Ste spokojné so svojou práčkou?

samsung_tomas
14. mar 2017

Otázka na všetky gazdinky: ste so svojou práčkou spokojné? Čo očakávate od skutočne dobrej práčky?

majocka24
16. mar 2017

my máme asi rok novú práčku elektrolux zatial som spokojná a to periem skoro denne 2 práčky 😉 takže zabrať jej dávam verm že vydrží pár rokov 😀

lauruska1234
16. mar 2017

Mam 7kg samsung eco bubble a som velmi spokojna.. na bavlne si navoli podla vahy kolko bude prat. Zvacsa periem na daily ☺ mala som problem ze kapsula sa mi zachytavala v predu medzi sklom a bubnom ale dosla som na to ze kapsuli treba dat dopredu do bubna a nie dozadu-vtedy ju pradlo prehadzalo a sa zasekla.. ja som velmi spokojna, tiez si viem dohodit nejaku vec ked zabudne.-staci dat pauzu a ked zacne blikat klucik viete ze po 1m otvorite dvierka... aj ked je oravda ze zacinam vymyslat a pokukovat po lg s parou

adka90
16. mar 2017

My máme pracku Elektrolux ale už to nie je to čo bývalo.Ma 5 rokov ale prádlo už nie je také čisté ako by som si predstavovala.A to ju pravidelne umývam,čistim filter a používam prípravky ktoré čistia vnutro práčky.No asi ani to nestaci

lucik194
16. mar 2017

my mame pracku elektrolux - tym ze sme mali malo priestoru a isla do kuchynskej linky za dvierka moc na vyber nebolo, mame ju 8 rokov, co by som ocenila najviac je - vyberat menej pokrcene pradlo, nech periem na akomkolvek programe stale to je pokrcene.... takze to je vec co ocakavam od dobrej pracky - vyprat na 100% veci (co funguje) a nekrcit pradlo

zlte_kuriatko
16. mar 2017

@adka90 ja som tiez pouzivala vseliake pripravky na cistenie... a teraz robim ze nalejem 2litre octu pustim na 90tku a duper vycistena 😀

adka90
16. mar 2017

@zlte_kuriatko Vyskúšam 🙂 vďaka za radu

mojmacik
16. mar 2017

mali sme Samsung...po 4-5 rokov vsak odisla do vecnych lovist...veru aj mnou "urcene" posledne pranie uz veru nezvladla....loziska odisli...a odchadzat veru zacali po 2-3rokoch?...ale spokojna som bola...mm kupil poza moj chrbat Whirpool....perie ale ma slabiny ,podla mna lepsie prala Samsung a chyba mi zaverecne cililing 🙂...BTW tu pracku sme mali prave vdaka dnom so Samsungom tu na MK

samsung_tomas
autor
16. mar 2017

@libawet najpodsatnejsie je, ze ste spokojna, vyhoda je, ze momentalne obrovskou vyhodou je, ze mame z coho vyberat ;)

samsung_tomas
autor
16. mar 2017

@petruldo ano, ale urcite je lepsie ak sa chladnicka da napojit na vodu. Voda je vzdy cerstva a navyse voda, ktora ide do chladniciek Samsung je este navyse prefiltrovana cez specialny filter, ktory okrem necistout, ktore sa vo vode nachdazu odfiltruje aj chlor. Tym padom aj lad/ ladovu triest ,ktoru chladnicka vyprodukuje je cisty a neobsahuje chlor. V pripade, ze by vas nieco zaujimalo kludne napiste 🙂 Rad pomozem Tomas

marekv
22. mar 2017

Ahoj, @samsung_tomas my doma práve riešime kúpu novej práčky. Môžem povedať, že sme rozhodnutí pre SAMSUNG. Ešte dolaďujeme či to bude 9 kg alebo 6 kg, klasická alebo slim. Moja otázka znie, kde sa dá momentálne práčka SAMSUNG kúpiť najvýhodnejšie?

jahodka8
22. mar 2017

Som spokojná, len do budúcnosti by som chcela slimku. Robíte aj slimku? Perie horšie ako štandardná? či len menej prádla sa tam zmestí?

samsung_tomas
autor
22. mar 2017

@marekv ak mozem poradit kupte si vacsiu pracku urcite ju vyuzijete, lepsie operiete a nebudete aj vacsie veci ako bundy deti a podobne. Osobne preferujem kamenne obchody kde si mozem prist vyskusat a rovno kupit. Ja by som odporucal Nay, Euronics TPD, Planeo, Okay maju aj sluzby, ze vam to aj dovezu v cene. Akcii je vzdy mnoho a my nemozeme zasahovat do akcii zakaznikov. O aky model by ste mali zaujem.

jahodka8
22. mar 2017

@samsung_tomas Mám osvedčenú jednu dlhoročnú predajňu a robia aj servis a opravy v záruke. Niektoré nové predajne nemajú ani tovar vystavený, neriešia reklamácie, servis nulovýl

vivian27
22. mar 2017

@marekv Narek urcite treba pozerat aktualne letaky 🙂 ja som mala kedysi 6kg pracku a teraz bude rok co sme kupili 9kg pracku samsung - ten rozdiel je wau. Odzrkadlilo sa to na energiach nakolko periem omnoho menej.....
Inak ono sa daju vychytat akcie/ ja som pracku 699€ poriesila v akciach za 480€ 🙂

marekv
22. mar 2017

@vivian27 ďakujem za info. Vidno, že si človek na svojom mieste ;)

samsung_tomas
autor
22. mar 2017

@jahodka8 rozdiel medzi vacsou a mensou prackou je havne kolko veci tam mozete prat a oprat. Vacsia pracka ma vyhodu, ze viete do nej dat a oprat aj rozmernejsie veci ako bundy, deky a podobne. V malej pracke je to komplikovanejsie, vecsie oblecenie sa tam nedokaze dostatocne pohybovat tym padom sa praci efekt podstatne znizuje. Ak mate osvedcenu predajnu a pravidelne tam nakupujete tak v pohode. Avsak ak by ste sa rozhodli pracku samsung tak urcite v zarucnej dobe odporucam urcite kontaktovat original servis samsung. Ako jedina znacka mame svojich profesionalnych opravarov, ktory vam vedia problem vyriesit prakticky okamzite a na mieste, Casto do 1-2 dni. Pri chladnickach skor.

lauruska1234
22. mar 2017

Ano servis samsung pracky som vyuzila a super 😊 vodny kamen ucpal nasypku a pretekala mi voda a servisak dosiel vymenil a nic neriesil.. za mna super 👍

jahodka8
23. mar 2017

@samsung_tomas tá predajňa aj robí servis, majú zmluvu aj so samsung, kde je tam jeden človek určený špeciálne na servis a opravy. A predávajú aj samsung už 20 rokov.

evicaveverica
25. mar 2017

Ja som mega spokojna.. Mam pracku Siemens a keby si mam vybrat, kupim ju znova...

livia341
25. mar 2017

Prečo kladiete otázku na modrý koník, ktorá nemá súvis s práčkou stránka je len pre tehulky,mamičky a nie spotrebice a pýtat sa dá aj na modrú strechu?

evicaveverica
25. mar 2017

@samsung_tomas mna by len zaujimalo k comu je dobre, ze na vasich prackach mate vo dvierkach este to okienko navyse... Ma to sluzit akoze na jednoduche doplnenie drobneho pradla pocas prania? Lebo ak je to funkcia Add wash tak je to fakt divne riesenie. Moja pracka ma addwash funkciu a normalne mi dovoli aj v polke prania ak jej dam "Pause" aby som do nej vlozila pradlo, pricom nic mi nevypadne, nicoho sa nedotknem, nic mi nevytecie.. Ale ano, chapem, ze potreba predat vyrobok, odlisit sa a zaujat v dnesnom svete je dost silna. Nemyslim to v zlom, len vazne vzdy ked vidim reklamu v telke na vasu pracku, tak si stale pokladam tu istu otazku. Uz som sa aj muza pytala na co to je dobre a nevedel mi odpovedat. Tak hadam vy mi pomozete s odpovedou. Dakujem krasne ❤

bzuco
25. mar 2017

Mame gorenje...ide takmer bez problémov 15 rokov...už 5 rokov čakám, že sa pokazí a ona stále ide...za tých 15 rokov nás stali 3 menšie opravy ( výmena ložísk, uhlikov a čerpadla) par eur...manžel to zvládol opraviť sam, len kúpil nové diely.

ferihegy
26. mar 2017

Kym perie tak ano 🙂

samsung_tomas
autor
26. mar 2017

@evicaveverica Dobry den. Pre zpredu plnene pracky funkcia Add Wash priamo suvisi s mensimi dvierkami. Funkcia sluzi na pohodlne a hlavne bezpecne doplnanie pradla pocas prania napr. bez vyliatia vody, popalenia(voda byva horuca, ako aj para), alebo ineho nezelaneho efektu ak dvierka otvorite. A to vsetko bez dlheho cakania pokial pracka vyrovna tlak, aby bolo mozne tie dvierka otvorit, to iste aj pri odstredovani. Neviem aku pracku mate, ale toto bezne nieje mozne a tak pohodlne. Bud to trva prilis dlho pokial do pracky nieco chcete prihodit ak ste nieco zabudli, alebo ak sa vam to podari (zastavit) je to na dlho. Casto sa stane, ze pranie musite pustit od zaciatku. Je to aj o bezpecnosti, tato funkcia mysli aj na to. Myslim si, ze kazda zena tuto funcki oceni, ak ju pracka obsahuje. Ale pracky Samsung nemaju len toto fukciu je ich omnoho viac. Setrinejsie k pradku, technologia, EcoBubble ktora umocnuje silu pracieho prostriedku a pomaha ho vyuzit na 100%, pripadne naozaj prat aj pri rychlych programoch, pretoze pri rychlych programoch pracky skracuju samotny praci program a tym padom skracuju samotny cyklus prania. Da sa to robit aj inak. Plus obrovska vyhoda plosne spoje vo vsetkych prackach Samsung maju ochranu proti vlhkosti, ako napriklad plosne spoje su zaliate v zivici tym padom elektronika je chranena. AJ toto malo co som spomenul je standartom uz od najlacnejsich modeloch. Ak by vas cokolvek zaujimalo rad, rad odpoviem. Pekny den prajem

lauruska1234
26. mar 2017

Mamm ecobubble bez addwash a staci dat hoc kedy pauzu a pockat minutu a mozem si doplnit pradlo..

samsung_tomas
autor
26. mar 2017

@lauruska1234 ano, moze byt, tento cas sa ale podstatne predlzuje, koli bezpecnosti. Ak pracka uz napustila vodu pripadne strede cyklu ak je voda horuca, ak pracka odstreduje. Tu sa ten cas podstatne predlzuje. S touto funkciou to trva 3s kedykolvek. Pekny den

juliagregor
26. mar 2017

Mám 9 rokov aeg a hľadám ju každú sobotu :D

evicaveverica
26. mar 2017

@samsung_tomas dakujem za vycerpavajucu odpoved.. Mam pracku Siemens, funkcia addwash na nej funguje presne ako ste opisal ...stlacim pause, pracka za 2sekundy uvolni dvierka, otvorim doplnim a stlacim play a fici dalej. Nic sa nevylieva, nevysype, neobari ma. Ziadne zbytocne cakanie, ziadne prestoje. Akurat nema mini okienko navyse. Mam ju 3roky, funkciu vyuzivam dost casto a zatial ziaden problem. Prislo mi to ako standard na dnesnych prackach, nakolko predtym som mala 8rokov gorenje a ta to mala tiez, len jej to uvolnenie dvierok trvalo dost dlho, cize som to nebyuzivala. Takze este raz dakujem za ochotu a zelam vela uspechov.

karamelka007
26. mar 2017

Mame Miele, draha jak svina, ale este sa nam s nou nic nestalo.Uz ma aj 10 rokov.

evicaveverica
26. mar 2017

@karamelka007 ani sa ti najblizsich 15 rokov nestane 😉