SÚŤAŽ O LÍSTKY DO AQUALANDU MORAVIA

patricia_trinityhotels
Moderátor
7. jún 2019

Zahájili sme výnimočnú spoluprácu s najmodernejším aquaparkom v Českej republike 🤩🔝🔝🔝 a pri tejto príležitosti vyhlasujeme súťaž o 5 rodinných vstupov do AQUALANDU MORAVIA.

Čo poviete na celodenný rodinný výlet, na miesto, kde nájdete tie najbláznivejšie vodné atrakcie?

AQUALAND MORAVIA sa nachádza v dedine Pasohlávky, len 120 km z Bratislavy. Tu pravú vodnú zábavu si tu nájde naozaj každý -14 bazénov s celkovou rozlohou 3 000m2, 20 tobogánov a šmýklaviek s celkovou rozlohou 1,7km a množstvo noviniek ako zóna soľnej terapie a podobne.

AKO SÚŤAŽIŤ: pošlite nám svoje rodinné osadenstvo, koľko máte členov rodiny s ktorými by ste išli na tento celodenný výlet. Spomedzi odpovedí vyberieme 5 z vás, ktorým pošleme celodenný rodinný vstup. 🌞🌞🌞🌞🌞

Viac o AQUALANDE MORAVIA: http://www.aqualand-moravia.cz

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 5 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019. 😎

conspi
7. jún 2019
martinkatinka
7. jún 2019

My sme traja, ja, manzel a 8 rocny syn. 😉 ale na vylet by sme si pribalili urcite neter

aryana
7. jún 2019

My sme traja a vsetci traja to tam zboznujemeee 😍

beky1813
7. jún 2019

My sme 4, ale pribalili by sme moju sestru, nech ma kto ist na tobogany so staršou 😃 a tieto dve certice by si vodu užili

anesim
7. jún 2019

Zobrala by som samozrejme manzela, dceru, ktora by to mala ako odmenu za uspesne prijimacky na gymnazium. A este by som pribalila krsniatko, ktore pojde do prvej triedy. Ten by to mal ako odmenu za uspesne absolvovanie skolky. A aj pre druheho synovceka by sa naslo miesto v aute🤗🏊‍♂️

jajamalka
7. jún 2019

našu posádku tvoria okrem mňa ešte manžel, 7r dcéra a 4r synček. A v takejto zostave by sme sa vybrali na Moravu. P.S. Pasy už máme nachystané 😀

elian
7. jún 2019

My sme štyria a náš najmenší dnes absolvoval plavecký výcvik na 1 s hviezdičkou a vodu si doslava zamiloval - dokonca ovláda aj vodnícky potlesk 🌊👏🍀

hela_tn
7. jún 2019

Naša rodina má 4 členov,ja,manžel a dve dcérky 3 a 6 rokov,ale väčšinou na podobné akcie chodíme aj s babinou a so starkou, takže by nás išlo 6😉

bebe30
7. jún 2019

Taaaak maminka,tatino a tieto dve Dorky bláznivé😛,ale najradšej by sme zobrali so sebou aj našich kamarátov a kamarátky 😍

kkkatkaaa
7. jún 2019

Sme štyria - manžel, ja a naši dvaja synovia. Tento rok sa ale chystáme na dovolenku šiesti, berieme aj babku a dedka 😊 A práve na Moravu. Vybrali sme si už nejaké miesta, ktoré chceme navštíviť - napr. Telč, Dačice, Excalibur u Hate u Znojma. Cieľom je Morava však z iného dôvodu. Podarilo sa nám prostredníctvom sociálnej siete nájsť dedkovho kamaráta z vojenčiny - po 50tich rokoch! 😊 A tak sa chystá veľké stretnutie.... 😊🍀❤️

nellita
7. jún 2019

Moje lásky dcéra a mamina, čiže sme traja a rada by som s nimi strávila krásny deň v Aquaparku, vodu milujeme

tin007
7. jún 2019

Formalnejsia, no jedina foto, ktoru som nasla, kde sme vsetci spolu. Vzdy chyba fotografujuci. ;)

mell26
7. jún 2019

My sme 3 a veľmi by nás potešila výhra. Dcérka bude mať 2 roky a miluje vodu. Ale ešte sme s ňou neboli nikde v aqua parku, tak by sa tam určite vybláznila 🙂.

ewell13
7. jún 2019

My sme štyria. Manžel a dve deti,4r a 1,5 rozny chalni.
Su velmi aktivni a vodu miluju, kedže plávať chodia už od 6 mesiacov.

sorciera24
7. jún 2019

Tak toto je sutaž ako šitá pre nás - máme s manželom 2 synov - 10r. a 4,5r. a to sú vodné živly, kt. musia mať pri každej vode tobogán. Keby sme vyhrali toto, tak asi "zdivejú" od šťastia a my s manželom od zúfalstva😂 ale určite by sme šli všetci 4 spolu, aby sby sme to prežili a halvne sa zabavili. A asi by sme vzali aj stan, lebo vedľa je vraj super kemp a keď dobrodružstvo, tak aj so stanovačkou😝

luliu
7. jún 2019

My sme štyria, ja, manžel, dcéra Emka a syn Kubko. Deti vodu milujú a Moravia je top. Deti by si sa určite potešili toboganom a umelým vlnam

megan6
7. jún 2019

My sme 3ja👪 A do tohto aquparku sa chystáme už dlhšie. Takže by potešilo 🍀🍀🍀

kuka221
7. jún 2019

Naša rodina to som ja a moji dvaja chlapi. 😉 Tento rok opäť dovolenkujeme za hranicami na Morave, tak by nás takéto spestrenie dovolenky určite veľmi potešilo.

jana2n
7. jún 2019

Z nas sa pred par dnami stala stvorclenna rodinka,k mamine,tatinovi a Mathiaskovi pribudol maly brasko Alex a bol by to nas prvy spolocny vylet za vodickou

mato9376svk
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels my sme traja so syncekom ,ktory by sa najviac potesil

laura156
7. jún 2019

nas doma je*4*kusy,cize ja mamina Eva,tatino Ivo,a nase princezne Laura a Miska❤❤❤❤🙏

katarinakate
7. jún 2019

My sme traja, mamina, tatino a 5-rocna Sofinka, milujeme kupkanie, a do Moravie by sme radi zavitali toto leto 🙂

evinku
7. jún 2019

Ahoj... My sme 4 členná rodinka... Partner, ja a moje dve dcéry,ktore partner prijal za svoje.... Veľmi milujeme leto a bazén.

wilma
7. jún 2019

Msme 4kusy. Deti milujú vodu,manžel zase topogany, tak by sme si to užili všetci Deti budú mať super vysvedčenia, tak by to mali za odmenu,

vierka82
7. jún 2019

Sme siedem clenna rodina. Ja s manželom a 5chlapcov (Maťko,Kubko,Samko,Tomaško,Marek)
Leto milujemeeee

sonica
7. jún 2019

ja a moja chrumka 🙂 aqualand moraviu mame rady 🙂

zuzan286
7. jún 2019

S mojimi láskami samozrejme priateľ a detičky Nelka a Saska 🙂

sperka
7. jún 2019

To sme my 👨‍👩‍👧‍👦, celá rodina, ešte by sme na výlet vzali aj starku Janku, nech stráži deti 😊👌

diankadida
7. jún 2019

My sme trojčlenná rodinka. Ja, priateľ a naša čochvíľa 1,5 ročná dcérka Dianka. Tá vodičku a slniečko doslova MILUJE, celý deň by sa čvachtala. No a keby sa šťastie na nás usmialo a bolo by to možné vzala by som mojich dvoch menších bratčekov vo veku 7 a 14 rokov ako za odmenu k vynikajúcemu vysvedčeniu veľmi by sa potešili jooj toto by bol krásny darček. Už len veriť a dúfať 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀