Deti a vreckové + ZĽAVA

nela_kvido
Moderátor
23. aug 2019

Dostávajú vaše deti vreckové? Vedia si sporiť? Alebo im hospodárenie príliš nejde?

Je dôležité, aby dieťa už od mala vnímalo hodnotu peňazí. V neskoršom veku potom dokáže jednoduchšie obstáť v bežných životných situáciách.

Kvído sa zameral aj na túto oblasť a tak spolu s tímom ľudí z Albi vytvoril hru Obchod. Je to hra o nakupovaní, ktorá deťom pomáha naučiť sa správne hospodáriť s peniazmi. Učí ich, že peniaze je potrebné si najskôr zarobiť a nakupovať môžu až vtedy, keď ich majú dostatok. Okrem toho ich naučí aj správne rozdeľovať potraviny do jednotlivých kategórií.

https://eshop.albi.sk/obchod-kvido/

Ak vás hra oslovila, môžete si ju dnes kúpiť v eshope Albi s celkovou zľavou 20%.
Stačí použiť kód: obchod17
Zľava platí dnes do polnoci.

Ak by ste okrem Obchodu chceli aj iné hry Kvído, tak od soboty bude platiť zľava 20% na celý sortiment Kvído, oplatí sa počkať 😉

86488648
23. aug 2019

Zaujala😁...

lujzamisko
23. aug 2019

Prosím a v sobotu bude tiež treba dávať nejaký kód ? Ja by som chcela malému ten vejar doprava 😍😍😍

nela_kvido
autorModerátor
23. aug 2019

@lujzamisko Áno, bude kód na všetko "kvido17" 😉

sperka
24. aug 2019

Wau, keďže Vianoce sa blížia a náš Ježiško nakupuje v predstihu, toto je super sprava. 👌

nela_kvido
autorModerátor
24. aug 2019

@sperka Budem to tu ešte dávať ako samostatný príspevok do diskusie, ale teda kódik na všetko funguje už teraz 😉

lujzamisko
24. aug 2019

@nela_kvido už objednaný vejaril doprava

ninkanorko
24. aug 2019

Jeej,super,nasej Ninke sa”Obchod”paci najviac..vyborny napad na hru👍🏻
Ninka 5r.sa prave stala majitelkou svojho prveho prasiatka na korunky,vreckove nedostava,zda sa mi este malicka na to,a Norko 14r.dostal zriadeny svoj prvy ucet v banke,kam mu chodi vreckove..zatial super,lebo viac zvazuje co si kupi,aj ma z toho iny pocit ako z penazi-tie rozmenil a “drobne” uz potom dominal na hluposti..ukazali sme si vyber z bankomatu,aj ako sa plati..zatial som velmi spokojna s tymto napadom🙂

kikuska555
24. aug 2019

A mne nefunguje ten kod :-/

nela_kvido
autorModerátor
24. aug 2019

@kikuska555 Vyskúšaj znovu. Ja som práve skúšala a ide mi bez problémov 🙂