Ako často nakupujete online?

daska_tesco
9. sep 2015

Mamičky, viete si predstaviť život bez internetu? Ako vám moderné technológie uľahčujú starostlivosť o rodinku a domácnosť? Čo všetko vybavujete a nakupujete online? Podeľte sa o svoje tipy a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 🙂

magdicka111
9. sep 2015

Dobry den,
zatial som sa len chystala ale nakoniec sme sa vybrali do Tesca. Skusenosti mám s inými internetovými obchodmi. No mozno s nejakou tou výhrou by to bola pekna motivacia. 😀

miskamaj
9. sep 2015

No, ja si bez netu uz neviem predstavit existenciu 😀 Este donedavna sme byvali na 3. poschodi bez vytahu, takze Tesco dovoz vyuzivam dlhodobo. Vzdy som lutostivo pozrela na zamestnanca, ked to musel vsetko vytrepat hore 😅 Potom sme sa odstahovali do domu na okraj BA, ale dovoz vyuzivam aj tak stale. Jedina skoda, ze obcas musim zdvihnut zadok 😀 a ist osobne, nakolko v e-shope nie je vsetko. Dokonca ani obycajne grahamove rozky 😲

sintra
9. sep 2015

Uz si neviem predstavit zivot bez online nakupov. Teda, viem, ale cas to setri nesmierne. Okrem donasky Tesco vyuzivam kopec dalsich - nakupujem tak oblecenie, kozmetiku, elektroniku...super na online nakupoch je, ze sa clovek vie dostat aj k veciam, ktore v kamennych obchodoch nie su dostupne.

daska_tesco
autor
9. sep 2015

Teším sa, že vám ušetríme aspoň chvíľku času. 😉

lejlla
9. sep 2015

ja nakupujem oblecenie,obuv,skolske potreby,hracky ....prevazne cez net.platim skoro vsetko cez IB ,pocasie pozeram pravidelne cez net (ako obliest syna do skoly),a vianocne darceky su tiez vystarane skoro vsetky cez net 🙂 ...takze pre mna by to bol dost velky problem fungovat bez netu ☹.
vyrazne mi setri cas behanim a zhananim po obchodoch,lebo to nie je moj konicek pri dvoch detoch,alebo s dvoma detmi 😀 absolvovat nakupy.

milica313
9. sep 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

nakupy online su super, hlavne ak mate male dieta ktore nevydrzi maminkine nakupne maratony :P

baxovci
9. sep 2015

Aktuálne sú pre mňa internetové nákupy top! Človek si túto vymoženosť naplno uvedomí, až keď nemôže chodiť po obchodoch osobne (či už zo zdravotných alebo i.dôvodov). Tesco domov využívame viac-menej pravidelne, najmä ak sú akcie na ťažšie veci 🙂 v inej oblasti internetové obchody tiež využívame naplno, buď sa nám nedá chodiť celý deň po obchodoch alebo si niečo v obchode vyhliadneme a cez net nájdeme lacnejšie 🙂

zuzka4444
9. sep 2015

Obchody nenavstevujem vobec resp. uplne vynimocne.Vsetko len cez net. Oblecenie, zariadenie bytu... proste vsetko. Tesco nakupy milujem a vyuzivam ich uplne od zaciatku poskytovania tejto sluzby. Som spokojna, obcas nieco neprivezu, ale ocenujem snahu, ze ponuknu nahradu a je na mna, ci ju chcem, alebo nie.

daska_tesco
autor
9. sep 2015

@baxovci ťažšie veci ti prinesú fešní šoféri až ku dverám 😀

ivankajar
9. sep 2015

@daska_tesco no tí fešní šoféri tak to je asi bonus ... 😀 , internet je super vec pretože môžem si pozrieť nielen online letaky ale aj porovnať ak je čas s ostatnými ponukami ... najčastejšie však stále nakupujem oblečenie pre deti a darčeky na vianoce ked ako vždy nestíham 😵

poleva
9. sep 2015

@daska_tesco písala som vám IP, môžte mi odpovedať prosím, Ďakujem pekne

daska_tesco
autor
9. sep 2015

@poleva Ďakujem. Správu pozrieme čo najskôr.

ckatka
9. sep 2015

cez internet nakupujem vela - a casto - prevazne potraviny, darceky, elektroniku a podobne. Setri mi to mnozstvo casu, ved cestou z prace si mozem nakup len vyzdvihnut, miesto toho aby som stravila 2 hodiny v hypermarkete z toho v spicke pol hodiny len pri pokladni...
A v praci si klude doobeda odklikam co potrebujem,.. je to super. Kupon by potesil.

karotkaa
9. sep 2015

Sluzby internetoveho nakupovanie su u nas v expanznej faze, tesco potraviny, vyskusali sme aj lekaren, knihy, oblecenie je uz davno samozrejmostou a najnovsie sme uz dva krat topanky a sme spokojni. Doma si to kludne popozeram, rozmyslim a nemusim sa nahlit v obchode. 🙂

nikenzi
9. sep 2015

Cez internet nakupujem raz za 1-2tyz., vacsinou potraviny, drogeriu. Obuv, oblecenie a potreby do domacnosti nakupujem v iných internetových obchodoch. Takže je jasné že u nas je internet velmi dolezitý, a nie len z hladiska objednania tovaru ale aj kvoli informaciam. Velmi mi pomaha tato stranka kvoli tomu ze si mozem pozriet ako moj maly postupuje v ramci vyvoja, ked je prechladnutý spýtam sa dievcat co robit (ked je vikend a lekara niet). Správy, maily su samozrejmostou. Neznasam chodenie po obchodoch, a ked uz tam idem nakupim hluposti a miniem plno penazi na nepotrebne hluposti.

poleva
9. sep 2015

@daska_tesco Ďakujem

grassiella
9. sep 2015

V dnešnom zhone, či už pracovnom, ktorý som ja teraz vymenila za mamičkovský, je nákup online super vec. Kupujem cez net všetko, najčastejšie sú to produkty z lekárne, oblečenie, kúpim viac veľkostí, doma poskúšam a nevyhovujúce pošlem späť..., potraviny cez Tesco donášku, ale aj elektroniku a spotrebiče, kde najlepšie na internete si viem hneď porovnať ceny u koho nakúpiť, ale aj samotné parametre konkurenčných výrobkov. Čiže u nás snáď všetko. 🙂 No i tak rada nakupujem naživo v kamennom obchode, bohužiaľ nie vždy je na to čas a zase niektoré veci sa oveľa ľahšie zoženú a objednajú cez net. A má to aj výhodu pre nás, ktorí nemáme auto, všetko nám dovezú až domov, väčšina obchodov ponúka dopravu od istej sumy nákupu zadarmo, takže ani finančne na tom neškodujeme. 🙂 😝 😀 😉 😎

daska_tesco
autor
9. sep 2015

Ani ja si už neviem predstaviť život bez internetu. Niekedy sa myšlienkami snažím presunúť do "minulej doby" a hovírm si aký bol vtedy kľud bez mobilov a internetu.... no potom sa hneď prebudím a som rada, že žijem už v "modernej dobe". Koľko času sa dá ušetriť ! 😉

irenaliza
9. sep 2015

Internet je fajn, rada tam prezerám veci čítam a aspoň trochu sa odreagujem od domáceho zmätku, niekedy, keď mám doma toho všetkého nad hlavu sadnem k počítači a pozerám, hlavne keď aspoň na chvíľu v noci všetky dcérky spolu spia, aspoň hodinu, lebo najmladšia sa budieva na kojenie dosť často. Nevadí mi, že byt je ako po "bombardovaní", chvíľku si pozriem osvedčené stránky aj obchodíky a potom trochu ukľudnená idem do toho môjho upratovania.
Online nakupovanie nevyužívam až tak často, možno by som mohla viacej, veľa času pri mojich de´toch nemám na behanie poobchodoch, ale keď ja si rada tovar prezriem na vlastné oči a ohmatám, takže nakupujem najviac v kamenných obchodoch, jasné, že som online nakupovala hlavne hračky ale aj krásne šatky na karneval pre dcérku- popolušku, nikdy sa nedali zohnať a tu áno, takže online nakupovanie určite budem postupne využívať viacej, určite keď nastúpim do práce a potom už čas nebude asi na nič, tak v noci online nakúpim a potom si veci v kľude preberiem, to bude bomba.Možno dovtedy aj k nám dorazí donáška domov Tesco a ja u nej nakúpim takmer všetko, lebo v kamennom obchode Tesco denne necháme "majetok, takže sa donáška teš... a ja s Tebou. pekný deň a krásne online nakupovanie každému. 🙂

marika_marika
9. sep 2015

Som doma s tromi deťmi a ísť na internet je pre mňa to isté, čo ísť medzi ľudí 🙂. Snažím sa cez internet vybaviť čo najviac. Veci, ktoré sa nedajú kúpiť cez internet, znamenajú problém (Vedeli ste, že auto sa nedá kúpiť cez e-shop?). Keď treba niečo vybaviť napr. na úrade, vopred si na nete zisťujem, kde presne to je, ako sa tam ide, ak sa dá, aj kto presne to vybavuje a jeho telefónne číslo. S lekármi je to podobne. Veľmi oceňujem možnosti internet-bankingu - keď si predstavím, koľko času by mi zabralo vybavovať všetko osobne v banke alebo na pošte... 😝
Nedočkavo som čakala, kedy sa Tesco - potraviny domov dostanú aj k nám a hneď som to vyskúšala. Je to super!!! Odporúčam to každému známemu. 🙂

evulienkaslx
9. sep 2015

ja nakupujem cez net asi 3-4x do mesiaca: potraviny, kozmetiku, drogeriu, parfumy, oblecenie, elektroniku, hracky, kedze zariadujeme domcek, tak aj veci donho, aj dvere a nabytok som si vyberala online, predajca mi potom doniesol vzorkovniky, zmluvu a vybavco.
Online nakupy setria cas, aj peniaze. Kedze sme vacsinu casu aj samy dve baby doma, tak ocenime dovoz az do domu 🙂

bandurka1979
9. sep 2015

Zatial som nevyuzila takuto mozno pretože u nas to este nieje možne ale urcite ak by bola taka moznost vyuzila by som ju

oskvarka
9. sep 2015

@daska_tesco no ja nakupujem skoro uplne vsetko cez net.. okrem potravin.. ale k vete kolko casu sa da usetrit by som pridala aj ze naopak sa da aj vela casu zabit pri aplikaciach a virtualnej realite.. covek musi vediet ako to vyuzivat a hlavne nevyuzivat kazdu blbost co sa pritrafi lebo to je naopak viac zrut casu ako pomocnik ;) .. tj, ak niesom na nakupe miniem ten cas na nete citanim podla mna "dolezitych veci"a zivot mi preteka pomedzi prsty...

daska_tesco
autor
9. sep 2015

@oskvarka Máš pravdu.... na internete sa dá stráviť veeeeľľľa času 😉 potom je to však na každej z nás, ako si to zariadi a čo je prioritou. Naťukanie zoznamu môže trvať 10 minút ... ale aj 3 hodinky 😉 😀

fazulka17
9. sep 2015

takmer vždy je to omnoho pohodlnejšie ako sa motať po obchode

oskvarka
9. sep 2015

@daska_tesco veru treba si spraviť dobré náviky... ja si robim zoznam doma tiez v PC ale uz ho mam zautomatizovany len pozaskrtavam v tom co bezne kupujem co ano co nie a v obchode idem na istitu a nikde sa uz nezastavujem.. donasku potravin zatial necakam ze tak skoro aj ku nam dojde tak toto mi pride ako naj riesenie

kessinka
9. sep 2015

Pred pár rokmi som si nevedela predstaviť nakupovanie cez internet, teraz si neviem predstaviť život bez neho (bilancia tohto týždňa - 3 balíky došli, 2 sú na ceste...a to je streda 🙂). Žijeme v malom meste, kde síce je vo svojej podstate všetko dostupné - ale nie podľa mojich predstáv - takže hlavne detský tovar nakupujem takmer výhradne cez internet - obuv, odevy, knihy, hračky, ale aj darčeky. Keď deti spia môžem nerušene nakupovať 🙂 Veľkou výhodou je, že nemusím vláčiť deti ani manžela po obchodoch, ani od nich odísť preč na niekoľko hodín (voľný čas pre seba viem využiť aj zmysluplnejšie 🙂)

zuzka38
9. sep 2015

zivot bez internetu si viem predstavit len na dovolenke, na ktorej si xcem oddychnut inak nie.. nakupujeme bezne cez internet, a tesco dovoz vyuzivame asi kazdy druhy mesiac.. nerobime vsetky nakupy cez tesco, mame radi aj ine obchodne retazce 😀 elektroniku nakupujeme uz iba online, setri to najma cas a da sa pozriet kazda dostupna ponuka na nete..nakupujem aj oblecenie najma pre deti cez internet, tam neni hrozba taka vysoka ze im nieco nesadne.. plus ako som starsia tym neradsej nakupujem v kamennych obchodoch..

daska_tesco
autor
9. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂 Pekný večer!

lienkaxy
9. sep 2015

Aj ja veľmi rada využívam nákupy cez internet. Bývame na vidieku a trepať sa do mesta autobusom s kočíkom a ďalšou dcérou po boku dá zabrať + kde by som dala všetky nákupy? A pri tej staršej občas neviem ani ako sa volám a nieto čo som plánovala nakúpiť. Tá mladšia mi zase vyhadzuje veci z kočíka a rada sa vyzúva, tak to v obchodoch viac pozerám na zem ako do regálov.
Nakupujem všetko, čo sa dá, najčastejšie, keď dcéry spia. Využívam hlavne porovnávače cien. A potom už v pohode nakúpim cez overené eshopy. Rada mám aj bazoš, ci modrého koníka.
V našom meste nie je veľa obchodov a tak mi nákupy cez internet ušetria nielen čas ale aj financie. Keď zájdem napr. do riadnej obuvi, tak tam majú z každého čísla 1ks topánok a keď ich súrne potrebujem, tak za ne aj dosť zaplatím. Problém je hlavne s detskou obuvou. napr. v jednej obuvi majú pre moju staršiu dcéru len gumáky a papuče. Cez internet si môžem v pohode objednať z deichmannu, intersportu a iných eshopov a nemusím cestovať 50 km do väčšieho mesta.
A taktiež rada dcéry aj parádim a nič v zlom, ale chcem mať v šatníku aj iné oblečenie ako z lidlu :D