9 mesiacov sa snažíme o bábo a stále nič

baby09
31. dec 2020

Dobry den zienky.
Snazime sa s partnerom uz 9mesiacov o babo a nic. Na stedry vecer nam sestra poslala prekvapko a oni cakaju babo. Som strasne stastna ze budem teta ale zaroven aj neskutocne smutna ze nam sa nedary. Nikto ma velmi nechape. Neviem co robit . Prosim poradte co by nam mohlo este pomoct.( V minulosti smo prisla o babo v 16 tyzdni s byvalim priatelom.) Dakujem .

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drzaopica
31. dec 2020

@baby09 zacat s vysetreniami o to skor, ked si mala potrat imunologia, hematologia, genetika...gyn bude vediet kde zacat

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malicka_mysicka
31. dec 2020

@baby09 skus si nasadit kyselinu listovu, mne lekarka odporucila pred planovanym tehotenstvom aj inofolic a muzovi flolandrol, ale ci to malo vplyv neviem

baby09
autor
31. dec 2020

@bambulienka25
@drzaopica dakujem zienky ale ja zijem v anglicku a tu je to dost na nic . Na vysetrenia mozes ist az po roku snazenia. Takze dalsie 3 mesiace . Neviem ci tie dalsie 3 mesiace zvladnem psychicky.

baby09
autor
31. dec 2020

@anabell1985 dakujem

baby09
autor
31. dec 2020

@anabell1985 my by sme radi ale kedze koli korone sa nikam nedalo a ani velmi neda.

nely1704
31. dec 2020

@baby09 a oni odkiaľ vedia ako dlho sa vy snažíte? Že píšeš, že môžeš ísť po roku

baby09
autor
31. dec 2020

@malicka_mysicka dakujem . Kyselinu listovu beriem uz asi 9 mesiacou. Ale skuim aj partnerovi

baby09
autor
31. dec 2020

@nely1704 normalne sa ta opytaju. Tak som rozmyslala ze zavolam mojej doktorke a poviem ze sa snazime uz rok.

eskop
31. dec 2020

@baby09 mne tiez inofolic pomohol hned po mesiaci uzivania...a tiez to ked sme to prestali riesit 😀lahko sa to hovori ale fakt to pomaha

nely1704
31. dec 2020

@baby09 tak ako neže Ťa chcem nahovárať na klamstvo ale trochu prikrášliť môžeš 🤫

baby09
autor
31. dec 2020

@eskop dakujem . Musim vyskusat azda sa podari . My sme skusali aj neskusat ale ani to nepomaha ...

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baby09
autor
31. dec 2020

@nely1704 asi si to troska priklaslim 😉

petamich
31. dec 2020

@baby09 myslim, ze nebudes jedina 🙂 povedzte, ze sa snazite rok, mas za sebou jeden potrat, tie vysetrenia aspon tu su nekonecne - cakas na termin, cakas na vysledky a takto dookola 🙈

noami12
31. dec 2020

@baby09 mne po 2 rokoch snaženia pomohol inofolic a doslova som si dala iba 3x prášok a už v ten mesiac mi ms neprišla 😊 ani som tomu neverila, že sa to môže podariť ale už som sa chytala hocičoho, hlavne už som neverila tomu a nečakala, nerobila si testy a vypustila to z hlavy... Už som rátala s tým ze pôjdem na umelé... No nakoniec som bola milo prekvapená a teraz už tiahnem 7 mesiac tehotenstva 😊

rarara88
1. jan 2021

Vyskúšaj aj alchemilku keď zoženieš

baby09
autor
1. jan 2021

@noami12 gratulujem. Dakujem za povzbudenie. Azda sa aj nam podari ❤️

baby09
autor
1. jan 2021

@rarara88 dakujem skusim poshanat. Mas na mysli alchemilku ako caj? Alebo v inej konzistencii

gabika4
1. jan 2021

@baby09 určite čaj, ale sypaný...a kyselina listová aj pre partnera...inak prvýkrát bral manžel maca tablety (na tvorbu spermii) + kyselina listová...ja som pila alchemilku a brala kyselinu listovú a femibion...hneď prvý mesiac sa zadarilo :D, máme zdravú dcérku ...teraz to opäť skúšame, manžel berie kyselinu listovú a ja tabletky New Life + alchemilka čaj + kyselina listová...musím povedať, že cítim na sebe, že to pomáha, teraz i v mesiaci, keď som otehotnela prvýkrát som ovuláciu intenzívne cítila, dokonca aj toho hlienu sa vytvorilo viac a pod. ....keď nič, tak určite pitie alchemilky a kyselina listová pre oboch partnerov pomôže ....

joannita
1. jan 2021

@baby09 po 9 mesiacoch to nezvladas? Ved to je taka kratka doba.... Niektore baby sa snazia roky, 5, aj 10 rokov, co je urcite narocne (moj pripad)
Teraz to neber ako zhadzovanie, skor povzbudenie.

any_soj
1. jan 2021

@baby09 skús plodar.sk 🙂

sona_matas
1. jan 2021

@baby09 všetko má svoj čas...ale kvôli tomu potratu určite by som riešila vyšetrenia 🙂

noami12
1. jan 2021

@baby09 dakujem 💋 držím palce 🍀🙏

h2
1. jan 2021

@baby09 Ahoj, a ovulačné testy si skúsila?

jakoma
1. jan 2021

@baby09 tes sa,ze bude mat sestra babo..ved tvoju plodnost to nijako neovplyvnuje..aj my sa snazime,okolo mna sa rodia babatka,dost casto prave 9 -10 mesiacov od svadby.. niektorym sa dari,inym menej,ale nic s tym neurobis.. ja som zacala cvicit,zlepsujem anglictinu (lebo musim), uz neriesim len alchemilku,ovulaciu,bazalnu teplotu a cyklus,lebo to psychike vobec nepomaha.. verim, ze babo pride,ked je clovek v pohode a spokojny

baby09
autor
1. jan 2021

@h2 ahoj ano ovulacne testy si robim kazdy mesiac a stale nic....ovulaciu mam pravidelnu tak neviem kde je problem

baby09
autor
1. jan 2021

@jakoma ja sa tesim ze sestra bude mat babo a velmi ale zaroven som smutna ze nam sa to nedari a im cho ani nechceli budu mat babo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre