Užívate si cestu autom s deťmi?

iva_kuzelnecitanie
Moderátor
6. aug 2020

Poznáte to. Tešíte sa na rodinný výlet, dopredu plánujete, čo treba pripraviť, zbaliť, rezervovať, dokúpiť až nastane deň D. Pripravená desiata v chladničke, ruksaky, oblečenie na kôpkach, stačí sa obliecť, umyť zuby a tvár, učesať a vyraziť. Ideálna predstava. Zobudíte deti a deň začína.

"Mami, chcem si ešte zobrať bábiku, môžem?" "Dobre." Mami, nevieš kde mám peňaženku?" "Myslím, že ju nepotrebuješ, s hracími peniažkami si tam nič nekúpiš." "Mami, nevidela si mi okuliare?" "Hmm, veru nie, ale nemáme moc času na ich hľadanie." "Mami, ja si nechcem obuť tieto topánky, začali ma tlačiť." "Tak si daj tie druhé." "Tie sa mi nepáčia." Do debaty vstúpi tatino: "Už sme mali vyraziť!" Odpoveď: "Neviem nájsť oblečenie pre bábiku a v pyžame ísť nemôže." Zhlboka sa nadýchnete a premýšľate, kde sa v dokonalom pláne stala chyba. :D

Myslím, že nikde. S deťmi je to proste vždy jazda! Konečne sedíme v aute a prvá otázka od detí znie: "Ako dlho trvá cesta?" Keďže ich vnímanie času je veľmi subjektívne, po polhodinke prichádza druhá otázka: „Už tam budeme?“ S manželom sa pozrieme na seba a vieme, že je pred nami ešte viac ako dve hodiny jazdy. Čo s tým? Poďme sa začať hrať!

Hra do auta od Kúzelného čítania sa dokáže postarať o dokonalú zábavu na zadnom sedadle vášho auta. Obsahuje kvízové otázky v dvoch úrovniach náročnosti, pestré úlohy, zvuky a veselé dopravné prostriedky. Zároveň hra deťom sprostredkuje zaujímavé a užitočné informácie, nielen zo sveta dopravy a cestovania. Deti hrou sprevádza interaktívna elektronická ceruzka, ktorá im dáva rôzne otázky a úlohy, súčasne prezrádza i správane odpovede. Môžete si ju na cesty jednoducho zbaliť do textilného vrecka a vyraziť. Určená je deťom od 4 rokov. https://www.kuzelnecitanie.sk/hra-do-auta-43/?u...
Hra obsahuje 3 herné tabuľky v tvare volantu, 1 textilné vrecko a pravidlá.

Súťažná úloha znie:
Napíšte mi, na ktorom výlete by sa vám Hra do auta naozaj zišla. A nezabudnite, že tento týždeň si ju môžete vďaka spolupráci s Modrým koníkom kúpiť so zľavou, pri použití kódu „konik8“ na eshope Albi. https://eshop.albi.sk/hovoriaca-kniha-hra-do-au...
Za odmenu u troch z vás zaparkujú posledné kusy mini-autíčkových hier do auta. 😊

------

Súťaž ukončujem. Ďakujem vám všetkým za zapojenie sa.
Hry v autíčkach zaparkujú u týchto výherkýň.

@anita
@lenuliatko84
@curcuma

Gratulujem! Ozvem sa vám do súkromnej správy.

misskate1
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie nám by sa zišla keď chodíme za rodinou. Je to 2 hodiny autom a dcéra polku z toho sa pýta kedy tam budeme 🙈😃 takže pomoc by sa nám zišla, dcéra miluje hry, kvízy, takže takáto v aute by sa nám zišla aj na krátke cesty 😂

evik321
6. aug 2020

Nám by to tiež nesmierne pomohlo keďže druhu babku mame 300 km vzdialenú a keď tam cestujeme je to boj... Niekedy mi môj synator pripomína oslika zo shreka.. Už tam budeme? Kedy tam budeme? Ešte ďaleko? Koľko musí byť hodín aby sme tam boli? A podobne... Najhoršie že cesta trvá 4 hodiny a on začne po 45 minútach s otázkami 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

damtiporiti
6. aug 2020

Na každom jednom 😂

lulu0123
6. aug 2020

Kedze byvame v Bratislave a vsetkych starych rodicov mame na vychode, co je tak 5 hodin cesty, Hra do auta by sa nam naozaj zisla.Akurat zajtra cestujeme po 4 rocnu,ktora bola na prazdninach za uz teraz rozmyslam ako nasu 2 rocnu zabavim.Je to fakt dlho v aute aj pre nas.

zuzzzka18
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie hodila by sa na kazdy vylet, s pomocou ceruzky by bolo jednoduchsie zabavit takmer 5 rocneho a 10 mesacneho 🙂

monkes25
6. aug 2020

Naša Linduska by sa tejto hre veľmi potešila,mame od vás viac kníh a všetky ju neskutočne bavia a zaujímajú. Tento rok v našej rodine je veľmi smutný, a o to viac radosti dávajú aj takéto "drobnosti" detičkam, ak by sme ich dostali

dellpo
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie
Hru este nemame, len knizky od Albi.. a tie vyuzivame stale pocas cesty za starymi rodicmi na vychod (150km).. Deti by mali takto zmenu, vlastne mohli by sme sa hrat vsetci v aute a odpovedat na otazky spolocne.. 🙂

vonava007
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie hra do auta je proste fantastický vynález😉 najviac sa hodi cestou k lekárovi, dieťa perfektne rozptýli a hneď je v aute dobrá nálada.

miriskaz
6. aug 2020

He he😁,no predsa na kazdom vylete.😍
Urcite by tento pomocnik razom stal povinnou vybavou.
Casto cestujeme na "chalupu",bolo by skvele ak by cestovaval s nami.🙂

petrasto
6. aug 2020

My casto cestujeme na chatu vzdialenu 100 km, takze urcite po ceste tam

bea0802
6. aug 2020

Túto hru by sme využili veľmi často, nakoľko máme celú rodinu ďaleko od nás a jazdíme za nimi, deti by mali určite o zábavu postarané 👌☺️

ankahe1
6. aug 2020

Urcite na cestach k starym rodicom 🙂 chodievame pravidelne, takmer kazdy vikend, takze vyuzitie by bolo 100%ne ☺️

slnieckova17
6. aug 2020

Zišla by sa nám keď chodíme na výlety,vlastne by sa využívala stále pretože mala má veľmi rada dopravné značky 😃

kikuska555
6. aug 2020

Jeeee tak to by sa nam zislo urcite, kedze rodinu mame po celom slovensku, vzdy cestujeme minimalne 2-3h a decka neobsedia bez hucania kedy tam uz budeme. Najblizsie nas caka cesta do tatier a potom liptov 🙂

tarvika
6. aug 2020

chodievame casto k babke cez cele slovensko. cesta trva tri a pol hodiny, takze akakolkek zabavka do auta je vitana 🙂

1kriosa1
6. aug 2020

Tak toto by sa nám zišlo 😊 na konci augusta nás čaká 10 hodinová cesta do Chorvátska. ALBI pero berieme vždy na každú dovolenku a celkovo, dlhú cestu autom. Pre dcérku je to lepšia zábava ako napríklad tablet 😊

cathie23
6. aug 2020

Pomohla by nám na ceste k babke, rýchlejšie by nám ubehlo tých 200 km 🙂

petra0017
6. aug 2020

Určite po ceste do Tatier ako sme chodili alebo do Čiech lebo stále opakuje vetu už sme tam.. A keď je unavený aspoň zaspí a máme pokoj🤦‍♀️😁👌

xxx9955
6. aug 2020

S deťmi chodíme veľmi často na dlhé trasy autom, takže často vymýšľame nejakú novú zábavu. Toto by bola naozaj skvelá novinka do auta, zabavil by sa synček aj dcérka, nakoľko sú obaja milovníci albi 🤗 o dva týždne ideme na rodinnú dovolenku do Tatier,tak hneď by sme to vyskúšali 🤗

xlolax80
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie nam na kazdom, kam cestujeme dlhsie ako 10 minut😉

kristina2708
6. aug 2020

My sa chytáme na Oravu a keďže cesta nám trvá vyše 3 hodín veľmi by sa zišiel takýto super pomocník, verím že by sa na nejaký čas postaral o zábavu 🥰

lussi87
6. aug 2020

tak tato hra by potesila mladsieho syna (3 roky), ten sa v aute nudi, starsia 5 rokov pocuva rozpravky a vydrzi pri tom aj dlhuuuu cestu, mladsi to ale pocuvat nechce a mal by nieco svoje 🙂 my by sme vyuzili pri cestovani k starym rodicom a pri vyletoch do zoo 🙂

sperka
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie určite by sme ho využili na dlhšie cesty. Napríklad keď ideme so starkou na vyšetrenie k lekárovi, cestujeme niekoľko desiatok km a tam by sa nám určite zábavka do auta hodila.

janba
6. aug 2020

Tak ta by sa nam hodila, ked ideme pozriet prastarku 🙂
Maly v aute vydrzi, pocita auta.. ale po polhodine uz zacina vymyslat

annie6
6. aug 2020

Na ktorom vylete? Asi na kazdom dlhsom ako 30minut jazdy, aleee najviac ked sa zase raz vyberiem pozriet sestrnicu s bratrancom na 1100km jazdu :D :D :D lebo potom je tych 30minut oproti 12tim hodinam malina :D

shilou
6. aug 2020

Vsade...aj ked mam dievcata. Nielen v aute, ale aj v cakarni na vysetrenie / zubar, nefrologia, kozna, ocna, ortopedia, obvodna/ Aj do mojej kabelky sa zmesti...ale urcite by si to niesli same. Zabavit deti, kedze nie stale sa mi podari zapinat platene data v mobile. Vzdy po takej navsteve mam vybity kredit na 0/ tak "skoro "sa vzdy vybavime/...

katika85
6. aug 2020

Kazdy druhy vikend sa snazime vypadnut z mesta a ist niekam na vylet. dcerka ma uz 5r ale podla mna vyhlad z okna ju nudi kedze nam zakazdym kladie otazku “uz ram budeme?´” alebo “ako dlho este pojdeme?” je tazke vysvetliet dietatu ze kolko to este potrva. min rok sme sli do chorvatska autom zvladli sme to ale s odratymi usami doslova kedze do nas hucala nonstop “uz tam budeme?” 🤦🏽‍♀️
tento rok urcite len na Slovensku ale urcite by sme chceli skusit nieco na zabavenie unudeneho dietata 😅

attenna
6. aug 2020

@iva_kuzelnecitanie na cestach po severovychode Slovenska, hladame totiz poklad s Legendariom a moje dievcata (5r a 2r) su velmi nedockave a neobsedia dlho na jednom mieste

ro_manka
6. aug 2020

Tak tento rok zrejme len na cestách po Slovensku. Mali sme ale v pláne aj talianske Alpy a poľský Gdansk a na také cesty treba mať už poriadnu zásobu autového programu ;)

anka2103
6. aug 2020

Jednoznačne na výlety za krstnou z východu na západ, kde sa im cesta zdá nekonečná 😍😍