Celotýždenná súťaž o pobyt podľa vlastného výberu

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2018

Zapojte sa do súťaže o zážitkovú dovolenku v hoteloch sieti Trinity Hotels & Resorts a vyskúšajte si komfort vybavenia hotelov, kde platí motto „Zábava a zážitky pre deti, oddych a relax pre rodičov“.

Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zabávajte sa spolu s nami. U nás si vyberáte hneď dvakrát, lokalitu a termín dovolenky podľa témy, pretože v Trinity zažijete každý týždeň zábavný program pre deti v inej téme počas celého leta.

Svoju výhru môžete využiť v Hoteli Senec na brehu Slnečných jazier, Hoteli Sitno v srdci Štiavnických vrchov alebo Atrium hoteli vo Vysokých Tatrách.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory k tematickým týždňom v hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts – pozrite si letný katalóg Trinity Hotels & Resorts a napíšte nám, ktorý hotel a tému by ste si vybrali Vy.

Letný katalóg pobytov nájdete na: http://www.trinityhotels.sk/pobytovy-balik-letn...

alebo si pozrite stránky našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 25.02.2018 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 26.02.2018 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
3-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je až 1 rok od jeho vystavenia!

biankalea
25. feb 2018

Moja rodina veľmi túži po pobyte v Tatrách. Takže za nás určite Vysoké Tatry a tematický týždeň teda akýkoľvek moje úžasné detičky by si vedeli užiť akýkoľvek program. 😄 Snáď sa nás šťastie usmeje

merry1001
25. feb 2018

Rezervovali sme Senec na 4 noci prvý júlový týždeň 2018, zopakovat si to by bolo super 😘😘😘

adanka22
25. feb 2018

Z Vašej ponuky hotelov by sme si vybrali určite hotel Sitno bol by to úžastný zážitok pre nás aj našu dcérku pozerela som si vsetky 3 videá je tam veĺa animácií ak by sa nám podarilo ísť na týždeň s tematikou pre malú ako spievankovo tak by to bolo skvelé ešte nikdy sme na takomto pobyte nebolii nakoľko na to chýbaju financie veľmi by sme sa tešili keby to vyšlo naša dcérka miluje vodu tak určite by sme využili aj welness a tie animácie jednoducho sen 😍 dúfame že sa splní 👨‍👩‍👧😇

kate2
25. feb 2018

Sitno kvôli Spievankovu..

mima1
25. feb 2018

Vybrala by som hotel atrium. Kedze ani tento rok sa nikam nechystame na dovolenku padlo by to vhod aj na par dni. Syn by sa isto zabavil a ja by som konecne zrelaxovalaaaa a mozno by som u vas nechala aj kruhy pod ocami co mam od porodu 😂😂😂😂

janinka84
25. feb 2018

U nas vitazi Sitno a Spievankovo, pretoze nase dve babulky by boli od stastia uplne hotove 🙂 este sme nikdy neboli na takejto dovolenke ci vylete a padlo by nam to po tazsom obdobi neskutocne dobre.

cilkau
25. feb 2018

hotel Atrium vo Vysokých Tatrách🌜☃🍀🍀🌳🎁📷🏡🏕⛰👍👏❤😇😘😍😀😉🙂🍀🍀

julinka79
25. feb 2018

Našej dcérke by sa veľmi páčilo na letnom pobyte v Sitne a keby zažila Spievankovo,tak to by bolo naj naj 🙂

cilkau
25. feb 2018

hotel Atrium vo Vysokých Tatrách👍👏😀😉🍀 Wellness hotel pobyt by ma potešil🌜☃🎁🏡🏕⛰🍀🌳👍👏❤😇😘😍😀😉🙂🍀🍀

lubi051
25. feb 2018

@patricia_trinityhotels Milujeme Vysoké Tatry a preto by sme si zvolili dovolenku v hotely Atrium Vysoké Tatry. Tiež by som potom o tom rada zverejnila aj článok na svojom mamičkami sledovanom blogu www.trendymama.sk 😊

andiana
25. feb 2018

Dobrý večer. Voda s tuzba carovat... to je sen mojej dcerky, ktorej by som dopriala pobyt na Seneckych jazerach s temou Carodejnickovo.

jankaajanko
25. feb 2018

ahoj my sme este na dovolenke neboli moc nam to nevychadzalo tak by nas potešilo nieco vyhrat aist sa pozriet na nasu slovensku krasu lebo neviem kedy v buducnosti sa nam to podari snad niekedy mozno hej

bemunchkin
25. feb 2018

Všetky ponuky a pobyty sú lákavé. Každý ma niečo iné a originálne. Úžasne je, že všade myslite na program pre deti. To je pre mna úplne na nezaplatenie 🙂. Ale keby sme si museli vybrať, tak asi Štiavnica.

veve060
25. feb 2018

Radi by sme navštívili hotel Atrium vo Vysokých Tatrách. Milujeme prírodu a Tatry sú krásne a váš hotel sa stal pre nás takým snom, ktorý sme si už raz splnili a chceme si ho ešte zopakovať. Synčekovi sa páčilo veľké vnútorné ihrisko a pesničky kamarátov z Trinity spievame stále. Doniesli sme si od vás domov neskutočné množstvo skvelých spomienok, ktoré máme zvečnené na videách. Dúfam, že sa nám v lete podarí prísť si k vám oddýchnuť znovu, nakoľko sa naša malá rodinka rozrástla o ďalšieho človiečika, vďaka ktorému mamička aj otecko budú potrebovať načerpať kopec novej energie.

janfo
25. feb 2018

Milujem celé Slovensko. Je to tu ako v rozpravke. S deťmi je to o trochu ťažšie ale supiš. Je zábava. Máme 10 ročneho a 3 ročnú. Dcéra miluje Spievankovo. Všetky Vaše dovolenky su na 1*a je to jedno kde hlavne že sme spolu. P.S. 🍀🍀🍀

domi10
25. feb 2018

Pre nas je velkym lakadlom Sitno 😊😇😍, dcerke by sa urcite velmi pacil KOPKOV DETSKÝ SVET a taktiez Spievankovo 😊🎼🎶. Pre nasho najmensieho clena rodiny je zatial najviac maminka💗💖, este si pocka na vase aktivity, ktore pripravujete precizne pre kazdeho. A samozrejme, my s tatinkom 💑, by sme si konecne uzili aj samych seba 💓.

lennulik1
25. feb 2018

Radi k vam chodime do Atrium hotela, pretoze Tatry su nasa srdcovka. Najviac sa nam z tematickych tyzdnov paci hlavne pre deti Festival maskotov, nasi chlapci Skalka s Ozvenkou zboznuju a keby videli aj ostatnych, fuuuu, ani by nedychali. no a my s muzom by sme jednoznacne volili retro 80te roky, kedze sme v tom case vyrastali 🙂

zuzana0310
25. feb 2018

Nasmu drobcovi by sa pacil Indiansky tyzden alebo Bublinky - hotel Sitno. Vsetky ponuky su uzasne, skvela praca

monika_nm
25. feb 2018

S radostou sa zapajame aj my o krasnu cenu, pobyt v niektorom Trinity hoteli.Poznamy uz aj Tatry Atrium aj krasne Sitno, kde uz roky chodievame.V Senci sme este neboli, ale aj to isto usmev vycari.Rodicov my vezmeme, nech je radost na kazdej strane.Starsi syncek tesi sa a malicky to tiez vyskusa.To by bola radost velka, taka vyhra pre deti mila.Vsetci by si oddychli a deti by potesili supery denne zabavy s animatormi ci skriatkami.A tak by sme si vybrali hociktory vikend vesely.Vyhra by nas potesila, lebo aj my velky by sme si.oddychli a syncekovia pohrali by sa.Pobyty su pekne, pestre aj tazko si vybrat vieme.Nase male zlaticko vybralo by pesnicky, takze by to bolo Spievankovo.Po rokoch sa nam.narodil nas malicky anjel.Velky brasko ho miluje a hotel Sitno mu poukazuje.Boli sme aj pred nedavnom a malicky uz nas liezol pri kavicke ostosest, teta Lenka vybavovala s milou tetou pri stole a my sme obzerali okolie.Bola, ze to parada, tak by nas potesila vyhra.Bol to skvely vikendik /17-19.2/, v Sitne nam bolo ako nikde.Bude radost prevelika, v rodine kde vyhra zacinka.
Teime sa na losovanie a nech sa niekto potesi.Radost to bude prevelika, tak hura na losovanie😊😉😀

kozarohata
25. feb 2018

Veľmi by sa nám páčil pobyt v hoteli Sitno 🙂

mici512
26. feb 2018

Hotel Sitno

zania
26. feb 2018

Tento rok sme prvykrat skusili dovolenku v hoteli Sitno a maly 19 mesacny klient bol uplne nadseny - od kutika az po kurz vo Foodie. Niekedy by sme chceli skusit aj dovolenku v Atrium vo Vysokych Tatrach,bolo by to urcite super!

ella282
26. feb 2018

Všetky ponuky vyzerajú zaujímavo, ale keby si môžem vybrať tak jednoznačne hotel Sitno.

lenka_13
26. feb 2018

Jednoznacne a bez premyslania Sitno a Spievankovo! Urcite to bude super....

patricia_trinityhotels
autorModerátor
26. feb 2018

@eva8 ďakujeme za TIPY, v hoteli Atrium máme vyrobený turistický pas, kde sú vyznačené všetky turistické miesta aj s popisom danej atrakcie a jej blízkeho okolia. V pase je pri každom mieste vždy priestor aj na pečiatku, ktorú dostanú vždy na danom mieste, ktoré navštívili, čo je zároveň aj lákadlom k turistike a malou pomôckou, kam sa vybrať 🙂

brnka
26. feb 2018

@patricia_trinityhotels dá sa foodie absolvovať aj bez ubytovania? Aká je cena prosím?

patricia_trinityhotels
autorModerátor
26. feb 2018

Dobrý deň prajem, posielame vyhodnotenie celotýždennej súťaže o pobyt – svoj pobyt v hodnote 345,- vyhrala @elhome

Srdečne gratulujeme – píšem RP ohľadom detailov pre zaslanie výhry 😉

fajnzienka
26. feb 2018

@elhome blahozeláááme

elhome
26. feb 2018

@patricia_trinityhotels jeeeeeeeeeeeej...moc sa tesiiim a dakujeme cela rodinka nasa😍😍😍🎉🎊🎈

13adam13
26. feb 2018

@elhome Gratulujem 😘😍👍