icon

Kamaráti z Trinity - každý deň mini súťaže o hodnotné ceny pre Vaše detičky

Tak ako sme sľúbili, okrem hlavnej súťaže o pobyt sme si pre Vás pripravili aj sériu mini súťaží o hodnotné ceny pre Vaše detičky. Začíname už zajtra. Napoviem, že súťaže sa budú niesť v téme Kamarátov z Trinity a keďže pripraveným šťastie praje, klikajte a študujte, kto sú Kamaráti z Trinity.

MINI SÚŤAŽE - začíname v stredu (t.j. 9.2.) a súťažíme každý deň až do nedele 😉
Sledujte FÓRUM a nepremeškajte súťažne otázky 🙂

Kamaráti z Trinity - každý deň mini súťaže o hodnotné ceny pre Vaše detičky
Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 24. máj 2026 · 56 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • "Kamaráti z Trinity" sú hotelový detský program pozostávajúci zo šiestich postáv: Vlnka, Svetluška, Ozvenka, Čľupko, Skalko a Kopko.
  • Trinity Hotels organizovali sériu denných mini súťaží s detskými cenami vrátane "Trinity balíčka s motívom hotelových postavičiek" a nových "Trinity nápojov" (ľadových čajíkov pre deti).
  • Mini súťaž bola vyhlásená na začiatok kampane s termínom jednej konkrétnej úlohy do 11.2.2016 10:00; výherca prvej správnej odpovede získal balíček a ceny sa mohli posielať poštou.


Najčastejšie otázky

Q: Čo sú "Kamaráti z Trinity"?
A: "Kamaráti z Trinity" sú hotelové postavy pre deti, ktoré tvoria šesť členov: Vlnka, Svetluška, Ozvenka, Čľupko, Skalko a Kopko.

Q: Koľko členov má kapela alebo skupina "Kamaráti z Trinity"?
A: Kapela/skupina má 6 členov podľa súťažnej otázky a opakovaných odpovedí v kampani.

Q: Aké ceny sú rozdávané v mini súťažiach Trinity?
A: Organizátor rozdával "Trinity balíček s motívom hotelových postavičiek", "nové Trinity nápoje" opisované ako ľadové čajíky pre deti a doplnkové ceny ako kalendárik; výherca mohol dostať balíček poštou.

Q: Ktoré hotely alebo lokality boli v diskusii zmienené ako miesta pobytov s Kamaráti z Trinity?
A: V diskusii boli zmienené lokality/hotelové prevádzky: Senec, Sitno, Atrium, Vyhne a Tatrách (varianty písania: Senci, Sitna, Vyhniach).

Q: Ako sa určovali výhercovia v súťažiach Trinity?
A: Jedna mini súťaž rozhodovala prvá správna odpoveď (výherca bol prvý správny príspevok); iné súťaže mali byť neskôr hodnotené hlasovaním alebo kreatívnym výberom.

Q: Kedy prebiehali mini súťaže a aké boli termíny?
A: Prvá séria mini súťaží začínala v stredu 9.2. (uveľnené ako štart) a jedna konkrétna kreatívna úloha mala termín do 11.2.2016 10:00.

Q: Kde môžu animátori nájsť materiály pre program s Kamaráti z Trinity?
A: Organizátor uviedol, že príspevky účastníkov slúžia ako "podklady pre animátorov" pri tvorbe detského programu v rámci Trinity hotelov.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Kamaráti z Trinity sú určení ako detské postavičky určené na spríjemnenie pobytu rodín v rámci hotelových animácií.


Sporné názory

  • Formát súťaže: niektorí účastníci preferovali rýchlostné súťaže s odmenou pre prvú správnu odpoveď, zatiaľ čo organizátor avizoval, že budú aj súťaže rozhodované kreatívnym hodnotením alebo hlasovaním, aby nebol uprednostnený len rýchly prístup.


Otvorené otázky

  • Nie je špecifikované, koľko celkovo balíčkov bude počas celej kampane distribuovaných a v akom presnom rozsahu budú súťaže prebiehať v ďalších dňoch.


Spomenuté značky a firmy

Trinity Hotels, Atrium

Spomenuté produkty a metódy

Trinity balíček, Trinity nápoje, ľadové čajíky pre deti, Trinity víno, kalendárik, veselé CD pre deti, Matelka

Miesta a osoby

Senec, Sitno, Atrium, Vyhne, Tatrách, Senci, Sitna, Vlnka, Svetluška, Ozvenka, Čľupko, Skalko, Kopko

Strana
z2
avatar
irenaliza
9. feb 2016

Super.tešíme sa,snaď budeme vedieť a...krasny večer.

avatar
dadka_bb
10. feb 2016

To aby som utekala k svokre na pocitac poguglit priserky🙂

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

Prvá súťažná otázka o Trinity balíček s motívom hotelových postavičiek a Kamarátov z Trinity.

Koľko členov má kapela Kamaráti z Trinity?

Balíček vyhráva prvá správna odpoveď 🙂

avatar
kupcovci
10. feb 2016

6

avatar
irenaliza
10. feb 2016

6

avatar
tanickats
10. feb 2016

6

avatar
misinkaha
10. feb 2016

6

avatar
ajino
10. feb 2016

6 - Čľupko a Vlnka,  Skalko a Svetluška , a Kopko a Ozvenka

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

GRATULUJEM @kupcovi. To bolo rýchle 🙂 píšem RP (balíček pošleme poštou)

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

ĎAKUJEME dievčatá - takú rýchlosť som nečakala. Nezúfajte, večer príde ďalšia otázka. Balíčkov máme dostatok 🙂

avatar
kupcovci
10. feb 2016

@patricia_trinityhotels dakujem pekne len ste ma zle oznacili 🙂 tesiiim 😉

avatar
anturia78
10. feb 2016

6, prečo len prvý vyhráva, od rána sledujem blog, o 11.37 ste písali že do hodiny bude súťaž a nakoniec bola tesne pred 14.00 a nestihla som to? taká smola, prečo nedáte 2 ceny a druhý výherca bude náhodne žrebovaný?

avatar
janulinka1
10. feb 2016

Ups, ja som odpovedala pod otazku a nie do fora ☹

avatar
magdalena459
10. feb 2016

ja taktiez ☹

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

@anturia78 vecer bude inak formulovana sutaz, a uz nepojde o rychlost 🙂

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

dievcata nezufajte - sutazi bude dost a pokazde bude sutaz inak formulovana aby nikdy nebol nikto uprednosteny aj ked niekedy 🙂

avatar
dadka_bb
10. feb 2016

☹ skodaaaa

avatar
dadka_bb
10. feb 2016

@kupcovci gratulujem!!!! Nepodelis sa o jeden drink? 😀

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

Dobrý večer maminky 🙂

tak po dnešnej rannej rýchlovke, na večer niečo voľnejšie a kreatívnejšie. V skupine Kamaráti z Trinity figurujú tri ženské postavičky a ako všetky ženy či dievčatá si zaslúžia pozornosť. My im dnes venujeme tu Vašu - SÚŤAŽNÁ úloha až do zajtra 10:00 tak znie:

Napíšte nám krátky príbeh, básničku, prirovnanie, ...o našich dievčatách z Trinity. Vlnka, Svetluška a Ozvenka - tie dnes čakajú na Vaše pochopenie, povzbudenie či stotožnenie 😵

Je len na Vás ako ich vidíte, píšte o jednej či všetkých, o trampotách s ich mužmi, o snoch, kariére alebo o príprave na koncertné turné. Dnes sa nechajte uniesť...a my sa zajtra necháme uniesť rozdávaniu 🙂

Výhercu budeme poctivo vyberať a hlasovať - a nakoľko nevieme či sa zhodneme, buďte vtipné, buďte svojské, buďte kreatívne - opäť súťažíme o Trinity balíček pre Vaše deti, balíčkov do súťaži máme dosť. Tešíme sa na Vaše príspevky 🙂

NEZABÚDAJTE - príspevky do súťaže berieme len do zajtra 11.2.2016 10:00!

avatar
patricia_trinityhotels
autor
10. feb 2016

Praktická poznámka - Vaše súťažné príspevky píšte sem do fóra, nech ich všetci vidíme 🙂

avatar
berni01
10. feb 2016

Kamaráti z Trinity bavia naše detičky
Teší sa aj ocko s mamkou
Vlnka Svetluska a Ozvenka pre dobre detičky rozdávajú balíčky

avatar
majah212
10. feb 2016

Prispievam svojim "basnickym crevom" 🙂
Kamarátky z Trinity, sú to kočky všetky tri.
Vlnka pláva životom, chlapi stoja za rohom,
Lovia, lovia v mútnych vodách, Vlnka odoláva ako Amazonka.
Keď však príde ten chlap pravý, roztopia sa nielen ľady,
otvoria sa všetky brány a v srdci ozvú sa salvy.
Svetluška je romantička, červenajú sa jej líčka.
Chlap musí byť milý, vtipný, nie však Casanova z knihy.
Západ slnka, večera, úsmev na perách jej vyčaria.
Ozvenka je žena rázna, niekedy však robí blázna.
Vtipom srší od rána, vždy je všade dobrá nálada.
Po speve vždy domov beží, pozrieť čo nové vo svete beží.
Správy, vtipy, komentáre, snaží sa byť vždy v obraze.
Ak spevácka kariéra nevyjde, pôjdu všetky tri do televízie.
Volala im Carrie Bradshaw, že treba spraviť novú sketch show.

avatar
kupcovci
10. feb 2016

Pekne vily z Trinity
naspievali cool hity
Karieru si rozbiehajú
na koníku vykukujú
Svetluška je zručná žienka
odborníčka na svetielka.
Pódium vzdy nasvieti
všetko robí pre deti.
Ozvenka sál ozvučí
nech im to tam nehučí.
Vlnka tá sa všade vlní
má to totiž davno v krvi.
Spolu tvoria hviezdne trio
závidí im aj spevák Rio.

avatar
irenaliza
10. feb 2016

Dobrý večer milí moji, ráčte s nami do rozprávky vstúpiť.
Či ste veľkí, malí,tuční, štíhly ľahnite si a počúvajte.
Kde bolo tam,tam bolo , ale nebolo to ďaleko, bola jedna krajina,
nebola veľmi pekná,skôr smutná, kvietky sivé farby v nej mali,vtáčiky veľmi nespievali,
rieky špinavé tam boli, zvieratká v horách nebehali.
A aj detičky v tejto krajine iba smutné očká mali, nikdy sa nezasmiali ani pesničku si nespievali,
ale bolo tam jedno malé dievčatko, ktoré veľmi rado maľovalo a raz namaľovalo tri krásne bytosti-
jednu ako vílu s krídlami - SVETLUŠKA ju nazvala,
druhú s chvostom, ako krásnu morskú pannu a VLNKA bolo jej meno,
tretia krásne líčka a úsmev mala a OZVENKA, tak sa nazývala,
keď večer spinkať dievčatko išlo silno očká zavrelo a želanie iba jedno malo,
aby VLNKA,SVETLUŠKA a OZVENKA radosť a úsmev do krajiny doniesli.
A verte, či nie- veď je to rozprávková krajina, ráno vtáčiky čvirikali a kvietky krásne farby mali,
rieky plné modrej vody boli a v horách kamzíky a svište žili.
Dievčatko veľkú radosť malo.
A ak aj vy dobre a srdce plné lásky máte určite tieto krásne dievčinky stretnete-
dostali sa totiž aj do nášho sveta a dokonca si aj chalanov našli .
Vlnka a Čľupko spolu v Senci pozor na vodičku vždy dajú,
Ozvenka a Skalko v Tatrách na kamzíky a hory svoj zázračný prst držia,
Skalko a Svetluška vo Vyhniach bane strážia a možno aj diamanty našli.
SVETLUŠKA, OZVENKA,VLNKA radosť deťom ale aj dospelákom svojimi činmi ale najmä úsmevom
prinášajú. Sú to proste super baby a kočky hlavne, nezabudnite, keď ich uvidíte usmejte sa na nich aj Vy,hneď Vám bude lepšie na duši. Krásny večer a dobrú noc. Rozprávočka sa končí, ale psst... Naozaj sú tie dievčatká aj chlapci skutoční, príďte a uvidíte. a teraz už naozaj spite a krásne sny.

avatar
iwesska
10. feb 2016

Sme tri ženy, krásne dámy, Vlnka, Svetluška, Ozvenka,
pekné hlásky nám boli dané do vienka.
Najprv sme si spievali len tak pre radosť,
no jedného dňa sme si povedali "dosť"!
Veď by to bola škoda preveľká,
ako ked deťom zrušlili Matelka 😀
Chceme predsa aby deti boli štastné,
preto musíme založiť skupinu, to je jasné!
Zišli by sa ale i hlasy silné,
predsalen s chlapmi je všetko iné 🙂
A tak sme inzerát na net zavesili,
Člupko, Kopko a Skalko sa naň prihlásili.
Junáci sú to, mocní ako duby,
každej z nás sa iný fešák ľubi 🙂
Nielen, že dobre vyzerajú,
spievajú aj všetkych zabávajú.
Takýchto nám treba do skupiny,
maličkí predsa milujú šašoviny!
Najvyšší čas sa do štúdia zatvoriť
a veselé CD pre deti vytvoriť.
Veríme, že sa nám vydari
a všetkym vám vyčaríme úsmev na tvári 🙂
Pretože my sme seštica veselá,
tešíme sa do každého hotela 😉

avatar
onmaria
10. feb 2016

Čľupko je malý vodníček, plávanie je jeho koníček.
Vo vode si našiel Vlnku, hneď sa do nej zaľúbil..
Má červené vlasy a vrtkú plutvu - no kto by ju neľúbil?

Druhý parťák horský vodca je, pozná každú skalu,
miluje zvery, les i hríby – práve tu si našiel svoju pravú..
Svetluška je jeho krásna, usmievavá, lesná žienka,
keď zazrel jej malé, odhalené kolienka požiadal ju o ruku..
Neupravený, aj s lanom okolo krku.

Ďalší kamoš z tohto tímu je banský škriatok Kopko.
Magický krompáč a nehasnúci lampáš nosí a má veľkú silu,
blízko bane našiel tú pravú - Ozvenku – jeho usmievavú vílu.

Všetky tri sú nežné dámy a majú svoje čaro,
stretnúť kdesi jednu z nich, tak to by za to stálo!
Vlnka gúľa očami a vrtí svojim krásnym chvostom,
Svetluška je nežné žieňa, muža zvábi svojim bozkom.
A Ozvenka? To je krásna víla, keď muž na ňu pozrie sa,
roztiahne svoje veľké krídla a zem sa len otriasa 🙂

avatar
denisa2019
10. feb 2016

6 členov rozprávkovej kapely -praví moderní rozprávkoví kamaráti, noví a slovenskí, pre všetky detičky, spestria pobyt a ostanú na nich príjemné spomienky. Rozprávkový výlet s rozprávkovými kamarátmi.

avatar
maryon1
10. feb 2016

Rozprávka o tom, ako malý Samko už nikdy nebude sám 🙂

Kde bolo a kde nebolo,
bol raz jeden tmavý hustý les,
blízko lesa domček stál,
v ňom chlapček Samko, čo tmy a lesa sa bál...

Raz v jeden večer neskorý,
keď už ležal v posteli,
šepne mu niekto do uška:
Ahoj, Samko, ja som Svetluška,

vidím v tvojich očkách strach,
vždy keď smerom k môjmu lesu pozeráš,
vždy vtedy kričíš, plačeš: nejdem tam, nie, nie...

preto mám pre teba prekvapenie:
malý lampáš čarovný,
čo každú tmu rozjasní.
Zober ho so sebou do lesa
a zistíš, koľko krásy v ňom skrýva sa...
kvety, zvieratká, potôčik, ktorý si tak krásne žblnká,
a v ktorom žije vodná víla Vlnka.
Môžeš spievať spolu s ňou
a ešte s vílou Ozvenkou.

Viac už nebudeš sám a nemusíš sa báť,
veď budeš predsa náš kamarát 🙂

avatar
bibinka78
10. feb 2016

Krasne tri vily,
kamaratky vsetkych deti.
Na vylete deti niesu same,
zo Svetluskou,Vlnkou a Ozvenou
si cestu piesnou kratia.
V rytme piesne sa Vlnka vlni
deticky rozhybu kosticky.
Ozvena po vetre nesie piesen
deticky sa zapajaju.
Svetluska na ceste domov
ked sa zmraka prisvieti.

avatar
fxcvikotova
10. feb 2016

Senec,Sitno,Atrium ubytujú rodiny,spríjemnia nám prázdniny,
Kamartáti z Trinity,dorábajú koniny,zabávajú rodiny,
Pri pobyte v Trinity dokazujú blbiny a rozveseľujú rodiny,
Kamarátky z Trinity rozosmejú rodiny,
Vlnka je malá žblka,stále žblká a žblnká...
Svetluška je ako muška,stále deťom niečo šušká...
Ozvenka žienka... šibalka je veľká,...dovolenka s kamošom dovolenka veĽkým snom🙂

Strana
z2