12 dni po IUI a špinenie

siska266
23. sep 2018

Ahojte potrebujem poradit.Som 12 dni po IUI a kazali mi v centre robit test na 14 den a potom im zavolat ako vysiel.Ziadne take ako mnohe pisu ze isli na krv a tam im povedali.Len uz som to nevydrzala a spravila ho dnes a bol cisto biely.A este k tomu mala som dnes trochu hnede spinenie.Takze uz prichadza MS?Vkladam si progesteron a neviem ci teda uz si dnes nemam davat ci co mam robit...

siska266
autor
25. sep 2018

@zdenka67 Chodim do ISCARe Martin.Moj gyn nemal s tym problem mi ju vziat,len keby mne to povedali hned co mam robit.

zdenka67
25. sep 2018

@siska266 aha, no ja som bola v MT v Heliose a ja som mala aj v papieroch pre osetrujuceho lekara napisane, ze mi ma vziat krv, tak preto som nechapala...

siska266
autor
25. sep 2018

@zdenka67 No a ja tam mam napisane v papieroch urobit 25.9 tehu test.Akoze nechapem preco mi to tak kazali tak a potom som ja vytelefonovavala ze co mam robit.Informatorka nevedela,doktorka zaneprazdnena az potom mi dali cislo na nejaku koordinatorku.A ta sa cudovala a smiala ze ved to musim ist na krv ziadne testy len nemam robit,ze vedia klamat a ze z krvi to potrebuju vediet.Tak zase som volala na gyndu a vysvetlovala.Ako potom ze nestresuj.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre