Aké vitamíny užívate na podporu plodnosti?

kandee1201
15. dec 2011

caute snazilky.Pripajam sa k vam a mam otazocku.Ake beriete vitaminky na podporu plodnosti?

micak
15. dec 2011

@kandee1201 Naordinovala som si Gynex a Mamavit od GS a Omega 3 mastne kyseliny.

natalinda88
16. dec 2011

@kandee1201 ahoj 🙂

ja som pila alchimilku žltozelenú do ovulácie a potom som prestala, plus k tomu vitamín E, aj kyselinu listovú a aj vit C si dávam hlavne teraz v zime..,

lu17
28. dec 2011

Multivitaminovy preparat od Elasti Q- 90 tbl stoji ako mesacne balenie iných vitaminov, kys.listovu a vit C.

vejula
28. dec 2011

@kandee1201 hihi no mna sa moj mm už tolko vypytoval čo chcem pod stromček (my si inak darčeky nedavame, len proste som mu kupila ortopedicke papuče bo on ich už mal tak zlamane, tak aj on volačo chcel) tak som mu povedala nech mi kupi femibion 800 😀 😀 😀 že ak už niečo chce že to mi urobi najväčšiu radosť, lebo sama by som si to nekupila, ale tu na fore som čitala že vraj su dobre

kandee1201
autor
28. dec 2011

@vejula a kupil?

vejula
28. dec 2011

@kandee1201 😀 hej kuppil, my sme za take preakticke darčky ja jemu ortopedicke papuše a on mne vitaminy 😀 😀

kandee1201
autor
28. dec 2011

@vejula tak nech ti vysluzia 😀

vejula
28. dec 2011

@kandee1201 😀 😀 snad padnu na urodnu pôdu 😉

elikuk
28. dec 2011

beriem pregnium od walmarku. Brala som ho aj pri prvom tehu do 3 mesiaca tt.

linuska1
28. dec 2011

ja som bola pred mesiacom u gyn... a ta mi dala kupit jedine kys listovu e vitamin a celaskon... o mesiac na to cakam babatko...)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre