Deti a MASKOTI - aké máte skúsenosti, sú to ich kamaráti, alebo z nich majú strach?

Aké máte skúsenosti s maskotmi - majú deťom prinášať radosť, byť veľkými kamarátmi. Stalo sa Vám, že dieťa sa maskota zľaklo?

siska53
9. feb 2016

@patricia_trinityhotels ano,stalo sa. Nasa mala sa zlakla Smolka a plakala. Mala vtedy asi 14-15mesiacov.

horana
9. feb 2016

Kym boli mensie tak sa bali, mali respekt. Neboli z tych deti co sa vrhaju k cudziemu velkemu opachovitemu obrovi so slepou doverou, ani nahodou.
Potom dcera dospela do stadia ze ich moze, chce sa s nimi fotit, drzat za ruku, je to pre nu fajn.
Syn naopak s prvkami pomsty v ociach sa na nich vrha aby ich otestoval a dat co preto, v dobrom samozrejme 😀 , kazdopadne su pren superi do hry a boxovacie pytle v jednom 😠

iveta26
9. feb 2016

Maskoti su uzasni. Nas syn zboznuje skalka a tesi na neho kazdy rok. Na otazku kam by rad isiel je vzdy jasna odpoved: za skalkom. Ta radost v jeho ociach 😉

safranca15
9. feb 2016

My sme boli cez vikend na karnevale a bol tam misiak Micky ako maskot najskor sa mu uhybala ale potom v pohode aj za nim isla a chytila sa ho este aj dnes sa spyta kde je mini

irenaliza
9. feb 2016

Naša najstaršia, teraz 10 ročná dcérka, keď mala asi 2-3 roky stretla na MDD v meste šaša ten krik,plač, ktorý spuspila, zľakli sa snáď všetci, a šašo, ten bol hotový...
A potom sme maskotov nevyhľadávali, odvtedy sa nám narodili ďalšie tri dcérky a maskotov sme stretli až vo Vašom hoteli Atrium a v pohode, až naša 3 a pol ročná dcérka, keď ich videla dala hlavu dole, ale ke´d prišli k nám tak sa rozplakala a keď na druhý deň pri obede opä)t prišli a pristavili sa pri stole zasa plač a veľmi sa bála, ale Skalko aj Ozvenka boli super odišli a vedeli,že keď sme ich stretli radšej nepiršli k nám bližšie a staršie dcérky išli za nimi, takže super. a keď sme boli v lete v Sitne, tam už som sa opäť bála čo bude, ale dcérka sa síce skryla,a slzičky na krajíčku, ale skalko sa nevnucoval odišiel ale a ďalší deň sa animátor, ktorý bol za neho prezlečený pýtal dcérky či videla Skalka, ale neprezradil, že to bol on, a prečo sa bála a super bol a nakoniec sa dcérka tak osmelila, že dokonca s nimi nakoniec aj tancovala a pohladila ich .
tak super, oceňujem prístup animátorov,ktorí boli prezlečení za makotov,že sa nevnucovali deťom, práve naopak. A dcérka teraz sa stále pýta, že kedy navštívime Člupka a jeho kamarátku, lebo ich ešte nevidela, tak.. a uvidíme čo na to naša teraz 20mesačná najmladšia... takže maskoti super, ak sú ako u v8 nevnucujú sa a dokážu s deťmi komunikovať. Pekný deň.

liv1
9. feb 2016

Dcera 5rocna ma maskotov velmi rada. Ale syn, bude mat dva roky, ten sa ich boji velmi velmi chudatko 🙂

purinkaa
9. feb 2016

My mame z nich panicky strach....

dadka_bb
9. feb 2016

No moja mala iste by revala keby videla ☹ to bude mat po mne.ja ked vidim vo viedni tych zlatom postriekanych mímov co tam za peniaze robia pohyby tak nespim este tyzden ak nahodou na mna kuknuuu fuuuj 😀

patricia_trinityhotels
autor
9. feb 2016

toto si presne uvedomujeme, že niekedy z nich naozaj môžu mať deti strach, predsa len ta veľká hlava 😀 . Páči sa mi prístup syna @horana , že ich využíva ako ideálny objekt na box 😝

patricia_trinityhotels
autor
9. feb 2016

mne sa veľmi páči táto fotka z ukončenia leta na hoteli Sitno

minulin
9. feb 2016

áno, zatiaľ sa bojí drobec...

titkovamiriam
9. feb 2016

od mala deti maskotov zbožnovali 🙂 či už keď prišli do školky,alebo na kúpalisku či na prezentacii na vystavach 🙂.Syn bude mať 10r. a už teraz mi je ľúto že ho maskoti už nebudú zaujímať,lebo máme s nimi krásne a milé fotky.Inak ja vždy ľutujem tých ľudi navlečených v tých maskach 🙂 🙂

jabucko
9. feb 2016

nas Maxik sa velmi tesil z Kopka. Ked chodili po hoteli, restauracii, aj so Svetluskou, usmieval sa na nich. ale z bezpecia ruk mamy/ otca. myslela som si, ze skor sa bude bat , ale naopak. podla mna na neho zaposobili velmi privetive obrovske oci a usmievajuca sa tvar maskota.

co bolo krasne pozorovat na starsich detoch, radostou vyskali pri maskotoch, stiskali ich, objimali, fotili sda s nimi. cloveku to vycaruje usmev na tvari. 🙂

brnka
9. feb 2016

moji sa bali Kopka

sarkanka1
9. feb 2016

moj maly ich miluje a to ze robite akcie aj mimo hotelov je uzasne! konkretne nedavny koncert v ivanke pri dunaji.....drzim palce a tesime sa na nich !

patricia_trinityhotels
autor
9. feb 2016

Áno, chodíme s maskotmi aj na rôzne akcie a tento rok pribudnú nové interaktívne vystúpenia pod názvom Kamaráti z Trinity - ako spomenula @sarkanka1, prvé bolo v Ivanke pri Dunaji. Nie všetky deti majú možnosť prísť s rodičmi na pobyt do našich hotelov, tak prídu maskoti za nimi 🙂

kupcovci
11. feb 2016

Nas maly sa maskotov neboji vsak je uz velky 3rocny chlap 🙂ma ich rad a radi vyhladavame akcie kde ich mozme stretnut.dufam ze sa nam podari niekedy stretnut aj Trinity kamaratov 🙂

nherry
11. feb 2016

Moje deti 1,5r a 3,5r sa maskotov boja.

tanja111
11. feb 2016

Tak nasa ked mala cca 2r mala taky strach ze ked este len ich videla az sa triasla a plakala neskutocne...teraz uz na nich pozrie ale strach ma...nepriblizi sa k nim...

s_mt
11. feb 2016

Nasmu synovi sa strasne pacil Kopko,uz ked mal 2,5 roka a paci sa mu stale.. Teraz ma 4 roky. Dcera sa ho bala odmala. Uvidime teraz v lete,ked bude mat 2 roky,ci sa ho bude stale bat 🙂 A kde sa budu dat vidiet vsetci maskoti? To by bolo super ;)))

patricia_trinityhotels
autor
11. feb 2016

@s_mt všetkých maskotov budete moc vidieť aj mimo našich hotelov v rámci koncertného turné po celom Slovensku - je to nový koncept "Kamaráti z Trinity" - mame za sebou prvý interaktívny koncert a pracujeme na vybavení ďalších 🙂

Rovnako však budú všetci maskoti aj na hoteloch, minimálne v hoteli Sitno na konci leta počas festivalu maskotov, v hoteli Senec, počas krstu ich nového CD a už pracujeme na termínoch pobytov so všetkými maskotmi aj v hoteli Senec a Atrium.

Pre aktuálne info bude najlepšie sledovať fb stránky Kamarátov z Trinity:

https://www.facebook.com/Kamaráti-z-Trinity-164...

patricia_trinityhotels
autor
11. feb 2016

@nherry to je pochopiteľné a stretávame sa s tým aj v našich hoteloch - preto si animátori musia pamätať deti, vždy chodia dvaja (jeden v maskotovi a druhý ho vedie a robí mu oči, práve pre prípad, aby si skôr všimol dieťa, čo predtým reagovalo na maskota plačom...aby sa mu stihli vyhnúť). Niekedy deti potrebujú len čas 🙂