Masáž ako cesta rituálu – čo poviete na tento koncept?

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2018

Neodmysliteľnou súčasťou hotelových služieb sú aj masáže. Novovybudované útulne priestory sú základ, naši kolegovia z Day Spa však chceli viac a to pretvoriť masáž na zážitok a posilniť tak relaxačný a ozdravujúci účel masáže. A preto sa rozhodli vrátiť pár krokov späť, oboznámiť sa s tradičnou formou pomoci prostredníctvom sily prírody. Vznikla tak rada prírodnej kozmetiky 4 ELEMENTS DAY SPA z liečivých bylín, ktorých účinky sú overené rokmi a náš nový koncept masáži inšpirovaný vplyvom tradičných 4 živlov.

Poďme však k predstaveniu celého procesu, pretože nás zaujíma váš názor 😊

4 ELEMENTS DAY SPA – MASÁŽ AKO CESTA RITUÁLU
Vraciame sa k tradičnej ceste k uzdraveniu využívaním pre nás prirodzených produktov z našich slovenských bylín. Cesta rituálu, ktorú si klient sám zostaví sa začína na recepcii Day Spa, kedy si klient vyberá masážny olej podľa želaného účinku danej byliny a jej vône. Kladieme dôraz na kvalitu a odbornosť. Naši recepční sú povolaním maséri, ochotne poradia s výberom procedúry, oleja aj sprievodnej hudby.

Masáž to je zážitok z prepojenia všetkých zmyslov. Už pri vkročení do masážnej miestnosti sa klient stretáva s vôňou oleja, ktorú si vybral. Pred masážou mu masér najprv prikladá teplý uterák, ktorý uvoľní telo aj myseľ. Kombináciou vône a hudby, v kombinácii s príjemným teplom, je docielený rituál prvotného uvoľnenia pred masážou.

Poslednou zastávkou rituálu je samotné ukončenie, kedy klient neodchádza ihneď. Po masáži si vychutná šálku dobrého čaju z bylín, ktorých vône a účinok už vnímal počas masáži. Zážitok z rituálu tak dotvára posledný zmysel v podobe chuti.

dominika6
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels mňa upokojila už len tá fotka a s popisom 🙂..och..mňa by ani po masáži nevyhnali,ostala by som tam driemať 😀

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2018

@dominika6 ja som bola tento víkend a tiež som skoro zadriemala :D

deti95060810
19. feb 2018

všetko sa odvíja od peňazí....takže zavisí aj od vás kolko zapýtate...

nikuska265
19. feb 2018

Ja som objednaná akurát na masáž,už sa neviem dočkať a teším sa chvíľu pre seba,relax a zaslúžený oddych 😊 potom dám vedieť či sa naplnili moje očakávania 😉. Ale podľa fotiek,a popisu,nebudem chcieť odísť 😁

dominika6
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels máte prácu snov 😀

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2018

@dominika6 presne to si aj ja hovorím 🙂

majik66
19. feb 2018

Uaaa vyzera to tam ako v nebi 😀 hned by som sla 😀

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2018

@deti95060810 to je samozrejme, každa služba niečo stojí. Myslím, že ceny masáži 4 Elements Day Spa zodpovedajú úrovni - zaujíma Vás cenník? Pošlem Vám link do správy ;)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2018

@nikuska265 prajem príjemný relax - budem rada, ak nám dáte aj spätnú väzbu 🙂

cilkau
19. feb 2018

my sme boli na vo wellness hotely na Plejsách minulý rok bolo tam výborne ale krátko 👏👍❤😍🙂😉😎😀😘🌞

kupcovci
19. feb 2018

Vyzera to lakavo,masaz by sa mi veru hodila ☺

ajja1
19. feb 2018

Tak ko je masaz popisana je fakt lakava. Ja sama si masaz rada na dovolenke v hoteli doprajem, myslim, ze uz aj na slovensku sa wellness vseobecne zdokonaluje. Avsak casto sa v hoteloch stretavam s nie moc kvalitnymi masermi. Velakrat su to rozni lokalni lusia, ktori si urobia maserky kurz a po veceroch si chodia do hotela privyrabat.
Myslim, ze dobremu maserovi nestaci len kurz, ale busi vediet telo precitit a dat do toho vela svojej energie, aby bol vysledok pozitivny. Musi mat k tomu jednoducho vztah a trochu mat aj analosti o ludskom tele. Skuseny fyzioterapeut sa neda porovnat so ziadnym "kurzovym" maserom.
Takze za mna, sicde popis krasny, vela bude zalezat na kvalite maserov.

gabrielavalova
19. feb 2018

Tento koncept by bol pre mna velmi prijatelny, paci sa mi 😊

cilkau
19. feb 2018

masaže vyzerajú lákavo a zaujímavo na masaži som bola minuly rok bola dobra masaž👍👏😘😍

klauduska33
19. feb 2018

Vyzerá to veľmi lákavo,zaujímavo a luxusne, ako ponuka pre mňa určite áno, páči sa mi 😉

rembura
19. feb 2018

masaze, to je moja zavislost 🙂 kedysi som chodila pravidelne, teraz som z toho nejako popustila, kedze moje priority sa inak usporiadali, ale chystame sa s muzom uz asi mesiac, ze sa na masaz objedname 😀

nelly761
19. feb 2018

Jenoducho NADHERA. ako pozeram na fotky hned sa tam vidim ako oddychujem, cerpam, rozplyvam sa a uzivam si tie dokonale chvilky. Prajem zazit kazdej mamicke.na.materskej ❤❤❤

lilyianka
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels velmi pekne ste to popisali, normalne som si to vsetko predstavila a uplne ste ma upokojili...za mna urcite ano, ja masaze zboznujem, chodim min.raz za 2 tyzdne 😊

patricia_trinityhotels
autorModerátor
19. feb 2018

@ajja1 to je pravda, nie je masér ako masér. Masážnych terapeutov máme naozaj skúsených, takže vedia poradiť a prispôsobiť masáž potrebám klienta. V hoteli Sitno máme najstabilnejší tím, kde masérky u nás pracujú cez 8 rokov. Novinkou v ponuke služieb 4 Elements Day Spa je výpomoc z Thajska a teda aj rozširená ponuka o Thajské masáže

brnka
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels vyzerá to naozaj Super! Za mna musi byt nielen masáž naozaj kvalitná, prijemne prostredie (čo podľa fotiek aj je) ale musím mať pocit, že masér je tam pre mňa a nemám sa rýchlo ponáhľať preč, lebo po mne už čaká ďalší zákazník.

jabucko
19. feb 2018

odskusala som.si, ked sme boli na pobyte c januari. v hoteli sitno ... jezkove oci, to bol balzam na dusu, mysel, telo. fantazia!

baxovci
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels číta sa to krásne, masáže milujem ❤️

kvetinka888
19. feb 2018

@patricia_trinityhotels k dokonalemu pobytu vzdy patri vynikajuca masaz 😊

tatianasevcikova
20. feb 2018

Tak toto si teda viem predstaviť ❤️takýto relax, vôňa oleja, pokoj...znie to naozaj skvelo....ja takéto masáže môžem manžel však nie ten je šteklivý on by to nezvládol😂 vyzerá a znie to naozaj skvelé.....ešte je dôležité kto tú prácu vykonáva či fyzioterapeut alebo masér s kurzom

katus226
20. feb 2018

Bola som na ajurvedskej masazi. Masaz dobra, aj prostredie prijemne, ale celkovy dojem uplne pokazili otravni zamestnanci pri odchode vratane samotneho masera, ked mi zacali nutit "zlavy", vraj vyhodne balicky pre dvoch. Reku sorry nemam 200eur na vase zlavy... Odisla som viac nastvana ako odpocinuta a viackrat som tam uz nesla. To len ako postreh, coho sa vyvarovat 😉

oira
20. feb 2018

Bola som minuly rok v Sitne s mamou a syncekom. Tak sme sa prestriedali na masazi. Prva isla doobeda mama, zazila presne takyto ritual - bola nadsena. Vecer som isla ja, a teda ani som si nevyberala vonu oleja, ani som si nevyberala hudbu, dostala som sice dobru masaz, ale to okolo toho co sa ritualu tyka, tak to vobec ... cize znie to skvelo a krasne napisane...

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2018

@oira neprišli ste náhodou na masáž neskoro? Rituál je viazaný na čas a keď sú klienti naozaj po sebe, aj 15 minút sklz už neumožňuje naplniť všetky prvky. Píšete, že mama dostala službu ako popisujeme, je to náš štandard. Pevne verím, že do budúcna už len pozitívne. Ďakujeme za spätnú väzbu ;)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2018

@katus226 ďakujeme za postreh ;)

ajja1
20. feb 2018

@patricia_trinityhotels tak to je super informacia, urcite v lete vyskusam ... ideme k Vam na Spievankovo 🙂 Tu na MK som na masaze v hoteli Sitno citala dobre feferenciie, tak sa uz teraz tesim 🙂

sonica
20. feb 2018

masaze, teda dobre masaze milujem, nie je nic lepsie ako si tam dobre oddychnut, zregenerovat a toto je podla popisu luxus 😍