Po vybratí riadu z umývačky je na hrncoch biely povlak

27. júl 2022

Ahojte.neviem si rady .po vybrati z umyvacky mi vzdy na hrncoch odtava biely povlak pouzivam aj lestidlo,sol,pouzivam aj kvalitne kapsuly alebo tablety(jar,finish)a stale to tam je.moze to byt tym,ze mame vrlmi tvrdu vodu?

paulinkaa2
27. júl 2022

Ahoj. Mňa napadlo ako prvé ci sa môže dávať tento hrniec do umývačky

saxana000
27. júl 2022

Davas dlhy program?robi to na vsetkych hrncoch? Mne to raz.robilo ale na vsetkych riadoch.mas dobre zasrobovany uzaver kde sypes sol?nas bol trochu povoleny a robilo to

andrea_82
27. júl 2022

na akej hodnote máš nastavenú tvrdosť vody? ak máte tvrdú vodu a nastavené to máš na jednotke, tak ti dáva málo leštidla a soli.

saxana000
27. júl 2022

Prejdi po tom prstom ake to je?mazlave?tvrde?praskove?pieskove?zostries to prstom alebo to treba dratenkou dat dolu.?

autor
27. júl 2022

@saxana000 program davam podla znecistenia.uzaver je dobre uzavrety.je to praskove a ked to umyjem rucne jarou nieje to tam uz

slavkajurko
27. júl 2022

Ja dávam pri každom umývaní namiesto lestidla ocot. A používam len Somat, iné značky nie. Vsetko sa mi leskne. Vyskúšaj a daj mi vedieť. Ver ze budeš milo prekvapená

nina004
27. júl 2022

To sa robí aj mne na čiernych hrncoch a tiež neviem z čoho

autor
27. júl 2022

@nina004 .mne ostava aj na nerezovych aj ciernych a niekedy aj na poharoch.podla mna to bude z toho prasku co davaju ku jari.najlepsie asi pouzivat tekuty prostriedok do umyvacky

autor
27. júl 2022

@slavkajurko a kolko octu davas?somat som skusila len tekuty zatial

slavkajurko
27. júl 2022

No stále doplním do plna tam kde sa dava leštidlo