Čo pre Vás znamená slovo "Káva"?

marton_popradske
Moderátor
8. nov 2017

Napíšte nám do komentárov, čo pre Vás znamená slovo káva. A čo znamená pre mňa? Je to Pomleté nebo počas skorých ranných hodín, keď sa slnko driape z perín. Áno, priznávam: Som pravý kávičkár a mám to tak rád 🙂 A čo vy?

6renush6
8. nov 2017

Kaaava? To je moj zivotabudic. Teply, horky, s nadhernou vonou, prebudí vsetky moje zmysli. Znamena pre mna 3 minuty kludu, pokoja, zrelaxovania, odreagovania sa lebo aspon vtedy zastavim cas a naplno si ju vychutnam nech sa deje co sa deje 😉

katus1406
8. nov 2017

Káva je moja droga 😀 je pre mňa viac ako pre alkoholika fľaška ..kdekoľvek jedine snou dokáže má prebrať k životu

tatianasevcikova
8. nov 2017

Káva je pre mňa pôžitok, kúzlo pre moju spokojnu dušu, je pre mňa takým tekutým šťastím ☕❤️

maryon1
8. nov 2017

Káva...
to je nádherná vôňa, ktorá prevonia celú kuchyňu, celý dom, dokáže ma ráno vytiahnuť z perín bez toho, aby mi za nimi bolo smutno....
to je úžasná chuť, ktorá ma páli na jazyku /najradšej mám horúcu/, rozohreje celé telo...
je to niečo, čo ma nabije energiou, s ktorou potom zvládam všetko ľahšie ❤

kim12345
8. nov 2017

Milujem ked sa zobudím a otvorím dvere na spálni,ktorá je v podkroví a cítim vôňu kávičky z kuchyne.To je najkrajšie ráno☕️
Káva je pre mňa symbolom pohody a relaxu.

marllik
8. nov 2017

zavislost z ktorej sa nemienim liecit :D

jankaajanko
8. nov 2017

pre mna znamena kava krasna vona ktora ma ocari , pozitok s kazdeho dusku co vypijem a chut ktora mi da silu❤

greta123
8. nov 2017

Milujem vôňu kávy, neviem si predstaviť deň bez kávy, je to môj elixír, ale nielen môj, kávu pijeme všetci v rodine. Doslova si ju užívam a samozrejme hneď ráno ma naštartuje do nového dňa a nabije energiou. Nič ju nedokáže nahradiť...🙂dobre že je😍🙂

martinablaskova
8. nov 2017

Ja kavu nepijem. Ale cely zivot kavu pije moja mamina. Takze kava mi pripomina to najvzacnejsie, co v zivote mam, moju mamu.

ludka140281
8. nov 2017

..káva? hm,,,životabudič,,štartér😍

olifcek
8. nov 2017

kava = relax
moji rodicia pri kavicke relxovali a ja tiez... pritom nezalezi, ci v praci, ci doma, ci si ju viem vychutnat, ci sa musim poponahlat... vzdy je to relaxom, kym je v hrnceku ;)teraz i bezkofeinova takto funguje...

simca06022011
8. nov 2017

KAVA = chvila kedy si KONECNE sadnem na chvilu aj ja.... alebo aj nie 🙂) rannu kavu do seba hodim a letim..

danalop
8. nov 2017

Relax, oddych, žiadny stres

cadulka2908
8. nov 2017

Káva je ,,vonave 😉zlato,, chvíľka pre seba alebo chvíľka s niekým a ranne ,,nakopnutie,,

radkaalivka
8. nov 2017

Káva = chvílkový oddych, relax a posedenie s blízkymi. Káva musí byť každý deň 🙂 a keby len jedna 😀 No niekedy tú rannú pijem až na obed, ale to asi pozná každá mamička 🙂

majocka24
8. nov 2017

Káva = zivotabudič

kupcovci
8. nov 2017

,,Elixír radosti "

cilkau
8. nov 2017

káva pre mňa znamená vôňa,relax,oddych,žiadný stres,pokoj,kľud ☕🌞😍😉😀😍👍clap

janocka1
8. nov 2017

vspruha

bruneta880
8. nov 2017

@marton_popradske káva & pohoda 😎

emi16
8. nov 2017

Rano vzdy zacina kavou
Ved co ma lepsie udrzi vo funkcii matky po prebdenej noci ak nie kofein?

erikaemkina
8. nov 2017

❤ Relax ❤ oddych ❤ pohoda

puskaruka
8. nov 2017

Povzbudenie,dobra nalada,posedenie s priatelmi

m14m
8. nov 2017

Relaaaax....Chvíľa keď deti spia :D

kallanchoe
8. nov 2017

oddych😉

sperka
8. nov 2017

Káva=nohy na stôl ;)

silverrko
8. nov 2017

kamoska ktora ma vzdy nakopne😀

aadrika
8. nov 2017

Káva pre mňa znamená povzbudenie, energia, tá vzácna chvíľa pre mňa ☺ pôžitok, vychutnavanie vône a chuti☺bez kávy nemoze môj deň existovať ❤

anka2103
8. nov 2017

Káva=oddych
Káva=krajší začiatok dňa
Káva=pohladenie na duši
A káva? Dokonalé vzplanutie nových myšlienok (a najlepšie aj zrealizovaných 😉) 😊☕

rucka77
8. nov 2017

Káva to je najlepšia kamoška a mám s ňou spojený relax. Neznášam keď musím kávu piť rýchlo, ja si rada doma sadnem, dám si k nej nejaký koláč alebo keksík a čítam knižku. Najlepší oddych na svete 🙂