Chorvátsko - Omiš alebo Makarska vlastnou dopravou

tarja76
2. apr 2013

Ahojte maminky. Chceli by sme ísť v lete na dovolenku do Chorvátska. Ja som tam už raz bola ( Tučepi) a veľmi sa mi páčilo. Myslím, že na dovolenku s dieťaťom úplne ideálne. Ale tentokrát by sme chceli ísť autom a bývať na priváte a nie ďaleko od mora. Neviete mi niečo poradiť v okolí Omišu, prípadne Makarskej. Alebo aj iné miesta, ak máte skúsenosti. Budem povďačná za každú radu 🙂

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
actimelka
29. máj 2013

@tominko2612 myslis ze by to bolo ok aj s takym malym babom? mas skusenost aj s nejakym ubytkom tam? da sa skryt aj v tieni? dakujem za odpovede

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
actimelka
29. máj 2013

@tominko2612 Bez stravy nejaky apartman najlepsie ak ma niekto dobru skusenost nakolko s detmi je dolezite hlavne aby to bolo ciste. a kedze decka su babo a uz velky zvedavec ktory by uz mal mat s dovolenky aj zazitok tak nieco take aby sme to pekne skombinovali. Hotel asi nie no neviem?

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkaivanka
29. máj 2013

www.eridar.sk skuste baby tam, CK robi Rogoznicu (tam ideme aj my) a Makarsku.....myslim ze aj ceny su fajn....my mame v Rogoznici predplatenu polpenziu ale je tam aj kuchynka, apartmanove byvanie (dve izby,obyvacka, kuchynka, prislusenstvo)....no vyzera to vyborne len terminy sa minuli strasne rychlo tak popozerajte

ivi_kiwi
31. júl 2015

Makarska ... isli ste tento rok niekto autom? Co vas vysla cesta? Benzin ci nafta dik :-*

ada11
1. aug 2015

@ivi_kiwi My sme sa vrátili z Makarskej vo štvrtok. Máme auto Renault scienic 1,6 benzín /lebo LPG máme mimo provoz-momentálne/, cesta: benzín+ diaľničná známka v Maďarsku,ale 30 dňová+diaľničné poplatky v Chrovátsku nás vyšli cca 280 € /nejaký benzín máme ešte v nádrži/