Aké máte skúsenosti s Nosifol forte?

macko1007
29. jan 2019

baby ake mate skusenosti s nosifol forte ?

bibiankaka
29. jan 2019

Treba porovnať zloženie s Inofolicom a Natifemom. Všetko je na tom istom princípe. Podstatu tvorí obsah inozitolu + kys.listovej + daké ine bežne dostupné vitamíny. Ja som sa rozhodla pre Natifem, pretože jeden sáčok obsahuje 2000 mg Myo-inositolu. Inofolic a Nosifol myslím len 1000g v jednom sáčku. Ale ruku do ohňa za to nedám, treba kuk tie zloženia a porovnať.

bibiankaka
29. jan 2019

Tým som chcela povedať že si prečítaj skúsenosti s Inofolicom, tých je tu neúrekom a bude to isté ako skúsenosti s Nosifolom 🙂

ikonica
29. jan 2019

@bibiankaka nosifol i inofolic maju po 2000mg v jednom sacku... Folandrol pre muzov ma 1000mg 😉

bibiankaka
29. jan 2019

@ikonica áno môže byť, nehádam sa 🙂 našla som článok ktorý som jedného času čítala a tam ma asi zmiatol inofolic combi a obyč. nosifol. A možno to ani neboli správne údaje v tom článku. Niekde viem že ma zmiatlo že 2000mg bolo v ODD - čiže v 2 vrecúškach po 1000mg.

bibiankaka
29. jan 2019
ikonica
29. jan 2019

@bibiankaka aha no asi je obacajny nosifol a duo forte...

macko1007
autor
29. jan 2019

baby inifolic mi posunul ovulu ten nechcem gynek.doporucila nosifol preto sa pytam

bibiankaka
30. jan 2019

No ja si myslim ze to bude o tom istom.

macko1007
autor
30. jan 2019

@bibiankaka tak ja neviem co si teda kupit

macko1007
autor
30. jan 2019

@bibiankaka natifem je aj pre muza?

bibiankaka
30. jan 2019

@macko1007 ja ho dávam aj mužovi namiesto folandrolu obdeň. Ale primárne je určený pre ženy.

macko1007
autor
30. jan 2019

@bibiankaka som citala ze to je aj pre muza ..tak neviem ale asi kupim ten

alenocka2
31. jan 2019

Ahojte 🙂 chcem sa opytat mam 27 rokou da sa otehotniet aj napriek tomu ze si davame s partnerom pozor??je nejaka sanca k otehotneniu?? ma stym niekto skusenost? vopred dakujem za odpoved 🙂

bibiankaka
31. jan 2019

@alenocka2 pokiaľ si ty žena a partner muž a máte spolu sex tak vždy je šanca otehotnieť.

alenocka2
2. máj 2019

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre