11 DPO a špinenie po behu

danushik
17. júl 2019

Ahojte dievčence. Som 11DPO,menštruácia mešká týždeň. Včera ráno som si robila test. Negatívny.
Avšak, citlivé prsia, ranné nevoľnosti, únava a zvýšená bazálna na 37,4. Kŕčok je veľmi nízko. Už skoro 2 týždne som sa športu vyhýbala, lebo som nechcela nijak ohroziť prípadné "oplodnenie" Keď som však včera videla negatívny test, vykašľala som sa na to a šla behať. Mala som viac energie, tak som si dala 10km. Po behu som si na gaťkách našla malú hnedú škvrnku. Tak som hneď písala manželovi, že došli krámy. Tie však nedošli. Ani včera, ani dnes. Nejaké skúsenosti? Mohol to spôsobiť beh? Je to cysta? Alebo čo? Gynekológ je na dovolenke. 🤦🏻‍♀️
Ďakujem za každú odpoveď. 🙏🏻

vierka1991
17. júl 2019

@danushik ja som pri oboch tehotenstva h v čase keď som mala dostať krámy spinila ten prvý mesiac, tiež to bol hnedy výtok jeden deň.

nika3136
17. júl 2019

Mohla si otehotnieť troška neskôr, ovulácia mohla byť o deň posunutá a spermie vydržia v hrdle aj 7 dní, je možné, že hladina HCG je ešte tak nízka, že to test nezachytil.
Aký test si si robila? Hneď na prvý ranný moč?
Ku gynekológovi hneď nemusíš utekať, zatiaľ nič neuvidí, maximálne ti zoberie krv. Každopádne si myslím, že primeraný beh a nie nejaká extrémna záťaž s váhami na to nemá veľký vplyv.

lovely5
17. júl 2019

@danushik ja ked som otehotnela, ani som priznaky nemala, normalne ako pri ms. ale vo fitku som vladala ovela vacsie vahy, az som bola prekvapena. ale potom zasa vecer som bola strasne unavena

ja197
17. júl 2019

@danushik ak si 11dpo tak ti nemešká ms ešte 😊 keď sa posunie ovulácia tak sa automaticky posunie aj príchod ms 😊

danushik
autor
17. júl 2019

@ja197 mam nepravidelny cyklus, preto menstruaciu len predpokladam 🙄

ja197
17. júl 2019

@danushik veď to som pochopila, preto som ti to vysvetlila, že keď vieš kedy bola ovulácia tak vieš kedy cca by mala podľa toho prísť ms 😊 takže ti ešte nemešká 😊

zzuuzziikkee
17. júl 2019

Ahoj ja som mala presne to to isté... behávam pravidelne a tiež vyšiel test negatívne išla som si zabehať a dokonca som aj viac vládala a tiež som mala hnedé špinenie a myslela som si, že MS a potom o 3 dni test pozitívny...potom som už prestala behať ale bohužiaľ som v 6tt potratila a skončila v nemocnici :( tak ti držím palce a hlavne dávaj na seba pozor

kimchi_na
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danushik
autor
17. júl 2019

@kimchi_na to si myslim.., ci to nie je PMS, len ma videsila ta skvrnka krvi na nohavickach. Uz par dni ma tak zvlastne "popichava" v podbrusku... nie krce.. len ma sem tam pichne... bojim sa, ci to nie je cysta, alebo horsie... 😓

danushik
autor
17. júl 2019

@zzuuzziikkee juj, to mi je naozaj luto... akurat som prisla do fitka... teraz ani neviem ci zacinat trening ... velmi by sme chceli babatko...

kimchi_na
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danushik
autor
18. júl 2019

Dnes ráno som sa zobudila so strašnou bolesťou hlavy. Behať som teda nešla, sedím, jem, premýšľam. Bojím sa tej škvrny,čo sa mi predvčerom objavila na nohavičkách. Ako pravý hypochonder som si prostredníctvom google už diagnostikovala hemeroidy, rakovinu hrubého čreva, krčka, vaječníkov. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Dojedla som melón, tak ma to vyhnalo na toaletu. Síce je to dnes už tretí krát, nedalo mi. Ten test tam na mňa pozeral. Je to citlivost 25IU/ml. Hrabe mi, som slepá, alebo je tam fakt dušík? 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ink
18. júl 2019

tak vyzerá to nádejne 🙂

91klaudi91
22. jan 2020

@vierka1991 ahoj, je to strašia téma, ale chcem sa opýtať či si pri tom špinení mala aj menštruačné bolesti. Ďakujem ti

viskupovaandrea
10. nov 2020

@91klaudi91 Ahoj, ja som mala vcera podobný problém ako ty. Bola som si zabehať vcera a ked som sa vrátila spinila som a bolelo ma podbruško ako keby som menštruáciu mala a dnes nič 🤷‍♀️.
Zistila si co ti vtedy bolo?
Ďakujem 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre