Zábava a voľný čas - čo milujú vaše deti?

patricia_trinityhotels
Moderátor
19. feb 2018

Najskúsenejším a každodenným zabávačom pre naše deti sme my mami – zážitky z výletov a vystúpení sú však o niečom inom. Máte svoje obľúbené miesto, speváka / speváčku, či vystúpenie, kam jednoducho „musíte“ ísť? 😊

aduliak
19. feb 2018

Spievanka a Zahrajko a Smejko a tanculienka😀

cilkau
19. feb 2018

Spievanka a Zahrajko aj Miro Jaroš👍👏❤😘😍😀😉🌜

hela_tn
19. feb 2018

Podla mna zalezi od veku deti, mladsia miluje Spievanku a Zahrajka, starsia Mira Jarosa a este ma u nas celkom uspech Smejko a Tanculienka..chodime vsak na vsetky dostupne vystupenia u nas v meste a okoli, ci uz spevacke,divadelne,sportove..a ked je aj niekde mimo nieco zaujimave,ideme aj tam🙂

liuka
19. feb 2018

*mamy
Co sa tyka mojej dcery, ma rada pesnicky o dopravnych prostriedkoch, nezavisle na spevakovi

pininka
19. feb 2018

Fiha tralala a Spievankovo bolo u nas top. Teraz uz fici aj Miro Jaros.

anka2103
19. feb 2018

U nas vedue Miri Jaros a chodenie po hradoch 😊

deti95060810
19. feb 2018

moje baby sú už väčšie, sú to školáčky a oni stále milujú kúpaliská a aquaparky....🙂

jabucko
19. feb 2018

zatial nie su predstavenia. ale hernicky s preliezkami, bludiskami ci kopou gulocok su v kurze 🙂

eliskapa
19. feb 2018

Miro jaros a momentalne tarajko a popletajka 😉

cilkau
19. feb 2018

Paci Pac,Miro Jaroš Tralala🌜👍👏❤😘😍😉

exskolla
19. feb 2018

U nas je to Harmonia... nie Spievankovo... jednoducho iba Harmonia... lebo ako moja mala princezna povie... preto lebo ona-Harmonia je Kralovnica😄

nikuska265
19. feb 2018

Deťom sme minule urobili obrovskú radosť, že videli na koncerte skutočnú Spievanku a Zahrajka.

kupcovci
19. feb 2018

U nas jednoznačne Miro Jaros 🔝🔝🔝

asia83
19. feb 2018

Spievankovo č. 6, o hudobných nástrojoch. 👍

sustiakova
19. feb 2018

Nasi zboznuju ,,kupikanie,, , cize voda a piesok si pre nich zatial top vzhladom k veku. Uz ich fascinuju aj zvieratka a co sa tyka vystupeni, vyhrava Miro Jaros a Kollarovci 😀

nancy666
19. feb 2018

no nasa miluje kamaratov z trinity omnoho viac ako spievankovo a podobne. popravde. ale zas neohrdne ani typickymi detskymi hrdinami typu miro jaros ci paci pac. ale kupanie, vylety ale aj obycajny vylet do obchodu je pre nu zabava. dielnicky divadielko jeeejd asa nam to kopi 🙂 🙂 napriklad teraz je olympiada a stale ked pocuje to slovo tak povie ze aj ja som bola na clupkovej olympiade 😂😂😂

jankak055
19. feb 2018

Moj maly ma rad fiha tralala ale potesi sa vsetkemu 😘

bubinovci
19. feb 2018

Radi si pozru Spievankovo a podobne ale pre dcerku su top Kopko a Svetluška 😊 napriek tomu ze ich vidi raz max. Dvakrat za rok tak ich spomina kazdu chvilu

alobalka
20. feb 2018

Aquapark a lyzovacka, no a hrackarstvo: ) Tiež milujú chodenie na návštevy, výlety rodinné a pod.

tatianasevcikova
20. feb 2018

Naša je ešte malá ale má rada Mira Jaroša vždy tancuje je to veľmi milé❤️❤️❤️tak uvidíme či sa to s ňou bude ťahať aj ďalej 😂

slavkicek
20. feb 2018

my so synom divadlo 🙂 videli sme už všetky detské predstavenia 🙂

zdenkakarolina
20. feb 2018

Naše deti Jaroša,Spievanka a Zahrajko,Fíha,čokolvek nové

nelly761
20. feb 2018

Nasa starsia 5rocna zboznuje hocijake vystupenia. Vsade a vsetko by rada videla. Neni konkretne zamerana na nieco. A maly 3rocny ten je zavislost mcqueen 😊

kratucka
20. feb 2018

spievankovo je u nás na prvom mieste 🙂 🙂

zadda1
20. feb 2018

moja dcéra rástla spolu so Spievankovom. Mira Jaroša vnímala najmä cez projekt Veselé zúbky. Teraz by možno rada videla na živo speváčku Kristínu 🙂 v škole idú mať stretnutie so spisovateľkou Gabrielou Futovou - veľmi sa na to teší. inak radi chodíme na divadlo, muzikál, ľadovú revue keď sa zadarí. naposledy sme boli na detskom muzikály Mimi a Líza. nádhera!!!

lilu7
20. feb 2018

K vaaam 🤗chodime radi mame to tam radi aj maskotov aj animatorov, priestory, jedlo personal vsetko👍🤗🤗🤗

rajna
20. feb 2018

u nas fici slager 😊 a samozrejme ked sa moze dosyta vysantit

ivkasendy
20. feb 2018

u nás je top Miro Jaroš, ale tešíme sa aj o mesiac na koncert Spievankovo 🙂

vladkamulova
20. feb 2018

My mame radi vsetko smejko a tanculienka, Spievanka a Zahrajko, ale aj Miro Jaros je top

minier
20. feb 2018

U nas je to pecenie kolacov a pritom pocuvanie hudby teraz je to kristina tane lebo tam je koza a to je velmi vtipne ... 🙂