Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
2. jan 2008

ajus, ty si dala citat manzelovi mobil? Ci si to vzal sam a nahodou to precital? 😨
Tak mu vysvetli, ze je to pako a kvoli jednemu pakovi si nebudes menit teraz cislo... 😒

tak sa zababus do tepla ako pisala liuska a oddychuj, verim, ze tento rok uz bude pre teba ovela lepsi ako ten minuly 😵 aspon ja ti to zo srdca prajem 😉

ajka23
2. jan 2008

pipi, poslal mi mail a manzel si vcera sadol prvy za PC... 😒
mixi, mne to nepride ako nejaka velka vyhra zamestnat sa v skolstve, aj ked by si mala skolu, tak aky, taky plat sa dostavi az po 100 rokov praxe, katastrofa... 😖 ☹

ajka23
2. jan 2008

pipi 24. augusta som mala svadbu... 😵 😵 😵

mixka
2. jan 2008

ajus, to je nejaky uchyl ten tvoj kolega, ze ti robi takto zle 😨 ???

ajka23
2. jan 2008

mixi, ja nemam slov, boh vie, ako to myslel... 🙄

pipka
autor
2. jan 2008

mixi, mala som na mysli skolu, ty nemas kvalifikaciu a oni vzdy uprednostnia kvalifikovanu ucitelku, aj ked dochodkynu, bohuzial 😒
uz si si davno mohla spravit skolu dialkovo a krasne si uz mohla ucit v skolke, su baby, co sa prihlasia do skolstva a staci ze zacnu studovat dialkovo a bez problemu ich vezmu, ale ked vzdelanie pozadovane nemas, tak asi tazko...
Neber to v zlom, to len preto, ze vidim ako velmi by ta to bavilo, ale bohuzial bez skoly to asi nepojde...tak ak to naozaj tak velmi chces, musis sa do tej skoly aspon prihlasit...
Platovo je to sice o nicom, to ma Ajka pravdu, ale zase pre maminu s malymi detmi je tato pracovna doba a prazdniny na nezaplatenie 🙂

ajka23
2. jan 2008

pipi, to ano, aspon jednu vyhodu to ma... 😵

pipka
autor
2. jan 2008

Ajus, zeby som rodila na tvoje vyrocie? 😀

pipka
autor
2. jan 2008

Ajus a ako to vyzera u teba s pracou? 😕 ostavas zatial...?

lia
2. jan 2008

aji,mne masaz pomohla

mixka
2. jan 2008

pipi, lenze ja neviem, ako by som tu skolu zvladala... 😖

ajka23
2. jan 2008

pipi, hladam dalej... 😉
idem odtial, nakuknem neskor, nefunguje mi tu nic... 😠 😠 😠

lia
2. jan 2008

uz vcera to islo takto pomaly 😠

pipka
autor
2. jan 2008

mixi, ked som ju zvladla ja lavou zadnou, tak ty urcite...len sa neboj, ak uz maturitu mas, tak su to len odborne predmety a prax a to je fakt pohodka, to mi ver...je to len taka skola, ze....musi to byt 😅 ale budes mat papier a ten je smerodajny....znamky nikoho zaujimat nebudu, ver mi 😉 dialkovo sa studuje este lepsie ako denne, tam je toho este menej.

pipka
autor
2. jan 2008

aj mne to ide hrozne pomaly 😠
tak aj ja sa s vami asi na chvilku lucim a skusim nakuknut este vecer. Ale dojde k nam navsteva, tak neslubujem...paa. 😵

mixka
2. jan 2008

pipi, maturitu mam... no ja neviem... a ake predmety sa studuju dialkovo 😕 ???

dracik1
2. jan 2008

pipi , dufam, ze budeme spolu kupovat kocik, ja uz som teraz uplne mimo kocikov, deti a podobnych veci, hehe, vies ked sa niekto 35 r zaujima iba o lyze a kam by vypadol na vikend 😀
nemyslis si, ze Drabek ma malo praxe? nerobi on stale iba v centre? ja som trosku studovala temu porod - Ruzinov a mam uz nejake tipy...ale este nechcem predbiehat, pipi, aj mne bolo vcera strasne zle......a to som si myslela, ze uz som 11tt a bude to OK

pipka
autor
2. jan 2008

mixi, no vsetky ostatne okrem klasickych ako su matematika, slovencina, zemepis, biologia dejepis...to uz mas za sebou...cize uz len pedagogika, psychologia, jazykova, hudobna, vytvarna, telesna a matem. predstavy, ale to sa ucis to, co deti v skolke, cize to je v pohodke, neboj 😀 tam sa v podstate len ucite ako to naucit deti, v tom to cele je, ze ta tam hlavne naucia par figlov ako ich uputat a k niecomu priviest... 😉

dracik neboj, jasne ze ti poradim 🙂
ja sa este porodom nezaoberam, porodit budem musiet a kto to bude ani teraz ani potom asi nebudem musiet riesit 😅 ked sa zacnu pytat na svet, tak to pojde...v najhorsom mi Juliska doporucila Kocha, tak pojdem tam 😵
Inak Drabek vsetky svoje pacientky aj rodi, aspon vacsinu urcite, pytala som sa ho, a praxe ma 13 rokov, ved aj skuseny lekar s 50 rocnou praxou moze kixnut, ja stem radsej mladeho 😵

mixka
2. jan 2008

pipi, ja som hudobne hlucha a kreslit neviem, takze nehrozi... ani sa nemusim pokusat... 😢

dudu
2. jan 2008

teraz ma pipi napadlo, ze my sme mali svatbu 23 augusta 😀 😀 😀 supis neeeee, ja viem ze asi to bude skor ale .....

mixka
2. jan 2008

ahojte 🙂 ,ja si tu akurat slintam za pc... muzik robi na veceru odlozeny chlebik... sa zase raz nacpem, mnam 😵

lia
2. jan 2008

ja som taka prezrata 😝

mixka
2. jan 2008

lius a co si mala dobreho 😕 ???

lia
2. jan 2008

myslis od vianoc?? 😀
mixi,posielam ti ip

lia
2. jan 2008

poslala som ti mail

ajka23
2. jan 2008

tak som dufala, ze to tu pofrci aspon vecer a nic... 😖
mixi, na ranajky sme mali chlebik vo vajicku, som na teba myslela... 😵 😵 😵
lius, pekne foto, odkial je? 😉

mixka
2. jan 2008

co od vianoc 😕 ??? vravis, ze si prejedena, tak sa pytam, co si papala dobreho... 😀

mixka
2. jan 2008

jeeej aji, mnaaam 😵
lius, neviem veru... aj mne chodia take maily, ale vobec netusim, ako sa to tam pridava... ani M nevie, som sa ho pytala... skoda, lebo tiez sa mi to paci... 😖

ajka23
2. jan 2008

co sa vam paci? 😕 😕 😕

lia
2. jan 2008

dakujem aji,zo svadby v oktobri
smajliky aji,chcela by som ich do mailu a neviem ako sa to vklada.pipi by mohla vediet od Vilka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre