KAMARÁTI Z TRINITY prehovorili – PÝTAJ SA - všetko, čo Ťa zaujíma!

patricia_trinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

5 x Zaujíma Ťa 😎🐧

- Zaujíma Ťa: kto sú Kamaráti?
- Zaujíma Ťa: odkiaľ pochádzajú?
- Zaujíma Ťa: ako sa volajú?
- Zaujíma Ťa: prečo vznikli?
- Zaujíma Ťa: prečo nerozprávajú?
- Zaujíma Ťa: o čom sú ich pesničky a kde zoženieš ich CD / USB s pesničkami?

Tváre a ľudia, ktorí sú za projektom. Prečo vznikli maskoti v hoteloch, pesničky, koncerty, kto vymýšľa choreografie, kde ich môžete vidieť, zažiť, počuť.... Pýtajte sa veci zo zákulisia!

Sú tu mamičky čo našich Kamarátov už poznajú ale aj také, čo o nich počujú prvý krát. No nikdy tu nebol priestor ich tak trochu vyspovedať. 😇

Teším sa na diskusiu, lebo toto tu ešte nebolo 🙈 ....a samozrejme, že Kamaráti sa nenechajú zahanbiť a na konci tohtoročných "Dni s Trinity" určite vyžrebujú zopár z vás, ktorých odmenia vás za vaše zvedavé otázky 👍🙂

patricia_trinityhotels
autorModerátor
23. feb 2019

@helen111 hej ako píše @nitkatrinityhotels, tých dôvodov prečo NErozprávajú je viac. A hlavne, oni majú len jeden otvor cez ktorý vidia a to sú ústa, deti by sa k ním mohli viac nakláňať ak by nerozumeli a cez ústa je vidieť, že tam niekto je.... zistili by, ze maskot nie je skutočný, ...že je v ňom je človek 🙊 a to nesmieme dopustiť!
⏩ Ich čaro je v tom, že sú to veľký plyšaci, môžu ich objať, chytiť za ruku. Preto vznikli pesničky, aby sme vedeli vysvetliť ich príbeh. Ich rečou je tanec a pesničky a samozrejme preto majú Nitku 🙃💚

A jedna praktická vec....keď niekto rozpráva, rozprávam aj ja a vysvetľujem, lebo chcem komunikovať. Maskoti majú byť vzorom a keď maskot nerozpráva a pri večeri ukáže na tanier aby dieťa dopapalo, dieťa neskúša vysvetľovať, že prečo to nechce 😊👍 a my maminky sa nestíme čudovať, ako ľahko to ide, keď je pri nich ich veľký plyšoví idol🔝🔝🔝

patricia_trinityhotels
autorModerátor
23. feb 2019

@curcuma hej, to musím potvrdiť. My na marketingu sme si všetci úlohu maskota vyskúšali na interných akciách. Naozaj to nie je vôbec sranda. Ja som mala pocit, že mi pri tanci padne hlava. Do toho naozaj sa maskot musí stále hýbať....človek v ňom má pocit, ze už nevie čo má robiť ale keby len postáva nikoho nezaujme. Jednoducho pohybom sa prejavuje a teda rečou tela musí rozdávať radosť 😊... tá pohybová zdatnosť tam musí byť.

helen111
23. feb 2019

Dakujem za odpovede a este sa chcem prosim opytat na spevakov piesni - to je stale ta ista spevacka co spieva? Piesen Hej s nami sa Smej - ten cesky spevak - on bol privolany jednorazovo na tuto piesen resp ake je pozadie toho? Ma taky znamy hlas...

A ta piesen kde je Spievankovo na hoteli Sitno - ake je pozadie tejto piesne prosim? Hudbu vymyslelo spievankovo alebo vas hudobnik? Prepacte,ze mam tolko otazok, ale my sme taka spevava rodina a ja sa zamyslam aj nad takymi vecami a je super ze sa na to mozem popytat 🙂 dakujem

shilou
23. feb 2019

Mna zaujíma, kto sa skrýva pod maskami. Zeny či muži? Robia v hoteli aj inú robotku, či majú iba pridelený kostým?

leteku
23. feb 2019

Kam zmizol tigrik z hotela Senec, ktory tam bol pred tym?

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@shilou nachádzajú sa tam väčšino ženy - študentky vysokých škôl a dievčatá u nás v sieti Trinityhotels robia aj animátorky 🙂)))))

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@leteku ahoooj, ČĽupko býva v hoteli Senec spolu s Vlnkou. Počas tematických týždňov ako je napr. festival maskotov máme rôzných maskotov k dispozícií 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@helen111 niet zač 🙂 radi odpovieme 🙂 Od toho sme tu 🙂 Piesne nám skladá jeden skladateľ a on rieši aj spevákov. My dáme vždy len podklad o čom by daná pesnička mala byť a čo do nej chceme zakomponovať 🙂 Pošle prvý nástrel, ak sa nám nepáčia hlasy spevákov všetko podrobne doladujeme do úspešného konca 🙂 Tak aby pesničky boli tanečné, rytmické a zaujímave pre detí 🙂 Pieseň kde sú spievankovci je o hoteli Sitno. Asi tuú máš na mysli, tuto pieseň + nahrávanie videoklipu si riešili naši Spievankovci s ktorými je skvelá spolupráca 🙂

leteku
23. feb 2019

@nitkatrinityhotels ale mna zaujima tigrik, ktory tam bol v roku 2011, ci to este nebolo trinity?

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@leteku tigríka už veru nemáme 🙂 Asi myslíš takého žltého však ?

anickai
23. feb 2019

Zaujíma ma, či ešte pribudne štvrtý váš hotel. Ak ano, kedy a kde.

taaanka
23. feb 2019

Kde sa stratila povodma Nitka z cca pred 2r.?

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@taaanka Ahoj Tanka, ja som pôvodná Nitka 🙂 Od začiatku moderujem koncerty kamarátov Ja @nitkatrinityhotels. Moderujem veľké koncerty pre Tv naších Kamarátov, tiež koncerty počas leta atd atd. Je síce pravda, že mi pomáha moja kolegyňa tzv. Nitka 2, ale tu stretneš iba na hoteli Atrium. Všade inde som iba ja 🙂 Tiež keď stíham zavítam na koncert v hoteli Atrium. Čiže 80 % koncertov stále moderujem ja . Pevne verím, že sa v blízkej dobe stretneme 😍

taaanka
23. feb 2019

@nitkatrinityhotels jaj tak preto v lete sme stretli v atriu inu Nitku a za tebou kuceravemu Lukaskovi bolo smutno.Na pripomenutie pridavam foto.

curcuma
23. feb 2019

@patricia_trinityhotels ďakujeme za odpovede a tešíme sa až raz Vaše hotely navštívime a osobne sa s maskotíkmi stretneme 😊

nitkatrinityhotels
Moderátor
24. feb 2019

@taaanka ano anooo 🙂 ja stále moderujem väčšinu koncertov Kamarátov z Trinity 🙂 jeeeeeeeeeeeeeeeej jasneee ved ja Vás poznám 🙂 moooc moooooc pozdravujem aj Lukáška aj dievčatá 🙂 pevne verím, že sa v blízkej dobe stretneme na koncerte kamarátov z Trinity 😍😍 Prajem krááááásnu nedelu 🙂

taaanka
24. feb 2019

@nitkatrinityhotels dakujeme aj oni pozdravuju aj ja verim ze sa nam podari prist este do Sitna aj s nasim novym prirastkom Tobiaskom.

nitkatrinityhotels
Moderátor
24. feb 2019

@taaanka ❤😍👶

anima9
24. feb 2019

Nemam otazku,len chcem napisat,ze Trinity su najlepsie babyfriendly hotely na Slovensku.A to sme ich presli niekolko.100 % animacny program,100 % sluzby.Deti maskotov miluju.Poklona🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
24. feb 2019

@anima9 ďakujeme kraaaaaasne moc si to vážime 👌🤗

sperka
25. feb 2019

Mňa zaujíma či v kostýme napr. Kopka je vždy chlapec/muž alebo môže byť aj dievča/žena.

sperka
25. feb 2019

Ako sa dostanem k CD s piesňami? Dajú sa zakúpiť len v Hoteloch?

sperka
25. feb 2019

Koľko času strávite kým sa prevlečiete do kostýmov a pripravíte na koncert?

sperka
25. feb 2019

Budúci týždeň ideme do hotela Atrium, koho tam stretneme? Na koho sa môžeme tešiť?

nitkatrinityhotels
Moderátor
25. feb 2019

@sperka aj dievča so športovou podprsenkou 🙂))))))

nitkatrinityhotels
Moderátor
25. feb 2019

@sperka 30 minút 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
25. feb 2019

@sperka ano CD sa dajú kúpiť na recepcii hoteloch 🙂 CD so staršími pesničkami a USB s novými pesničkami Kamarátov z Trinity

nitkatrinityhotels
Moderátor
25. feb 2019

@sperka Prajem Vám krásny pobyt plný zážitkov 🙂 Budúci týždeň majú koncert Kamaráti z Trinity v stredu a v sobotu kedy tam prídu všetci 6 - ti 🙂 a animačný team bude v zložení : dominika, alex, barča, peťka 🙂

sperka
25. feb 2019

@nitkatrinityhotels tak to rada počujem. Deti sa určite potešia, keď uvidia všetkých maskotov pohromade. ďakujeme za info a pekný deň ;)

nitkatrinityhotels
Moderátor
25. feb 2019

@sperka aj Vám krásny deň 🙂 najbližšie koncerty Kamarátov v Atriu su tieto dátumy : - - - 27.02.2019
- 02.03.2019
- 06.03.2019
- 09.03.2019