6 dní mi mešká menzes a druhý test bol negatívny

natalka30
14. apr 2020

Ahojte viem ze je uz mnoho takých otázok ale chcem sa spýtať ze ze 6 den mi meškajú 🌜 čo sa nestáva a robila som si test v nedeľu vyšiel pozitívny a teraz negatívny je možné ze som tehu aj keď bol druhý negatívny.. ďakujem za odpoveď pekný dník 💐

gabrielapatrik
14. apr 2020

@natalka30 ahoj skus ďalší, toto sa mi nezdá, asi bol chybný.

natalka30
autor
14. apr 2020

@gabrielapatrik neviem ja ked som prvú čakala tak tam vyšiel každý a teraz toto sice dnes som skúšala inu značku dakujem

erikamamo
14. apr 2020

tak skus este nejaku uplne inu znacku a uvidis. 6 dni to je uz vcelku dost, ze ti ms meska.

lenka2710
14. apr 2020

@natalka30 mne sa to stalo teraz pri tomto tehu! Jeden deň som mala čiarku, druhý deň vôbec žiadnu a na 4.den som si robila a už boli riadne koľajnice a tiež mi ms meskala asi týždeň keď som začala s testami! Neviem ci bol ten druhy chybný alebo co sa stalo

kittykat22
14. apr 2020

@natalka30 mne test ukazoval 8 tyzdnov negativny vysledok a bola som tehotna 😅 Robila som 3 a vsetky negativne. A potom mi vysiel jeden pozitivny, a lekar mi za par dni oznamil ze som v 10tt 😂

natalka30
autor
14. apr 2020

@lenka2710 ja si to vôbec neviem vysvetliť.. Skúsim zasa ráno a dám vedieť ale úplne na to zneistilo🤔

natalka30
autor
14. apr 2020

@kittykat22 takže ked mi jeden ukázal ano mozem sa v kutiku duše tešiť?🤔

amenka77
14. apr 2020

@kittykat22 toto sa stalo aj mne, všetky testy negatívne a až doktor mi oznámil že som 9tt a potom mi vyšiel test pozitívny😂

lenkaaa25
15. apr 2020

@natalka30 a skús ranný moč 😉

natalka30
autor
15. apr 2020

@lenkaaa25 tak žienky aj napriek tomu ze mi vyšiel prvy test pozitívne druhý negatívne dnes prišli mesiačiky tak plány poplach 😟ale ďakujem za vaše skúsenosti a čas pekný dník 💐

lenkaaa25
15. apr 2020

@natalka30 neboj, nabudúce to vyjde. Veľa zdravia prajem a držím palce 🍀😊

slobodna1989
15. apr 2020

Dnes ráno som robila test a negatívny 5 deň meškajú plánujeme babo a snažíme sa od 14.2 nevoľno podráždená

dagmar13
15. apr 2020

Ahojte mne mešká 7 deň ,tt negatívny včera a teplota 36.9 viac dni🤔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre