VEĽKÁ LAJTOVÁ SÚŤAŽ o švihácky bicykel, nádielku Radlerov a ďalšie darčeky z Hurbanova.

matus_bazant
9. máj 2017

Dámy, vymeňte preplnené autobusy za letné jazdy mestom na šviháckom bicykli značky Kenzel a nádielku radlerov na celé leto! Pošlite nám video alebo fotografiu, ako cvičíte s naším Radlerom 0,0 % Light a ste v hre. Tak cvičte v rytme a súťažte, je to ľahké! 🙂

Zapojiť sa môžete dvojakým spôsobom:

- ak používate Instagram - vytvorte krátke video alebo peknú fotku, na ktorej cvičíte s Radlerom 0,0% Light a označte ju hashtagom #radlerlight (vaše video alebo fotka musia byť verejné, aby sme ich našli)
- ak sa s Instagramom nekamarátite, tak nahrajte fotku sem do tohto fóra

Vyžrebujeme celkovo 7 šťastlivcov, pre ktorých máme pripravené osviežujúce letné ceny:

- 1 krásny žltý bicykel značky Kenzel, ktorý sa rovnako ako Zlatý Bažant vyrábajú v Hurbanove
- 1 nádielku Radlerov 0,0% Light na celé leto
- 5 darčekových krabičiek s Radlermi 0,0% Light

Súťaž trvá do nedele 21.5!

Pravidlá súťaže nájdete na: https://drive.google.com/open?id=0B6BM_39M2fhGY...

zuzana814
9. máj 2017

Juuu, 🚲 je supeer ❤😉

matus_bazant
autor
9. máj 2017

@zuzana814 Perfektný je, a vyrába sa takpovediac za humnom pivovaru v Hurbanove. 🙂 Tu je viacej fotiek aj technické špecifikácie pre tých, ktorých to zaujíma: http://www.kenzel.sk/bicykle/mestske-bicykle/no...

zuzana814
9. máj 2017

@matus_bazant z kvalitnych SK vyrobkov mam vzdy radost S ❤skooo!!!!!

matus_bazant
autor
9. máj 2017

@zuzana814 🙂 ❤ 🇸🇰

nelisofi
9. máj 2017

Radler mám rada,do fitka chodim tak už len urobiť foto.

matus_bazant
autor
9. máj 2017

@nelisofi Tak do toho! 😉

bibuska376
9. máj 2017

Super už len foto spraviť🙂😉

curcuma
9. máj 2017

@matus_bazant ten bike je uzasny, vy Zlati Bazanti jednoducho vzdy viete niecim prekvapit 😉

s1m.one
9. máj 2017

👍

matus_bazant
autor
9. máj 2017
cupakabricka
10. máj 2017

jeej dakujeme... radler mam rada.. obcas si kupim... takze uz len fotku spravit... snad to stiham 😉😍

matus_bazant
autor
10. máj 2017

@cupakabricka Súťaž trvá do budúcej nedele 😉

cupakabricka
10. máj 2017

@matus_bazant dakujem krasne.. tak to stiham... nemam taky mobil na foto takze musim dat spolupracu s dcerou...ona vie pridat fotku.. dakujem pekne😉

lusytka
12. máj 2017

Nuž my cvičíme a zabávame sa v jednom= trampolína je top. A po nej fajne vychladený levandulový radler 🍺

erikaemkina
12. máj 2017

Tak Ja asi cvičiť nepotrebujem 😀😀😀
Oči zavreté , no dessss

monee
13. máj 2017

Ten bicykel je úplne prenádherný ❤ úplne ako keby som si ho sama navrhla, strašne po takom túžim 🙂 mať ho doma, tak na ňom chodím všade 🙂 ale aj radlery by potešili, keďže nič iné nepijem, vlastne mi to dlžíte, od kedy pijem radlera, klasické pivo mi prestalo chutiť :D

Ďakujem, že myslíte aj nás, ktorí nemáme instagram a chceme súťažiť. Super je aj, že keď sa chcem zúčastniť, konečne si nemusím ten výrobok nasilu ísť kúpiť, aby som sa s ním odfotila, lebo pár radlerov máme vždy doma 🙂 🙂

curcuma
13. máj 2017

Záhradný strečing s radlerom 😉

vonava007
14. máj 2017

Nedeľné ránko sme začali rozcvičkou 🙂

dazdovka
14. máj 2017

Čau bejby, dáš si so mnou, kým deti spia? Ale to je len nealkoholiš, na rovnováhu 🙂 Už sa budia? Dobre, už letííííííím!!!!!!

dazdovka
14. máj 2017

zo zakulisia fotenia 🙂

victoria021
15. máj 2017

My by sme sa tiež radi zučastnili sutaže ale nakolko maminka je po operaci a cvičenie neprichadza do uvahy..........tak Matuško navliekol "dres" radleru a jednoznačne vyhral vo všetkych disciplinach, ved aj hra je v podstate cvičenie🙂.........najlepšie mu to však išlo v brane🙂....my milujeme radler a nesmie u nas v špajzke chybat a sme velmi radi, že sme ku nakupu dostali taketo skvele tričko, i ked je trošku velke ale velmi oblubene- je to proste radler tím🙂............pre nas by bolo velkym darčekom keby sa v obchodoch ku vacšiemu nakupu radlerov objavili futbalove lopty🙂

efy
16. máj 2017

Pre mna aj zehlenie je cvicenie .
Samozrejme s 0,0% alcoholom Radler citron 😉

bibuska376
16. máj 2017

Namiesto činky poslúži aj plechovka od Radleru citron.

shilou
16. máj 2017

U nás bitka ...aj deti by ho pili :D

majakuca
16. máj 2017

step by step s Radlerom 🙂

hnnn
17. máj 2017

ja by som spravila kratke video, ale nestiham...Takto by to bolo: na hodine latina mame venezuelskeho instruktora, po odcviceni kratkej latino choregrafie by povedal lamanou slovencinou - super zeny, mozete sa napit. Vsetky baby by isli k vode, a ja k nealko radleru, zaculi by zvuk otvarania plechovky, zbystrili a upriamili so zavistou zrak na moj radler. Na dalsej hodine by cez prestavku na pitie bolo pocut postupne otvaranie plechoviek a spokojne vyrazy na tvarach cviciacich 🙂

miska1022
18. máj 2017

Hmmm rada by som sa zapojila ale vcera som marne behala po Piešťanoch a hladala vas Radler light nikde ho veru nemali. Kde by som ho teda zohnala??? Lebo Kaufland, Tesco, Coop jednota asi 3 som nikde nezohnala 🤔

irenaliza
18. máj 2017

@matus_bazant krásne dni s Radlerov a rada by som sa zapojila do súťaže, instagram nemám a natočila som ajv video, ale tu sa nedá pridať, tak škoda a tak aspoň fotku, keďže som teraz sama doma aj iba takto ako s Radlerom 0,00 Light cvičím brušáky. snáď môže byť aj takto, alebo nedá sa video pridať na FB?

matus_bazant
autor
18. máj 2017

@irenaliza Pokojne pošli na matus.benza@heineken.com - ak by bolo velke, tak pokojne aj cez uschovna.cz alebo cez wetransfer.com 🙂