okt 2018

Krásne poludnie milé dievčatá😊Vyhrajte krásny hrnček Geisha, luxusné pero našej spoločnosti a celý rad ovocných čajov Mistral s kvetovými príchuťami. Napíšte nám tip na víkendový výlet a my tomu najlepšiemu pošleme spomínanú cenu. Veľa šťastia a krásnu sobotu😊

lelusa
20. okt 2018

Odporúčam pre rodičov s detičkami ranč pod Babicou v obci Bojná, po ceste sa môžete zastaviť na Čertovej peci a v kúpeľnom parku v Piešťanoch 😊je tam naozaj co vidieť

helenaarvova
20. okt 2018

Kino 🙂

evulienkaslx
20. okt 2018

zo SR mi k srdcu prirastla Kvacianska dolina, Oblazy, Biofarma Stupava, u susedov Schlosshof a keby sa da teleportovat , tak ficim na Maledivy 🙂

zuzanatl
20. okt 2018

Odporucam napr. Čičmany je tam krasne vladne tam pokoj pohoda a dobre jedlo. Alebo Štrbské pleso ci uplne ina strana Štúrovo vylet lodou a potom prejst cez most do Madarska Ostrihom je tam krasna Bazilika a vyhlad z vrchu stoji za to😊😉

maryon1
20. okt 2018

@marton_popradske my mame radi hrady, zamky,zrucaniny... ked je taketo krasne pocasie este, radi si vybehneme niekam na kopec a pokochame sa pozostatkami nasej historie...naposledy sme navstivili Lietavsky hrad pri Ziline, nadhera. 🏰🏰🏰

petulatqo
20. okt 2018

My chodime kam sa da hlavne do prirody. Netreba nam reštaurácie ani nic po ceste ved aj taky "lepenac" na pnicku je dobry. Nabalime ruksak a ideme. Dobra spolocnost a pekne pocasie je vzdy zaklad. Mam rada turistiku na Velku, Malu pec a Orlie skaly. Poblizku mame aj Javorinu, Staru Myjavu, Bradlo a Klenovu. Na turistike vacsinou deti nekricia nejasia sa a su kludne, urcite ma na nich ta priroda dobry vplyv. 🙂 a som rada, ze ich to bavi a dufam, ze aj vzdy bude. Ze aj v puberte a dospelosti pojdu so mnou aspon obcas niekam.

lynth
20. okt 2018

Práve sme sa vrátili zo Zoo Bojnice a bolo parádne 😊 ale dá sa ísť samozrejme kamkoľvek od wellnessu, cez turistiku až po blízke zahraničie a každým smerom nájdeme niečo suprové 😊

marecek1
20. okt 2018

Slovensko je krasne cele,vsade si clovek najde nieco, co ho ocari, my radi chodievame na predlzene vikendy, ze si vytipujeme lokalitu, popozerame na nete,co v okoli mozme vidiet, takto sme spoznali Oravu, Liptov ci Spis,tam bolo uplne prekrasne, Spissky hrad je moja ❤, asi najkrajsi hrad slovenska, zoo,tam sa pacilo detom, miluju zvieratka, aj ked mensia, ale to vobec nevadilo 🐻🦁

sperka
20. okt 2018

@marton_popradske keďže som z Nízkych Tatier, určite odporúčam Chopok, Ďumbier, Chata Štefanička, ak nie túra a aktívny oddych, tak potom rybačka u nás

koriblik
20. okt 2018

Na Kysuce - Vychylovku, povozit sa po uvratovej zeleznicke, pozriet si skanzem. Odtial do Starej Bystrice pozriet Slovensky orloj ....

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@anetkak bývam priamo v Slovenskom raji... áno, je to raj 🙂

irenaliza
20. okt 2018

Nech sa páči prídťe na Skalicý trdelník, Ba´tov kanál, je tu krásne a doporučujem a ke´d na východe, kde som sa narodila tam veľmi rada chodím na ľuboviansky Hrad a skanzen, určite detičky sa potešia a @marton_popradske podľa mňa super tip na výlet je aj k v8m do Popradu a pozrieť si super obchodík, určite navšítim, keď pôjdeme s dcérkami na východ za mojou maminou svokrovcami

jankabacova
20. okt 2018

donovaly každý rok chodíme a vždy sa nám tam páči

baby213
20. okt 2018

@marton_popradske Ak mate radi turistiku a zaroven chcete pocitit caro panenskej prirody, vidiet jazero nedotknute ludskou rukou, lesy plne cucoriedok, byt na skok od polskych hranic, navstivit chodnik v korunach stromov v Bachledke, alebo Beliansku jaskynu, vrelo odporucam stravit vikend v dedinke Osturna - Belianske Tatry. Cestovali sme sice cez cele Slovensko, ale urcite sa vyplatilo v podobe nadhernych zazitkov a krasnych spomienok. Ak by mal niekto zaujem, napisem aj konkretne ubytovanie ktore bolo tiez na 5* aj ked to nebol hotel 🙂

neodada1
20. okt 2018

@marton_popradske Kedze mam TZP synceka, vylety ako Tatry, Slovensky Raj ci napriklad nadherny Jasov s historickym klastorom su zatial pre nas nedosazitelne. No najkrajsie vikendy su aj tak vzdy v kruhu tych najblizsim a na jesen s teplym cajikom v ruke, pod dekou, pri spolocenskych hrach, pustani sarkanov a prechadzkach po okolitych lesikoch. Takze kusok zazracnej prirody najdeme aj u nas, na "dolniakoch", na kazdom rohu. No tento rok sme objavili jedno uzasne miesto trosku dalej od nasho domova. (Sme od Nitry). Uchvatil nas neskutocny Ekopark Relax na Ciernej Vode pri Sladkovicove, ktory sme objavili vdaka oslavam Dna deti s rehabilitacnym centrom Svetielko. A teda areal je absolutne bezbarierovy a bezpecny aj pre deticky inak obdarene. 😍😍 To svoje si tam najdu naozaj vsetci,mali, velki, dospeli, vecne deti, hobby rybari, milovnici stanovacky. A samozrejme, ze je park urceny aj pre vsetkych milovnikov zvierat, ktorych tam chovaju viac nez dost. A dokonca, Ekopark aktualne buduje aj obytne chatky pre tych, ktori su obmedzeni roznymi problemami a nemozu si dovolit caro nocovania v stanoch, ci by si chceli uzit krasy Ekoparku aj v zime. 👍👍 Uz sa tesime na jar,pretoze v tomto a letnom obdobi je predsa park najkrajsi a je v nom najviac moznosti na relax.
Tak co, vidime sa tam niekedy? 😉😉

marton_popradske
autorModerátor
20. okt 2018

@livizi blahoželáme k výhre😊

jarnicka
20. okt 2018

@marton_popradske zoo kosice

babybazar1
20. okt 2018

Donovaly, spania dolina Banská Bystrica

marsmykkok
20. okt 2018

Banská Štiavnica

livizi
20. okt 2018

@marton_popradske aj naša zbožňuje halušky asi po mamke 😊

janka.tom
20. okt 2018

@marton_popradske ja odporucam vylet do nejakej jaskyne, pre nas najkrajsia bola zatial Domica ♡

foolie
20. okt 2018

Sivec

sisi208
20. okt 2018

určite je tých miest na Slovensku, ktoré sa oplatí vidieť veľmi veľa, ale odporúčam Bardejovské kúpele, skanzen, hotel Astória a prejsť sa po lávke priateľstva ❤🍀

nadabula
20. okt 2018

Nakoľko som z Gemera, odporúčam začať Dobšinskou ľadovou jaskyňou, pokračovať kaštieľom v Betliari a parkom - nádhera, hradom Krásna Hôrka ale len pohľadom, lebo sa stále rekonštruuje☹, Mauzóleumom v Krh. Podhradí, jaskyňou Domica končiac a Ochtinskou aragonitovou jaskyňou🙂

domin85
20. okt 2018

Tot sme boliv Jasnej na vikend a neskutocne odporucam! OD vyhladu z Chopku az po muzeum liptovskej dediny v Pribyline...

slavaf
20. okt 2018

U nás mestskom lesnom parku. Je tam nádherne a ešte krajšie, keď svieti slniečko 🙂

martina374
20. okt 2018

A co tak ist do raja 🙂.............Slovenský raj, krásna jesenna priroda, prechadzka po turistickom chodniku..hmmm pripomina mi to stare dobre casy ked sme tam chodievali vtedy este s priatelom a dnes uz manzelom....vyborne prechadzky 🙂

shilou
20. okt 2018

Medvedia diera. Vyhlásená prírodná pamiatka v roku 1995. Jaskyňa sa nachádza pod vrchom Pľuštie. Ide o historicky významnú jaskyňu, ktorá slúžila aj ako úkryt počas SNP. Je potrebné vziať si so sebou baterku. Dnes absolvovane uz aj s druhou dcerkou. V jaskyni takyto krasny princ🙂

drdrdr
20. okt 2018

Gazdovstvo Uhliska 😊 krasna príroda, koníky a kopec ďalších zvierat, priamo medzi horami, výborná reštaurácia, fantastické domáce syry a mäso, ktoré sa tam dajú kúpiť ... to všetko pomáha zabudat na starosti a problémy, ktoré človek má...

luciana2213
20. okt 2018

Herliansky gejzir, lom v dedine Skrabske, hrad Podčičva....... A posedenie pri ohniku s rodinkou