Kúpili by ste taký dom?

29. mar 2022

Kúpili by ste dom v ktorom niekto spáchal samovraždu/vraždu?

jahoda_12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misenka88
30. mar 2022

Nie.

nika_17
30. mar 2022

Urcite nie

zowie
30. mar 2022

Nie nikdy 😱, to že umrel v dome niekto príbuzný beriem ako súčasť života ale ak by sa tam stalo niečo zlé, necítila by som sa tam dobre. Je to pre mňa dosť podstatný rozdiel.

dorinecka45
30. mar 2022

@hiro tak hadam by neudrel blesk 2x na to iste miesto 🤔🤭 po mimo..videla som videa "upratovacov" domov po nasilnych trestnych cinoch... akoze niektore su taky hardcore..ale aj tak jedine co ma napadlo bolo hned " AAA nidky neburane po prvom majitelovi..." 🤣🤣🤣

misa2704
30. mar 2022

NIE

radacak
30. mar 2022

Ja nie

renette
30. mar 2022

Asi by som dala na pocit. Ak by som nič negatívne necítila, tak áno. Ak by som mala akékoľvek pochybnosti- čo asi máš, keď sa pýtaš, tak nie.
My bývame v dome zo 17.storočia. Ktovie, čo sa tam za tie stovky rokov udialo. Dokonca, pri rekonštrukcii sa na dvore našli aj ľudské kosti. Predtým tam bol kláštor, takže svojich mŕtvych pochovávali v kláštornej záhrade. Nikdy som tam necítila nič negatívne. Dcéra, keď bola malinká, tak s niekým pravidelne debatovala v rohu svojej izby. Ale vždy sa na "toho/tú" usmievala a bola veselá, tak som to neriešila 🙂

zuzanka.zuzu
30. mar 2022

a povies mi uz kde ten dom je??? ak ho daju lacno tak ho kupim a zbavim ta premyslania 😉

nana27
30. mar 2022

Ja urcite nie, mam dost zahadnych javov v novom dome, nieto este v takomto. Ale ja proste verím na duše a bojím sa nadprirodzeného. Viem, ze v takomto dome by som v pokoji nevydržala, nedajbože keby som v ňom ostala cez noc sama.

sweetdreams1
30. mar 2022

My sme asi 5 rokov po kúpe bytu zistili, že majiteľ predtým spáchal samovraždu ....neviem či presne tualebo inde, ani po tom nepatram...neriešim to, mám dosť iných starosti 🙂

modraslamka
30. mar 2022

ano, na jednom zo stromov sa obesil ujo.
Nevedeli sme to.
A mne je to fuk. Vobec ma to netrapi ani nic ze by som sa mala teraz bat alebo co

tafita
30. mar 2022

V nasej dedine sa stala vrazda, dom bol predany do roka. Bolo to velke halo, aj v tv to ukazovali, buduci majitelia o tom iste vedeli. Ja by som taky dom asi nechcela.

zamcanka79
30. mar 2022

Nie zlá energia tam je

marcella1979
30. mar 2022

Ahoj.nekupila.oproti svokrovcov je dom, v ktorom boli uz 3 samovrazdy.vzdy z tej rodiny, ktora si dom kupila.dokonca v rovnakej izbe...

tatana23inna
30. mar 2022

V takomto dome žijem. Odporúčam ho všetkým. Nízka cena, pokoj a ticho.

ivanka12311
30. mar 2022

Nekúpila som taký posero🤷... ostala by som v noci sama šľak mi od strachu trafil

gabika20
30. mar 2022

Ja by som nekupila😁

83lenka83
30. mar 2022

@pinkgirl nebyvas nahodou na mieri v ke? U nas tiež vyskočila mladá žena, ktorá byvala nad nami.

pinkgirl
30. mar 2022

@83lenka83 nie, som staré mesto

83lenka83
30. mar 2022

Ja by som tiež nekupila. Keď sme stavali dom tak som bola pri výkopových prácach a dozerala či sa nahodou neobjaví nejaká kostra . Našťastie nič a tak spokojne bývam.

lucia7933
30. mar 2022

ani zadarmo keby bol... by som v takom nebyvala

viky173
30. mar 2022

keby som o tom vedela, tak by som nekupila... mame dom stary 70r, viem ze pred majitelkou, ktora nam ho predala, v tom dome zili jeho povodni majitelia, ktori ho aj stavali, ale to ci zomreli v tom dome alebo niekde inde, neviem... mozno aj v tom dome, ale vediet to nechcem 😀

janamoto78
30. mar 2022

Takto, ak sa budeš cítiť niekde vyslovene zle, ale nik tam nikoho nezavraždil či niekto nespáchal samovražu, na čo to zvalíš? Trošku pritiahnuté za vlasy, nie? Báť sa treba živých. Nie mŕtvych. Ale ak veríš na tieto duchárske veci, daj dom vysvätiť, zapáľ sviečku, pomodli sa za duše zosnulých, daj odslúžiť omšu..

miadi
30. mar 2022

@nadazdi ona technicky neumrela v tom byte ak strasi tak dole pod oknom . Zatiahnu zaluzie a maju klud.

nikayla
30. mar 2022

Nie, nekúpila. Necítila by som sa tam dobre, ani vysvätenie by mne osobne v tom pocite nepomohlo.

lenka2710
30. mar 2022

Sesternica tiež kúpila dom, kde spáchal majiteľ samovraždu! Neskôr keď začali bývať, tak skoro každú noc jej vtedy 4 ročný chlapec plakal, že nechce spať vo svojej izbe, že tam chodi akýsi starý ujo s bradou a sklana sa nad posteľou alebo pozerá do okna! Dali niekoľkokrát dom vysvatit a už majú pokoj 🤷‍♀️

akbara77
30. mar 2022

Žasnem kolko tmarstva existuje v 21.storoci.

jaja20
30. mar 2022

@akbara77 Neberiem to ako tmárstvo. Jednoducho by sa v tom dome necítili dobre,každý má inú psychiku.

pauli_s
30. mar 2022

Ja by som sa z toho snažila vydolovať výrazne nižšiu cenu. :D