POSLEDNÁ SÚŤAŽ/ANKETA

sisa_dm
Moderátor
14. apr 2018

Napíšte mi, ktorú našu značku máte najradšej a prečo 😊.
Zajtra večer vyberiem 3 z vás, ktorým pošleme dm balíček🙂

jv245
15. apr 2018

My mame radi v rodine babylove kvalitna znacka za rozumnu cenu 🙂

ludka140281
15. apr 2018

baby love plienky-kvalitne a overene u nas
balea kozmetika pre moje vlasy-krásne tvaruje kučery
baby love kozmetika pre deti-krásna vona,výborná konzistencia
a vela dalších

selya
15. apr 2018

jednoznačne Babylove, kvalita za rozumnú cenu

sisajojo
15. apr 2018

Jednoznačne balea , mame doma skoro vsetko tejto značky a sme spokojní

martina_se
15. apr 2018

Babylove pre nášho drobca vzhľadom k pomeru ceny a kvality

srdiecko3
15. apr 2018

Milujeme Balea, alverde a trend it up💜💛💖

pupi222
15. apr 2018

Za mna znacka babylove je top pouzivame plienky,vlhcene,najlepsie syncekovi ulahodili biele s pantenolom.pre mna je to super znacka a aj cena je vyborna pri vyrobkoch.

marinka70
15. apr 2018

Babylove...najlepsie detske vyrobky kozmetika za uzasne ceny 🙂 kcalita za super cenu 😉

dominicka1986
15. apr 2018

Pre mna a synceka su vase produkty babylove najoblubenejsie.kupujeme plienky ,prikrmy kozmetiku,cumliky ktore maju vsetky pekny dizajn ;syn sa nikdy nevie rozhodnut ktory kupimr tak vzdy odchadzame s jednym naviac;).ja milujem Balea sprchovacie gely,uuzasne vonaju.😘

dracikdrahosko
15. apr 2018

@sisa_dm
na túto otázku je veru veľmi ťažko odpovedať, pretože ja osobne nakupujem veľmi veľa výrobkov rôznych dm značiek, či už je to kozmetika alebo čistiace prostriedky. no najviac som spokojná s výrobkami značky denk mit, konkrétne s pracími prostriedkami, tie sú skutočne vynikajúce a nevyrovná sa im žiadna iná značka. A keďže máme doma malého dvojročného drobčeka a snažím sa mu dopriať skutočne kvalitnú starostlivosť, veľmi som spokojná s babylove plienkami, tie nám vyhovujú spomedzi rôznych značiek najviac a môžeme ich odporučiť všetkým mamičkám, ktoré chcú svojim drobcom dopriať skutočne len to najlepšie🙂

agakoll
15. apr 2018

Ťažko vybral tú najlepšiu značku, s plienkami Babylove som maximálne spokojná, z drogérie je Balea - dobrá kvalita za dobrú cenu 🙂

1aduliatko1
15. apr 2018

Ťažko povedať, ktorú mám najradšej, sú dve 🙂 babylove pre detičky - pretože šetria ich jemnú pokožku a pre mňa a manžela voňavučká Balea.

sunsflower
15. apr 2018

@sisa_dm Babylove pre našu dcérku, nemá z nej žiadne alergické reakcie a finančne nás nezruinuje 😀 a ďalej čistiace prostriedky Denkmit, s ktorými som nadmieru spokojná, hlavne žlčové mydlo, ktoré zachránilo veľa vecí v našej domácnosti

flowwwly
15. apr 2018

, babylove a plienky od nich _jedine na kt nema alergiu a cervenu dupku,

mivalik
15. apr 2018

ja mam velmi rada balea produkty,nech uz je to cokolvek. Super cena a kvalita. Pre mna by mohla byt len drogeria s touto znackou :D po inych ani nepozeram. A velmi som ocenila babylove plienky XS do porodnice pre synceka, kt.mal mensiu porodnu vahu a tieto mu neboli vobec velke a sadli. A nebola po nich ani ziadna reakcia na ritke. DM je super !

pamina123
15. apr 2018

Najlepsie su babylove plienky. Nakupujeme len tie, a to aj preto, ze obe deti sa mi po pamperskach vzdy vyhadzali a po tychto plienkach vobec 😊

helenaarvova
15. apr 2018

Babylove konkretne Ultra Sensitive krem hlavne v lete na zapareniny 🙂

farenka
15. apr 2018

Babylove plienky a vlhcene obrusky kupujeme uz nasej tretej bambulke, sme s nimi spokojni. Aj dudle pouzivame babylove a tiez detske prikrmy. Ja pouzivam balea kozmetiku,hlavne laky na vlasy a potom kupujem este alverde a miss sporty

siska259
15. apr 2018

Predtým nez som sa stala maminou to bola Balea - super kozmetika za vybornu cenu, teraz je to prevazne Babylove -plienky su este lepsie ako Pampers.

pandica
15. apr 2018

Jednoznačne Babylove, denkmit a dmBio...rôznorodosť výrobkov, praktickosť a cena.

martina374
15. apr 2018

U nás je to babylove- super detská kozmetika ..............a nedávno som si kupila telové mlieko značky Balea- tiež super 🙂

zuzanars
15. apr 2018

U mňa je TOP Balea a Denkmit. DM Drogéria je pre mňa jednoducho niečo viac ako obyčajná drogéria 🙂

uhlikova09
15. apr 2018

Babylove - plienočky a vlhčené útierky pre nášho drobca a Balea sprcháče a odličovač očí.To je moje Top z DM ☺

oravocka
15. apr 2018

Babylove pre detičky, denkmit pre maminkinu kuchyňu, lebo sú to top výrobky😉

lkjhyfrtd
15. apr 2018

Najlepsie umele mlieka DM, teraz dcerka pije Bio Folgemilch 3 (vyborna cena,kvalita,chut). Pouzivame aj Babylove plieny, vlhcene utierky, a cumliky. Max.spokojnost!

ajko
15. apr 2018

Doposial to bola jednoznacne Babylove. Kedze nam vsak dietatko odrasta, zacina ju predbiehat znacka Balea. Jedine co ma mrzi, ze nemame DM -ko aj v nasom meste. Ale kvoli nemu sa oplati spravit aj nejaky ten km navyse 🙂

etnatn
15. apr 2018

Jednoznacne babylove

moncsi1987
15. apr 2018

Pre mňa jednoznačne balená sprchace,sú tak dobre voňavé,stále vyhľadávam limitované edície ktoré sú ešte vonavejsie😍a pre malého babylove.na noc má stále plienku,a nedám na ne dopustiť.pouzivame ich od jedného roka,ale keby som vedela skôr že sú tak kvalitne kupovala by si ich už od narodenia.a takisto aj detská kozmetika,prikrmy od babylove.su kvalitné za rozumnú cenu.som veľmi spokojná 😉

ivka4852
15. apr 2018

Nedame dopustit na plienky babylove..😏

aculy
15. apr 2018

Milujem vsetko z DM❤️ Svoju domacnost si bez vyrobkov DM neviem ani predstavit 🔝